אשמח למסר!

מיכל, דגים, 34, רווקה, 10 גביעים תודה ויום אהבה שמח לך!

כתבתי בשורה הריקה מסר ליום האהבה, ועכשיו שוב

פתחתי (למקרה שזה לא בסדר) והשארתי את השורה ריקה (כי ראיתי שכך הנחית) ויצא לי 5 גביעים...איזה הבדל...איזה דכאון..

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

היי מיכל, אשמח למסר

נועה, שור, רווקה, האיש התלוי. תודה.

מסר

היי מיכל, אשמח למסר: שמי קרן מזל קשת קלף: גלגל המזלות

מצב משפחתי: נשואה

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר לאהבה

חגית,נשואה , מאזנים הקלף :מלכת המטות

מסר ליום האהבה

תודה לך מיכל אהובה. סמירה, מאזניים, רווקה, נער הגביעים יצא הקלף

מיכל

פשוט קראתי תגובתך למישהי שפרסה קלף עם שאלה ואמרת לה שלא לשאול, ופשוט ידעתי שעלי להוציא עוד קלף בלי לשאול, כי גם אני שאלתי, והקלף שיצא בלי שאלה ספיציפית הוא ירח. תודה

מיכל

שמי אתי, מזל גדי, רווקה ויצא לי קלף המוות תודה

גם

אני שאלתי בפתיחה הראשונה רשמתי מסר לאהבה ויצא המוות ושמתי לב שלא צריך לשאול אז פתחתי שוב ללא שאלה.. ויצא צדק

מסר

מיכלי! רעיון מקסים... אשמח גם למסר נועה, שור, רווקה, אביר המטות תודה!

מסר ליום האהבה

אורנה גרושה מזל בתולה הקלף : שני המטבעות תודה

מסר ליום האהבה חחח אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות...

המגדל הבוער!!!!! חח מזל שור רבקה ללא שם... תודה

רק לצחוק יפתי, כל הזמן זה חשוב ....

להבין ששם למעלה הדברים פועלים בקצב אחר , במנוחות מבלי לחץ, מה שנקרא לשחרר.. אבל את כמו שור .. שועטת קדימה... ולא מבינה איך בסוף את נפגעת. את לא משדרת עוצמה, את משדרת אני חלשה ומתוך מקום של אני חלשה , את תמיד מפסידה. כי להיות רגישה הוא היופי שלך. תלמדי להנות מהיכולת הזו להרגיש את האחר , לאהוב , להתרגש. אל תתנגשי בקירות חסומים. תמדי להרפות ותראי איך משתנים פני הדברים. כי בכל מקום שאת לוחצת. הקשרים פשוט נשברים.

מיכל היקרה

כמה נכון אני כל כך חסרת ביטחון שאני לא מאמינה גם בעצמי תודה רבה לך וחג אהבה שמח גם לך

באהבה.

תודה מיכל! הוצאתי מחדש

מסר ליום אהבה!! אסתי, בת מזל תאומים. רווקה. הקלף שיצא מלך הגבעים. תודה שוב.

אסתי , בתוכך גרה לה אשה נפלאה....

רכה , נשית , מלאת עוצמה. אך את כלכך לא מאמינה בה, שאת מפספסת את המתנה שבה. יש בך צורך עז להיות נאהבת וזה בסדר, כי זה טבעך ,בית משפחה... אל תתני למציאות לתסכל אותך, אנחנו מכינים אותך למקום של אהבה. התחברי לאשה הזו, תני לה לצאת החוצה. תיהי בנתינה כי זה היופי שלך, אבל תדעי מה לקחת פנימה. כשתיהי מחוברת ,תרגישי מחוזרת. תראי טוב והכל יזרום. מבטיחה לך זה לא חלום....

מסר

מיכל מזל סרטן גרושה שלוש המטבעות תודה

מסר ליום האהבה

אורנה גרושה מזל בתולה הקלף : שני המטבעות תודה

אורנה יקירה, האהבה נמצאית בחייך

ואת לא יודעת מה נכון לעשות. למדי מי את ומה נכון לך. למדי לקבל את הצד השני. למדת רבות מנסיונך , זה הזמן לעבור לעשייה. את האחר אין לשנות. יש לקבלו באהבה. כי שאתה מנסה את האחר לתקן , בסוף אתה יוצא המסכן. כי רק ממקום של אהבה מקבלים אהבה וממקום של נתינה מקבלים חזרה. לאהוב פרושו לדעת מי עומד ממולך מה יתרונותיו ומה חסרונותיו. ורק ממקום של קבלה ,דברים ישתנו לטובה. את יודעת את זה. אבל לא באמת עושה ולכן היקום עדיין לא נותן לך , מה שאת באמת רוצה. ברגע שתפנימי הכל יפתח לטובה. אהבה גדולה.

מסר אהבה

מיכל שלום, חגית,גרושה, מזל בתולה, שלוש חרבות תודה
עבור לעמוד
, , , , , , , ...
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר