המון תודה מיכל. התרגשתי לקרוא

וקראתי כמה פעמים. תודה.

באהבה

מסר

רחלי מזל שור רווקה 4 גביעים

רחלי יקירה , ראיתי אותך אל דאגה ...

וזה בדיוק המסר ובדיוק התשובה.... את בחורה נפלאה ואוהבת , מלאה שמחה ורצון לנתינה. אך את תמיד חוששת ,לא לגמרה בטוחה. והספק שמכרסם בך , הוא בדיוק מה שמעכב אצלך. התחברי לאמונה. המציאות הרבה יותר נפלאה ממה שאת מאמינה. סמכי על היקום שהכל קורה לטובה. לאט בקצב הנכון, מתוך אהבה גדולה. אליך ואל מה שנכון לך. שחררי את חוסר הבטחון. את תתפלאי כמה דברים זורמים שמאמינים. אנחנו מאמינים בך. ובזכותך לאהבה. סבלנות והתמדה.

היי מיכל המקסימה

סגלית מזל סרטן גרושה נער המטבעות תודה

סיגלית יפיפיה ... את כמו פרח אהובה...

אבל בעצמך לא מספיק מאמינה. נתפסת לפרטים ,נתקעת בקטנות , נופלת למקום של חוסר סבלנות, אבל אנחנו רואים את יופייך ורוצים להעניק לך את מה שאת כלכך מייחלת. שחררי. התחברי לאמת שלך. לא לפחד. התחברי לתמונה הגדולה. יש לך יכולות מיוחדות ,אל תפחדי מטעיותיך. קבלי אותם באהבה. זה הכל חלק מתוכנית על שנועדה ללמדך. לסמוך על עצמך. ולהאמין באהבה. הכל יסתדר לך לטובה.

קראת אותי כספר פתוח.. מודה לך על המסר המדוייק כ"כ. יום אהבה שמח..

בשמחה

סיגלית יפיפיה ... את כמו פרח אהובה...

אבל בעצמך לא מספיק מאמינה. נתפסת לפרטים ,נתקעת בקטנות , נופלת למקום של חוסר סבלנות, אבל אנחנו רואים את יופייך ורוצים להעניק לך את מה שאת כלכך מייחלת. שחררי. התחברי לאמת שלך. לא לפחד. התחברי לתמונה הגדולה. יש לך יכולות מיוחדות ,אל תפחדי מטעיותיך. קבלי אותם באהבה. זה הכל חלק מתוכנית על שנועדה ללמדך. לסמוך על עצמך. ולהאמין באהבה. הכל יסתדר לך לטובה.

מיכל

התרגשתי עד דמעות לא ראית אותי מאיפה את יודעת שאני יפה?קיבלת מסר מהמלאכים שלך נכון?(את והקשרים שלך:) לוקחת את המסר שלך אני מקווה שהשיעור הזה כבר יסתיים... ת ו ד ה ע נ ק י ת סגלית

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

היי מיכל, אשמח למסר

בן, עקרב, רווק, אס המטות.

מיכל

התרגשתי עד דמעות לא ראית אותי מאיפה את יודעת שאני יפה?קיבלת מסר מהמלאכים שלך נכון?(את והקשרים שלך:) לוקחת את המסר שלך אני מקווה שהשיעור הזה כבר יסתיים... ת ו ד ה ע נ ק י ת סגלית

טוב נו... עלית עלי....

בסופו של יום המסר הוא מהם.... אני רק הצינור....

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

אשמח למסר!

מיכל, דגים, 34, רווקה, 10 גביעים תודה ויום אהבה שמח לך!

יעלי , זו לא היתה הנחיה. תקראי מחדש.

אז מה שואלים בשאלה

של המסר משאירים ריק?

השארתי את השאלה ריקה

וקבלתי : שמונה הגביעים

היי מיכל אפשר מסר יקירה?

בס"ד קודם כל שיהיה לך חג אבה שמח. ושמי:מזל ,מאזניים,רווקה,אביר המטבעות. תודה רבה.

רחלי יקירה , ראיתי אותך אל דאגה ...

וזה בדיוק המסר ובדיוק התשובה.... את בחורה נפלאה ואוהבת , מלאה שמחה ורצון לנתינה. אך את תמיד חוששת ,לא לגמרה בטוחה. והספק שמכרסם בך , הוא בדיוק מה שמעכב אצלך. התחברי לאמונה. המציאות הרבה יותר נפלאה ממה שאת מאמינה. סמכי על היקום שהכל קורה לטובה. לאט בקצב הנכון, מתוך אהבה גדולה. אליך ואל מה שנכון לך. שחררי את חוסר הבטחון. את תתפלאי כמה דברים זורמים שמאמינים. אנחנו מאמינים בך. ובזכותך לאהבה. סבלנות והתמדה.

מיכל היקרה

כמה נכון אני כל כך חסרת ביטחון שאני לא מאמינה גם בעצמי תודה רבה לך וחג אהבה שמח גם לך

היי מיכל, קלף למסר, תודה מראש

אתי/אסתר, קשת, רווקה, שש הגביעים תודה רבה מתוקה, יום אהבה שמחחח !

היי מיכל אפשר מסר יקירה?

בס"ד קודם כל שיהיה לך חג אבה שמח. ושמי:מזל ,מאזניים,רווקה,אביר המטבעות. תודה רבה.

פרסתי שוב ריק כי לא ידעתי...

בס"ד ויצא לי שלוש גביעים אשמח לתשובתך תודה שוב וסליחה על הטעות.

מיכלי צריך לשאול בשאלה מה המסר שלי? או להשאיר ריק

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר