נהפוכו, נשמח אם תהיה התארגנות ורצון.....

שלחתי לך על זה מייל

לילה טוב

מפגש קוראים ביום רביעי (הבא) 30/01/08 בשעה 10:30

היי כל הקוראות והקוראים, סוף סוף זה קורה! סוף סוף הצלחנו (מיכל, הלן ואני) למצוא יום ותאריך בו שלושתנו פנויים ויכולים ליצור מפגש ראשון שיהיה תחילתו של תהליך בו אתם מוזמנים, קוראי הפורום, לפגוש אחד את השני, לדבר, להכיר והכי חשוב – ללמוד. המפגש יתקיים ביום רביעי בבוקר בשעה 10:30, ובעתיד נמשיך לקיים מפגשים מסוג זה באותו היום והשעה. אז מה יהיה במפגש? קודם כל יהיה נפלא! איך לא? אבל חוץ מזה.... מיכל והלן יכתבו בהמשך על מה הם רוצות לדבר (לא אגנוב להם את ההצגה)... אני רוצה לדבר אתכם הפעם על נושא חשוב לא פחות מתהליך הקריאות – על שיווק! כי הרי מה הטעם שאתם עובדים ותורמים ולא מ"שדרגים" את מה שאתם עושים כך שיחס ההמרה (ז"א היחד בין כמה פעמים רואים אתכם לכמה פעמים מתקשרים אליכם כדי לקבוע תור לייעוץ בקלפים) הוא כל-כך נמוך.... רוצים לדעת איך לעשות את זה? ....ובכן, בואו למפגש! בקיצור היה נפלא, ומי שלא יבוא – מפסיד!!! אז אנחנו מחכים לאישור הגעה מכם. המפגש יהיה בתל-אביב ומי שיכתוב שהוא מגיע – יקבל את הכתובת ואת הקוד הסודי. להתראות, הלן, מיכל ושגיא

שגיא, תזמין פיצה אני באה

התלהבת מהפיצות אה? חחחחחחחחחחחחחח...

נהפוכו, נשמח אם תהיה התארגנות ורצון.....

האמת היא שיש לי חלום. והוא יתגשם... לעשות מפגש בתערוכת אלטרנטיבה

כשהפרוייקט הנוכחי שלי ושל וואלה ייצא סוף סוף לפועל (הסרטונים של כל הקלפים) אני אתחיל לעבוד על הפרוייקט הבא: לשכנע את וואלה! לממן ביתן כמו שצריך בתערוכת אלטרנטיבה. כשזה יקרה נוכל כולנו להפגש כמו שצריך! ועד אז..... נשמח להתארגנות מצידכם כי בעבר זה קצת נכשל.

שגיא, תזמין פיצה אני באה

יופי שאת באה...תביאי על הדרך את הפיצה...

ואם היא תהיה כבדה מידיי - אני בטוח שמיכל תעזור לך לסחוב אותה...

האמת היא שיש לי חלום. והוא יתגשם... לעשות מפגש בתערוכת אלטרנטיבה

כשהפרוייקט הנוכחי שלי ושל וואלה ייצא סוף סוף לפועל (הסרטונים של כל הקלפים) אני אתחיל לעבוד על הפרוייקט הבא: לשכנע את וואלה! לממן ביתן כמו שצריך בתערוכת אלטרנטיבה. כשזה יקרה נוכל כולנו להפגש כמו שצריך! ועד אז..... נשמח להתארגנות מצידכם כי בעבר זה קצת נכשל.

נכון שגיא, כי מחשבה בוראת מציאות.......

האמת שכבר ניסנו ליצור מפגש פורום של שואלים וקוראים בעבר

והענות לא היתה להיט ....

אשמח אם תצרו גם מפגש קוראים ושואלים:)

היי כל הקוראות והקוראים, סוף סוף זה קורה! סוף סוף הצלחנו (מיכל, הלן ואני) למצוא יום ותאריך בו שלושתנו פנויים ויכולים ליצור מפגש ראשון שיהיה תחילתו של תהליך בו אתם מוזמנים, קוראי הפורום, לפגוש אחד את השני, לדבר, להכיר והכי חשוב – ללמוד. המפגש יתקיים ביום רביעי בבוקר בשעה 10:30, ובעתיד נמשיך לקיים מפגשים מסוג זה באותו היום והשעה. אז מה יהיה במפגש? קודם כל יהיה נפלא! איך לא? אבל חוץ מזה.... מיכל והלן יכתבו בהמשך על מה הם רוצות לדבר (לא אגנוב להם את ההצגה)... אני רוצה לדבר אתכם הפעם על נושא חשוב לא פחות מתהליך הקריאות – על שיווק! כי הרי מה הטעם שאתם עובדים ותורמים ולא מ"שדרגים" את מה שאתם עושים כך שיחס ההמרה (ז"א היחד בין כמה פעמים רואים אתכם לכמה פעמים מתקשרים אליכם כדי לקבוע תור לייעוץ בקלפים) הוא כל-כך נמוך.... רוצים לדעת איך לעשות את זה? ....ובכן, בואו למפגש! בקיצור היה נפלא, ומי שלא יבוא – מפסיד!!! אז אנחנו מחכים לאישור הגעה מכם. המפגש יהיה בתל-אביב ומי שיכתוב שהוא מגיע – יקבל את הכתובת ואת הקוד הסודי. להתראות, הלן, מיכל ושגיא

ג'וליה מוסרת שהיא מגיעה

גם אני מגיעה, איזה כיף... יום נפלא לכולם

אני מציעה שכל אחד יביא משהו לאכול... מעשה ידיו..

הרבה יותר יאמי יאממי..... ומי שרוצה לקנות במו ידיו משהו, כמו פיצה וכו'.. יבורך...

את אומרת את זה כי את מצפה למשהו תוניסאי חחחח

ממממ איזו הפתעה, האמת שיום רביעי זה היום הכי עמוס שלי אבל אעשה מאמצים בעזרת השם. הלנוש יקירתי אתמול לא יכולתי לענות הייתי בעבודה ואחר כך רצתי ללימודים ולא היו לי אפילו 5 דקות אתנחתא. אצלצל אליך מאוחר יותר ותכף נכנסת לסייע פה מעט. ושוב אני אתאמץ מאודדדד.

הלן , את מוכנה לא להפיל עלי תיקים ? חחחחחחחחחחחחחחח........

רעיון מצויין...עוד לא החלטתי מה להביא, אבל גם אני אביא/אכין משהו

תאפה לחם

להביא את דוד שיבשל משהו?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר