היי בוקר חמים.............האם כדאי שחברתי תיצור קשר עם ............

X בנוגע אליי? אנחנו חברוה של ארבעה אנשים ...... חמש חרבות קלף 2# שמונה מטות קלף 3# מלך המטבעות

לדעתי..

התשובה חיובית, ככל הנראה. הקלפים מזמינים אותך להשתמש באנרגיה ובמרץ המציפים אותך ולפעול במהירות. הפעולות שתעשי יקדמו אותך וישרתו נאמנה את מטרותיך.

שלום לך חובב יקר או חובבת... בכייף.. אני מבקשת ממך ליצור איתי קשר..

יש לפורום הזה כללים של התשתתפות, ונראה לי שאתה מבין בצורה מסויימת בקלפים אבל כדי לאפשר לך לענות כאן יש צורך להזדהות אצל אחד מהמנהלים:שגיא, מיכל או איתי... לספר לנו על הדרך שלך ויש דרך אחרת לענות כאן...

שלום לך גברתי..

מה הם כללי ההשתתפות בפורום?? ומה הדרך לענות כאן? ומה הכוונה שלך באמירתך: "חובב או חובבת.."??

אין לי מושג אם אתה גבר או אישה...

לכן החובב או החובבת.. הכללים הם קודם כל הזדהות אמיתית מי אתה לאחד המנהלים. אחר כך אם נבחר שתענה אז נשלח לך במייל את הכללים... heleni5@walla.com

כללי הפורום מופיעים למעלה - נהלי הפורום ולאחרונה יש תוספת

שלום חובב יקר. אתה נקרא כאן חובב כיוון שכך אתה מכנה את עצמך. אם שם המשתמש שלך היה "אבי" למשל היינו פותחים את ההודעה בצרה הזו: "שלום אבי היקר". כך שאין כאן רמיזה לרמת המקצועיות. נהלי הפורום מופיעים למעלה ואנחנו מאד מקפידים שאלו שאינם מורשים יכנו את עצמם "מתלמדים" או "מתמחים" עד שנכיר טוב יותר ורגיש "בטוחים" בידע וביכולת הקריאה שלהם. אשמח אם תשמור על הנהלים ואשמח אם תיצור קשר עם הלן או מיכל כדי שנכיר טוב יותר. תודה, שגיא

אין לי מושג אם אתה גבר או אישה...

לכן החובב או החובבת.. הכללים הם קודם כל הזדהות אמיתית מי אתה לאחד המנהלים. אחר כך אם נבחר שתענה אז נשלח לך במייל את הכללים... heleni5@walla.com

הלני יקירתי

זו לא אני החובב קלפים, אני החלטתי שייש לי עוד מה ללמוד בעניין פירושי קלפים ...מן הסתם תמיד יש, ובכלל נראה לי שייש מספיק מפרשים כך שלא מתכוונת ל"הציק" ...ולפעול בניגוד לכללים, לגבי החובב זה כבר בינו ובינכם לי אין שליטה על כך. תודה ויום קסום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר