חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

היי מיכל - מסר לחג האהבה

חג אהבה שמח יצא לי לי קלף שלוש המטות רויטל, מאזנים, רווקה , 3 מטות תודה רבה

רויטל , אני יודעת שהשנה היה לך שיעור בסבלנות

ולכאורה דברים שרצית לא הסתדרו לך. יחד עם זאת אני מקבלת לומר לך שרואים את התקדמות היפה שעשית. והתובנות הרבות שקיבלת מקדמות אותך צעד לעבר המקום הנכון. שמרי על האמת שלך. ישמי מה שלמדת . בקרוב נשמע בשורות טובות. אמן.

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר לאהבה

הי מיכל, אני מירי, מזל בתולה, רווקה, קלף מסר- מלכת המטות תודה רבה לך וחג אהבה שמח ומשמח לך ולכולנו

רויטל , אני יודעת שהשנה היה לך שיעור בסבלנות

ולכאורה דברים שרצית לא הסתדרו לך. יחד עם זאת אני מקבלת לומר לך שרואים את התקדמות היפה שעשית. והתובנות הרבות שקיבלת מקדמות אותך צעד לעבר המקום הנכון. שמרי על האמת שלך. ישמי מה שלמדת . בקרוב נשמע בשורות טובות. אמן.

תודה רבה מיכל. הלוואי ואמן

צדקת בכל מילה..

מסר

רחלי מזל שור רווקה 4 גביעים

בקשה למסר

היי מיכל, אבקש לי למסר ליום האהבה נעמה, מזל אריה, רווקה, חמש גביעים תודה..

נעמה יקרה, לא פשוטה לך הדרך

אך יש לבצע למידה . את בחורה איכותית ,חכמה, מצליחה וכאילו ללא מזל באהבה. אך בדיוק כמו שאת עושה בכל מקום אחר, עשי זאת באהבה. ההתעסקות ב"אין לי"לא טובה לך. זו התעסקות בחצי הכוס הריקה. התחברי אל היש , , תזמני לחייך מה שאת רוצה. זוגיות נפלאה בדרך אליך, אם רק תפתחי אליה באהבה. חשיבה שלילית ודאגה הם מה שמעכב אותך. ולא באמת יש לכך סיבה. המשיכי בחייך. תראי שנכנסת אהבה.

הי מיכל זו

אני מקווה שאת זוכרת אותי, שמחה לראות אותך בפורום..בקשתי מסר לאהבה יצא אביר המטות, את שמי אני מניחה שאת זוכרת, מזל טלה, רווקה, אביר המטות תודה.

נעמה יקרה, לא פשוטה לך הדרך

אך יש לבצע למידה . את בחורה איכותית ,חכמה, מצליחה וכאילו ללא מזל באהבה. אך בדיוק כמו שאת עושה בכל מקום אחר, עשי זאת באהבה. ההתעסקות ב"אין לי"לא טובה לך. זו התעסקות בחצי הכוס הריקה. התחברי אל היש , , תזמני לחייך מה שאת רוצה. זוגיות נפלאה בדרך אליך, אם רק תפתחי אליה באהבה. חשיבה שלילית ודאגה הם מה שמעכב אותך. ולא באמת יש לכך סיבה. המשיכי בחייך. תראי שנכנסת אהבה.

קראת אותי כספר פתוח.. מודה לך על המסר המדוייק כ"כ. יום אהבה שמח..

מסר לאהבה

הי מיכל, אני מירי, מזל בתולה, רווקה, קלף מסר- מלכת המטות תודה רבה לך וחג אהבה שמח ומשמח לך ולכולנו

מירי יקרה, יש לך יכולת מדהימה לראות מציאות

אבל שמסתבך לך הרגש את הולכת לאיבוד. ובכל מה שקשור לזוגיות , נעשית כבדה יקירה.... כבדה ורצינית. שחררי, תבלי , תמצאי מחדש את המרכז שלך. צאי , תשמחי, תני דרור לשמחה הטבעית שלך. תסמכי על היקום ששמע את בקשתך. תחגגי את מי שאת , ואת מי שלידך. והמיוחל , יצטרף אליך. זה רק עניין של זמן.

תודה רבה מיכל. הלוואי ואמן

צדקת בכל מילה..

מסר ליום האהבה

מיכל,רווקה,מזל בתולה,שלוש מטות יום אהבה שמח (:

מסר ליום האהבה

יעל דלי 4 חרבות רווקה

מיכל יקרה, תקופה של שינויים בחייך

ואת כמהה לאהבה. בשבילך אהבה זה להתקדם לשלב הבא. שמענו את בקשתך , עכשיו תצטרכי ללמוד לסמוך על היקום. לשחרר ולתת לדברים לקרות , בלי לחץ. להאמין. תני לדברים לקרות לך. כי בכל פעם שאת מזרזת ,משהו מתחרבש שם. יש התקדמות דברים בדרך אליך. וממך אנו מבקשים סבלנות...

מסר לאהבה

יעל, רווקה, מזל קשת מה דביר חושב עלי? נער הגביעים האם להתחיל איתו?
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר