למפרשות

למפרשות

חשבתי ללכת ללמוד קורס רייקי וכדי לדעת אם זה באמת מתאים לי שאלתי בקלפים האם כדאי לי ללכת ללמוד קורס רייקי אצל A? S.O.S פריסת קלף 1# שש חרבות קלף 2# עשר חרבות קלף 3# מלכת המטבעות מה אומרת הפריסה תודה ויום מקסים

אשמח גם לקבל תשובה

למה לא עונים לי

למפרשות

חשבתי ללכת ללמוד קורס רייקי וכדי לדעת אם זה באמת מתאים לי שאלתי בקלפים האם כדאי לי ללכת ללמוד קורס רייקי אצל A? S.O.S פריסת קלף 1# שש חרבות קלף 2# עשר חרבות קלף 3# מלכת המטבעות מה אומרת הפריסה תודה ויום מקסים

בקשר לרייקי

הקריאה לא משהו , אבל אני יכולה להמליץ לך על רייקי אור מגן דוד , זהו רייקי עם סמלים יהודיים , היכנסי לאתר של רהאלי קמחי , היא המסטר של האור מגן דוד . ותתרשמי . מדובר בהתחברות לתדר גבוה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי???? שוב אני מבקשת שלא תעני בלי ליצור קשר עם אחד מהמנהלים.

הלן שלום

נא הסבירי למה הכוונה ביצירת קשר

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

בפורום הזה יש נהלים למפרשים חדשים..

כדי לקבל אותם ולקבל אישור לענות כאן יש לשלוח מייל לאחד המנהלים, לי למיכל או לשגיא. במייל כתבי מי את, שם אמיתי, כמה זמן עוסקת בתחום ועוד פרטים על המח\ומחיות שלך. אחר כך את צריכה לקבל מאיתנו את נהלי הפורום, במייל בחזרה וכן הנחייה איך עושים את זה. בינתיים בבקשה אל תעני בפורום.. תודה... את המיילים את יכולה לקבל פה בפורום בלינק של הקוראים המוסמכים. למעלה

למפרשות

היי הלן אני רואה שמירי נכנסה לשרשור שלי אבל בכל זאת אולי תוכלי לענות לי על הפריסה?

למפרשות היקרות משיהיא מכן יכולה לענות לי בבקשה

למה לא עונים לי

למה אף אחד לא מתחיס לשאלה שלי ?משהו לא בסדר אם השאלה ששאלתי?

לא יפה ככה להתעלם ממני ואם עשיתי משהו לא בסדר בפריסה אפשר להגיד ולא להתעלם,התאכזבתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר