מיכלי! איזה כיף שאת כאן. צריכה את עזרתך בניסוח שאלה

האמת שאני ביום דכאוני. גם המצב בעבודה (עצמאית) נראה כאילו המיתון מתחיל להשפיע (עד עכשיו היה טוב) וגם הזוגיות התקועה (ז"א אין...לא קורה כלום בתחום)...למרות שאני חושבת חיובי ונמצאת בעשייה....מה ניתן לשאול כדי לדעת איך משפרת התנהלותי בתחומים? תודה!!!

האמת שהמיתון כבר מאחורינו ....

ואת שאלת על זוגיות ממש לא ממזמן .... הצצתי בפריסות הקודמות שלך. יש לך תקופת התכנסות לצורך גדילה. אל תתני לה להכניע אותך. אני מאמינה שהכל יסתדר ממש בקרוב . רק אל תכנעי למצב... את בדרך הנכונה.

מממש בדכאון היום אני מרגישה שעובדת קשה וכלום לא קורה

בכל המישורים...גם על שיפור עצמי והבנת הדפוסים התוקעים וגם על התפתחות מקצועית בעבודה... ודברים תקועים...לא קורים....כאילו אין הזדמנויות ליישם כל התובנות...אוף...

ימים כאלו הם הכי חשובים!!! אלו בדיוק הימים בו אנו נבחנים על

העבודה היפה שלנו... דווקא מקום כזה מכריח אותנו להיות בחשיבה חיובית ולנקות את הפחד. אל תכשלי במבחן, כאשר אנו שנייה לפני פריצה דברים מתעכבים. אבל הרבה פעמים אנחנו נשברים ואז הם לא קורים. יאלללה !!! להתרומם!!! לא יפה לך!!! מחר יום חדש!

תודה! תודה! ושוב תודה

הולכת לכתוב לי רשימה של מתנות שהיקום נתן לי עד היום, כדי שלא אשכח :-) מותר להכניס לרשימה גם את החלומות? איה מהממת את שהצלחת להכניס אותי לעשייה....אולי זה יעביר לי את הדכאון שהשתלט עליי...

יאללה לעבודה!!! נשיקות!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר