בוקר טוב אני צריכה עזרה בפירוש- תודה מראש

האם צפויה לי התפתחות מערכת יחסים רצינית במהלך החודש הקרוב? S.O.S פריסת קלף 1# שלושה מטבעות קלף 2# שבעה מטבעות קלף 3# שישה מטות תודה מראש

תני לי רקע

יש לך מישהו על הכוונת? מה את עושה כדי לקדם את העניין?

יש מישהו על הכוונת

כרגע אנחנו רק מדברים אז זה לא ממש רלוונטי. אבל אני כל הזמן מכירה גברים חדשים אני שואלת באופן כללי

אין יאוש בעולם (נ נח נחמ נחמן מאומן)

וגם אין דבר כזה "כישלון" ואחרי פתיחה כזאת מפוצצת תני לי להרחיב אני רואה שאת באה ממקום כלשהו של אכזבה מהמין הגברי עכשיו העניין הוא כזה את יכולה לקחת את האכזבה למקום טוב או למקום רע למה הכוונה: יש אנשים שחושבים שאנחנו יכולים בעולם או להכשל או להצליח הרשי לי לשרטט גרף לאסכולה הזאת: (אכזבה)<---כישלון<---אני--->הצלחה אני טוענת שהדרך הנכונה לראות את פני הדברים היא כך: אני--->כישלון--->(אכזבה)--->למידה---)הצלחה אם תסכילי להשתמש באכזבות העבר כמנוף הכרחי ללימוד, אז את "על הסוס" אני רואה שיש לך חשיבה בריאה שכזאת אני רואה שאת על הסוס אני רואה שאת יודעת מה נכון לך בקשר ואין כל סיבה שלא תמצאי את עצמך בזוגיות מתי? אני מהמרת בין 6 שבועות ל-12 שמחה בשמחתך, תמי

המון תודה! שימחת אותי מאוד

שימחת אותי מאוד מאוד! שיהיה המשך שבוע מקסים!

אהבתי את הרעיון של האטב - רעיון ממש מבריק (אם הבנתי נכון)

היי תמי, שמתי לב שכשיש אצלך הודעה שהיא תשובה סופית (לאחר כל הבירורים וקבלת הרקע) היא מסומנת באטב. לדעתי זה רעיון מבריק שיכול מאד לעזור לכולם כיוון שהוא מאפשר לשואלים ולקוראים אחרים לזהות מייד את ההודעה הסופית שהיא התשובה. רעיון מצויין, שגיא

היי שגיא

יש לי שאלה, לפני מספר דקות כתבתי משהו בפורום וזה נעלם וגם לא מופיע בהסטוריית ההודעות שלי, איך זה יתכן?

תודה שגיא

אתה מתנה לעולם

היי שגיא

יש לי שאלה, לפני מספר דקות כתבתי משהו בפורום וזה נעלם וגם לא מופיע בהסטוריית ההודעות שלי, איך זה יתכן?

גם לי יש שאלה שגיא

האם אפשר גם להוסיף בסוף התשובה קובץ המפרסם אותי כמו תמי זה מקובל?

כן זה מקובל

כח עוד אין שם טלפון (מותר מייל) או פרסום אגרסיבי מידי.

היי שגיא

היי דידי - שלחתי לך מייל ובו התנצלתי והסברתי לך למה מחקתי את זה. לא קיבלת?

קיבלתי והגבתי ומאוד מעציב אותי

מאוד נפגעתי וכתבתי לך במייל ,בסך הכל כתבתי תפילה מהלב ולא היה ראוי למחוק אותה. סתם העציב והוריד לי חשק, חבל.

לא הבנתי לאן נעלה ההתפילה המקסימה שלך שם גם כתבתי כמה אני חושבת שאת מדהימההההה

תודה לי מותק, תגידי יתכן..

שהעתקת את זה? ששמרת את זה?

האמת שרציתי אבל נשבעת שלא מצאתי אחרי מס' דקות כבר לא מצאתי את ההודעה

אני בשוקקקקקקקקקקקקק למה מה לא היה נכון שם זה היה מרגש ומדהים גם חשבתי שתפילה כזו צריך רשות להעתיק לא נורא כנראה שה' שמע תפילה ורק הטובים זכו בה.......... בדיוק כתבתי שם המן שיתגשמו המשאלות לטובה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר