מיכלי צריך לשאול בשאלה מה המסר שלי? או להשאיר ריק

אפשר פשוט לכתוב "מסר " או להשאיר ריק זה לא משנה....

מיכל יקירה ואהובה. אין הבדל במסר זה אותה הצורה.

ילדת אהבה את, רגישה וחולמנית. מחכה לאחד שיבין אותה נקייה ואמיתית . היי שם , בואי מאהבה. אנחנו רואים אותך. בשלה , בוגרת ומוכנה. אל תתני לאין לייאש אותך. הרי את מאמינה באגדות. אל תפסיקי לחלום ,אל תתיאשי... האחד בדרך. כזה בדיוק כמו שתבקשי.

התרגשתי. מאוד. אמן

אני באמת חולמנית. ובאמת מחכה לאביר. הלוואי.. הלוואי שיגיע ויוכיח שהיה שווה לחכות. שהיה שווה לא להתפשר על פחות מהכי טוב. את מדהימה כרגיל, תודה אהובה!

אשמח לקבל מסר

כרמית, גדי, גרושה, 10 מטבעות תודה

כרמית התותחית , אשת עשייה,

רק בזוגיות מתחרבשת לה , מתפספסת המטרה. את מביא איתך את העוצמה, הכוחניות , ונשארת מרוקנת , מלאה ברגשות. אך מתחת לכל זה , על אותו נתיב ממש , יושבת לה אשה רכה , זקוקה לחום ואהבה. אם תדעי את חיי הרגש לנהל , בדיוק כמו את שאר חייך. בשילוב המקסים של רוך והובלה. אם תתני למה שלמדת בימי שנותיך , להיות לך למנוף ולא למכשלה. את יקירה ,תקבלי את כל הקופה. נוחות שפע ואהבה אמיתית וגדולה.

מיכלי פרסתי בלי שאלה

שרית (בת"ז כתוב שרה), טלה, רווקה, 3 מטבעות תודה

יקירה, האהבה שאת מחכה לה ,

גם לך כבר מחכה. איפה שהוא ביקום יש כבר אחד , שנמצא בדיוק באותה נקודה. רק שלשמים יש קצה משלהם. מחכים שתיהי מספיק בשלה. מצדיעים לך לעבודה היפה שבחייך את עושה. רואים את הלמידה והישום בתחומים האחרים בחייך. רואים את התהליך והשינוי ... וממש עוד מעט ,שתיהי מוכנה, תכנס אהבה... כזו מתנה...

היי מיכל , גם אני אשמח לגבי מסר

שם : חן מזל:שור רווקה הקלף שיצא: 9 גביעים. תודה רבה!!!

והמסר שלך חן יקירה,

הוא פשוט להודות.. ללמוד להודות ליקום על הדברים הטובים בחייך. ללמוד לראות את האהבה שנמצאית סביבך כל חייך. כי שאנחנו מכוונים על תדר של אהבה ,עוד ועוד זורם ממנה , ושאנחנו במקום של חוסר ,חוסר סיפוק , אנחנו מזמנים מה שאנחנו לא בעצם רוצים. אז קדימה "לחיים" לחיים מלאים... תאהבי את חייך , ותראי כמה מהר באהבה אמיתית והדדית הם מתמלאים.

בקשה למסר

כריסטינה, רווקה, שור, מלך המטבעות המון תודה

כרסטינה יקרה, את כלכך קשה עם עצמך אהובה.

לעצמך את לא מפרגנת. מחזיקה את עצמך כל הזמן בשליטה. לכל סיר יש מכסה אהובה. וישנו האחד שיאהב אותך בדיוק כמו שאת. על כל גווניך וצבעייך. על כל המיוחד שבך. אז שחחררי קצת את הלחץ, שחררי קצת את השליטה. הזרמי אור לחייך. האיזון יבוא ממקום של אהבה.

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר

היי מיכל . ת ו ד ה על המחוה. נטע , טלה , רווקה , מרכבה .

מעבירה את ההודעה שלי לשרשור...

איריס - עקרב - גרושה - קלף הקיסר תודה :)

איריס , בחורה מיוחדת את , מחפשת אהבה.

נופלת במקומות של אומץ ותעושה. אנו יודעים שאת משתדלת , מחפשת מנסה. אבל את הפשוט ביותר את מפספסת , לבוא ממקום של אהבה, לשחרר את השליטה... כשאת תרפי קצת ותעזי לקחת צעד לאחור. לנוח , לא בכוח, לתת ליקום לעזור. האהבה תגיע ובגדול. כזו שמתחתנים איתה ומזדקנים איתה. הכל עניין של אמונה.

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר ליום האהבה

מירית רווקה עקרב נער המטבעות תודה רבה

והמסר שלך חן יקירה,

הוא פשוט להודות.. ללמוד להודות ליקום על הדברים הטובים בחייך. ללמוד לראות את האהבה שנמצאית סביבך כל חייך. כי שאנחנו מכוונים על תדר של אהבה ,עוד ועוד זורם ממנה , ושאנחנו במקום של חוסר ,חוסר סיפוק , אנחנו מזמנים מה שאנחנו לא בעצם רוצים. אז קדימה "לחיים" לחיים מלאים... תאהבי את חייך , ותראי כמה מהר באהבה אמיתית והדדית הם מתמלאים.

תודה מיכל ,מאוד התרגשתי לקרוא.

התרגשתי. מאוד. אמן

אני באמת חולמנית. ובאמת מחכה לאביר. הלוואי.. הלוואי שיגיע ויוכיח שהיה שווה לחכות. שהיה שווה לא להתפשר על פחות מהכי טוב. את מדהימה כרגיל, תודה אהובה!

בכייף ואהבה

מסר

שירה, טלה, רווקה, מרכבה.

תודה מיכל ,מאוד התרגשתי לקרוא.

באהבה.

מסר ליום אהבה..

בשבילי? קלף גלגל המזל

עדכון..

רווקה
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר