ערב טוב..

ערב טוב..

האם X מעוניין בקשר רומנטי איתי? S.O.S פריסת קלף 1# קיסרית קלף 2# ארבעה מטות קלף 3# מלך הגביעים מישהו שלומד איתי..

קשר רומנטי

היי אורטל , על פי הקלפים סיכויטוב מאוד לקשר רומנטי , בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אבל...

האם X התכוון כששאל אן רוצה להפגש? S.O.S פריסת קלף 1# נער הגביעים קלף 2# שמונה גביעים קלף 3# עשרה מטות האם X יעשה משהו לקידום הקשר? S.O.S פריסת קלף 1# מלכת הגביעים קלף 2# שתי חרבות קלף 3# אביר החרבות נראה שלילי משהו, לא?

מירי..אפשר בבקשה את עזרתך?

תודה...

היי אורטל

מה מטריד אותך ? ומה מפריע לך בעצמך לקדם את הקשר ? נסי להסביר את שאלותייך ?

האמת..

אני לא ככ יודעת איך הוא תופס אותי, אבל נראה לפחות שהוא רואה כי כבחורה חזקה ויציבה..כי נראה כל פעם שהוא צעריך את החוזק שלי, גם עכשיו כשהייתי קצת חולה- אז הוא אמר, כמובן בחצעי צחוק שאיך יכולה להיות חולה עכשיו,או כשהיה לי מבחן בקורס שהוא לא לומד אז הוא שאל-נו,יש 100 נכון?או כל מני דברים כאלה,מצד שני, לפעמים גם הוא תופס מעצמו הרבה,הוא עם הרבה ביטחון עצמי,ולפעמים עם הרבה אגו,וכשיוצא לנו לדבר אז אני דואגת להוריד לו חלק מהאגו כי אני לא אוהבת אנשים שמנסים לתפוס תחת..ביום רביעי יצא לנו לדבר הרבה-על סתם דברים,לא משהו מיוחד,והאמת אני לא יודעת עד כמה הוא מעוניין כדי ליזום משהו,ותאמת,שאני עדיין לא סגורה כמה אני רוצה אותו,הייתי רוצה שהוא יזום ויעשה את הצעד הראשון,ואז כשאדע שהוא כן מעוניין אז אהיה מוכנה לתת הזדמנות לראות מה מתפתח

לאורטל

לאחר שבחנתי שוב את שתי הפריסות אני מבינה שיש משיכה ,הבחור אינו יודע לבטא עצמו כל כך טוב ,הוא חושב שהצד השני יודע מה קורה אצלו בפנים ,המסר הוא שעלייך לתת לדברים לקרות ופשוט לזרום , יש גם רמז לכך שהבחור עמוס מאוד , בגדול יש פוטנציאל , פשוט תזרמי ,

הכוונה ב..

שהצד השני יודע מה אצלו בפנים, זה אני שיודעת מה הוא מרגיש? השאלה אם הוא ייזום..

אורטלי

לא בטוח שהוא ייזום .יכול להיות שהוא מחכה ליוזמה ממך .

עשיתי פריסה לגבי כך,לדעתי לא נראה חיובי ממש,מה דעתך?

האם X מחכה ליוזמה שלי? S.O.S פריסת קלף 1# שלושה מטבעות קלף 2# שטן קלף 3# ארבע חרבות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר