האם אני מתנהלת נכון בניהול הקריירה שלי כלכלית?

קלף 1# שישה גביעים קלף 2# מלכת הגביעים קלף 3# צדק רקע: אני עצמאית, קצת מודאגת מהחודשים הקרובים ...תודה!

היי מיכל

קלף 1# שישה גביעים קלף 2# מלכת הגביעים קלף 3# צדק המסר מהפריסה הוא א להקצין ולסבך את המצב הכלכלי שנוצר כרגע. לא לראות את הדברים כשחור או לבן אלא לנתח את המצב, שזקוק כרגע לשינוי- לראות מה ניתן לעשות. לא לחשוש מהשינוי, אפילו אם נדרש שינוי קיצוני. עושה הרושם שזהו כנראה מצב שנוצר עקב מצב דומה שנקלעת אליו בעבר, וכנראה לא הפקת את כל הלקחים ולכן אינך יודעת מה לעשות כעת. את צריכה לבדוק גם מפעם קודמת מה השינוי שצריך לבצע, לבדוק מה מפריע להתפתחותך הכלכלית. נסי לעשות את השינוי כבר בקרוב כדי לקצר את הזמן שעשוי להתארך. בהצלחה, אביבה

אביבה יקרה- המשך

אני לא כ"כ מבינה התשובה. אחדד יותר את המצב. עד החודש (כולל) המצב היה מצויין כלכלית. מחודש הבא אני צופה ירידה ממנה אני חוששת...זה לא מצב שהיה בעבר. ואני תוהה האם ההתנהלות לי בינתיים נכונה חיפוש אלטרנטיבות...חסכון וכד')?

בוקר טוב מיכל

המסר שכתבתי היה על הצפייה שלך של הירידה שעשויה לבוא. כפי שכתבתי- את זקוקה לשינוי- ולכן חישבי מה צפוי להיות לא בסדר ולפי זה תשני. אינני יודעת מה העסק, אבל כל שינוי שיסייע למצבך הכלכלי יועיל לך. לגבי מצב דומה בעבר- האם בעבר חשבת על ירידה כלכלית?

תודה על התשובה המהירה :-)

כשהפכתי להיות עצמאית חשבתי וחששתי מזה והתבדיתי (לשמחתי) לאחר חודש קשה (גם בחגים- פסח) ההכנסות חזרו וזה התקזז...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר