דחוף- האם לקבל את הצעת העבודה שקיבלתי מהמועדון?

היי, צריכה שתענו לי דחוף כי אני צריכה להחזיר תשובה די מהר לגבי זה. זאת עבודת מלצרות שמציעים לי בה הרבה כסף שמגיעים בעיקר מטיפים, היא מתאימה למטרות היצירתיות שלי אבל אני מעט חוששת לגביה (אני חוששת מחוזה שעלול להיות לא הוגן כלפיי, ואני גם נדרשת להיראות מאוד יפה מבחינה חיצונית, שגם זה דורש השקעה כספית מצדי). מצד שני, כן בדקתי את המקום, שאלתי עובדים אחרים איך זה לעבוד שם, נראה שזה בסדר. זה מה שיצא בתשובות. קלף 1# שמונה חרבות קלף 2# אס המטות קלף 3# חמישה גביעים תודה, ש.

היי. התשובה היא כן :-) זו תהיה עבודה מלהיבה ומעניינת עבורך

יחד עם זאת את צריכה לשים לב שאת מקשיבה להגיון שלך בנוגע לחוזה ולא כבולה לחוזה לא הוגן. ויש לך נטייה להסתכל על חצי הכוס הריקה.. לשווא! אל תדאגי יש יותר יתרונות בעבודה זו ממה שנראה לך. בהצלחה :-)

אוקיי...

יש לך מייל פרטי? אני צריכה לשאול משהו נוסף לגבי הפריסה הזאת ואני מעדיפה שלא בפורום.

כן :-)

pazpearl@walla.co.il

היי. התשובה היא כן :-) זו תהיה עבודה מלהיבה ומעניינת עבורך

יחד עם זאת את צריכה לשים לב שאת מקשיבה להגיון שלך בנוגע לחוזה ולא כבולה לחוזה לא הוגן. ויש לך נטייה להסתכל על חצי הכוס הריקה.. לשווא! אל תדאגי יש יותר יתרונות בעבודה זו ממה שנראה לך. בהצלחה :-)

פז . האים אפשר לתת כזו תשובה נלהבת כאשר הקלפים הצדדים כל כך חוסמים?

אני מבינה שאתה לוקח את אס המטות ומשם מקבל את התשובה החיובית הנלהבת , אך כאשר יש קלף חיובי בין שני קלפים מאוד חוסמים אנחנו מצננים את התשובה החיובית . ולכן הפעם לא הייתי לוקחת את הפירוש של אס המטות כמשהו מלהיב .. אלא יותר כרעיון שאולי לא ממש יהפוך למציאות משהו באש שם לא מתפתח ,אני לא יודעת עד כמה המקום מתאים לבחורה. אני חושבת שיש לבדוק את הפריסה הזו יותר לעומק .

היי מיכל, פירשתי את הפריסה באופן אישי בהתכתבות

דרך המיילים עם יותר רקע וכ'ו. בכל אופן, אני רואה את שני הקלפים האלה עם רמת חסימה נמוכה יחסית.כי אחד מהם הוא בעצם יאוש בלתי מוצדק. כלומר, ייאוש שאין לו סיבה אמיתית ולכן די תומך בשאלה. ו8 החרבות קורא לשואלת לפעול בהגיון לגבי השאלה, לתת רק להגיון להחליט ולא לרגש/תשוקות. וזה גם מה שכתבתי לה במייל. שיהיה סופ"ש מעולה, פז.

כן :-)

pazpearl@walla.co.il

la musicata-שלחתי לך מייל נוסף בנושא

בעקבות התעמקות בקריאה והתייעצות עם מיכל. אשמח אם תאשרי שקיבלת את המייל כי זה מאוד חשוב. פז.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר