האם כדאי לי למכור את המשרד? + ענייני שפע

יש לי משרד בבעלותי, די זול. המצב הכלכלי שלי כרגע הוא כזה שאני צריכה למצוא עבודה חדשה בדחיפות. היום התקשרה אליי בחורה שרוצה לקנות את המשרד שלי, מאוד בהתלהבות, למרות שאפילו לא פרסמתי שאני רוצה למכור. כנראה משהו קוסמי שעובד כאן לטובתי. שאלתי את הטארוט: האם כדאי לי למכור את המשרד שלי לבחורה שהתקשרה אליי? והתשובה: קלף 1# שלושה מטות קלף 2# שש חרבות קלף 3# עשרה גביעים דבר נוסף- עקב זה שפיטרו אותי השבוע, אני צריכה דחוף למצוא עבודה אבל רוצה למצוא עבודה שתהיה נכונה לי גם מבחינה רוחנית וגם מבחינה כלכלית. לא רוצה להיות שוב בעבודה ש-"אחזיק בה כמה חודשים", אלא להיות בעבודה שכיף לי לבוא לעבוד בה, אני עושה בה הרבה כסף והיא נוחה לי מבחינת השעות. אולי בכלל עליי לנסות להקים עסק משלי. אז לעניין פתירת הדילמה הזאת, להלן שלוש שאלות: האם נכון עבורי למצוא עכשיו עבודה כשכירה? קלף 1# שני מטות קלף 2# קוסם קלף 3# שלושה מטבעות האם נכון עבורי לנסות להקים לעצמי עסק עצמאי כרגע? קלף 1# צדק קלף 2# חמש חרבות קלף 3# מוות האם יגיע אליי בחודש הקרוב כסף שאינו קשור לעבודה, שיעזור לי להמשיך להתקיים? קלף 1# מלכת המטבעות קלף 2# שני גביעים קלף 3# גלגל המזל תודה על הכל, ש.

היי יקירה

מכירת המשרד, נראה שהסיוע הגיע בזמן מבחינתך תבדקי עד כמה היא רצינית, אבל בהחלט נראה חיובי עבודה כשכירה, את יכולה לעשות זאת מדוע את פוחדת לממש זאת? אל תהססי לקחת עבודה גם בתחומים שלא הכרת בעבר. לגבי עסק עצמאי לא ממש מומלץ, יתכנו יותר מדי ויכוחים ועימותים, אולי אפילו בעיות משפטיות לגבי כסף, תלוי מה תעשי בנדון, הוא לא יגיע אם לא תבקשי, מניחה שז ואשה. עלייך להגיע להחלטה פנימית בנושא ואז לפעול מתאים גם מבחינת התאריכים. בהצלחה

היי מאמי

בקשר למכירת המשרד, היא הציעה סכום שהיה יוצא לי הפסד אם הייתי מוכרת. גם אחותי הגדולה ואבא שלי הציעו לי לא ללכת על זה כי אני אאבד ככה את ה-2000/2500 ש"ח לחודש שאני מקבלת על המשרד. מצד שני, יש לי מחשבות על זה שאולי אנרגטית המשרד הזה יושב עליי וכן כדאי לי להשתחרר ממנו באיזשהו שלב כדי להתקדם למשהו טוב יותר. עבודה כשכירה יכולה להיות נכונה לזמן הקרוב, אין בי פחד מזה. אבל כן הייתי רוצה להשיג עבודה שהשכר בה יהיה גבוה מספיק בשביל הצרכים שלי, שאעבור את החודש ברוגע לגבי מצבי הכלכלי. הייתי רוצה לעבוד, בהחלט, במשהו אחר- ולא עוד פעם בעבודה משרדית משעממת. הייתי רוצה לעבוד בהפקות, בדברים יצירתיים. בנוגע לכסף שיזרום אליי, אני מאמינה שיגיע אליי השפע הדרוש לי ואולי אפילו משהו יותר טוב מזה. כתבתי רשימת משאלות שאני יודעת שתתגשמנה. זה די מדהים איך שזה נכון: התפללתי שבדרך נס יהיה לי כרטיס להופעה של דפש מוד, כי לא היה לי כסף לזה. התפללתי ושחררתי את זה. אתמול החברה הכי טובה שלי התקשרה אליי ואמרה לי שחברה משותפת שלנו רוצה למכור כרטיס מיותר שהיא קנתה. מיד התקשרתי והיא הייתה מוכנה לפרוס לי את התשלום (שהוא יחסית זול למחירי הכרטיס שיש כרגע) ואפילו שאשלם לה בשיעורי גיטרה. נכון מדהים?... מתגעגעת נשמה, ותודה לך על זה שאת תמיד מפרשת לי... שיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר