עזרה בבקשה

עזרה בבקשה

השאלה היא מה הפוטנציאל ביני לבין X? גורם: נער חרבות תשובה: אביר הגביעים גורם: שמונה מטות *יש לציין שאני ניתקתי את הקשר (שלא היה ארוך) כי הרגשתי משהו שמפריע לי ,מן אינטואצייה פנימית תודה על העזרה!

הפוטנציאל נראה מצויין.

דווקא מדבר ומוסר על כוונות רומנטיות וכן לגשת אל הצד השני ברכות ובאהבה. קשר שמדבר על תקשורת מאד עשירה ביניכם (האם מבוסס על התכתבות?) בכל אופן, מישהו מכם לפעמים מאד ילדותי ולפעמים מתלבט שלא לצורך אבל זהו קשר מלא באנרגיה וכוונות רומנטיות.

קרן , אני חושבת שלהגיד שיש כאן פוטנציאל מצויין זה קצת ללכת רחוק לא ?

כאשר יוצא לנו אביר בפריסה אנחנו מבינים שיש כאן הזדמנות , אבל אנחנו לא בהכרח יכולים לדעת אם היא תמומש או לא ... (אחרת למה לא קיבלנו איזה אס גביעים או עשרה גביעים?) נער החרבות אכן עוסק בתקשורת , אך דווקא במערכות יחסים הוא לא רציני במיוחד. הוא די קליל ועובר ממקום למקום... במיוחד שמצטרף לשם השמונה מטות היותר שם דגש על המשיכה המינית והאימפולסיביות שיכולה להיות בקשר... כך שלא הייתי מובילה את זה למקום של פוטנציאל מצויין... נכון ישנו פוטנציאל בקשר הזה... אך מאוד צריך להשכיל לא לקחת את הקשר למקום קליל מידי ... לא לשדר משהו שאנחנו לא רוצים שיתפרש פה... אחרת הקשר עלול להסתיים כמשהו זמני וחולף...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר