תמי, זה בסדר לשאול שאלות רדודות החכמה היא איך להפוך אותם למשהו אחר

זה לא חכמה "לברוח" משאלות רדודות והאחריות על פתרון השאלות היא של הקורא. לכתוב "אני לא עונה על שאלות רדודות" זו בריחה מאחריות בדיוק כמו בדוגמא שלי מלמעלה, להגיד לחבר הרוצה "להרוג" את הבוס שלו: "אני לא רוצה לדבר אתך שאתה עצבני ומדבר ככה" - זו בריחה. דווקא כאן, בשאלות הרדודות הקוראים צריכים אותנו יותר. הם הכי במצוקה והחכמה היא לא לענות על השאלה, אלא לשאול שאלות מכוונות להבין את הבעיה ולבסוף לשאול את השאלה הנכונה ולענות עליה.

מה? זה רמז לזה שהשאלות שלי רדודות?

פסיביות?

ושוב החוסר בטחון שלך אחותי ....

ממש לא קשור אליך באופן אישי.... מה את היחידה שמנסחת ככה? ברור שלא. מדובר על איזה רעיון כללי שאנחנו מנסים להעביר... יש לנו כאן יכולת לעזור ולייעץ במקומות שאנחנו חושבים שאתם יכולים לשנות ולעזור לעצמכם. כל מה ששגיא מנסה להעביר בכך הוא דוגמא לאיך כדאי לשאול נכון כדי לתת לנו כלים לעזור לכם.... וברור שאנחנו לא חושבים שאף אחד רדוד כאן.... אז לא לקחת כלום באופן אישי. פשוט להפנים וליישם.... שבת נפלאה מותק . ושבת נפלאה לכולם.

הערות והקפצות - נא לכתוב כאן

שרשור חשוב.. יש להעתיק את המלל הזה ללינק בראש הדף..לדעתי

תמי, זה בסדר לשאול שאלות רדודות החכמה היא איך להפוך אותם למשהו אחר

זה לא חכמה "לברוח" משאלות רדודות והאחריות על פתרון השאלות היא של הקורא. לכתוב "אני לא עונה על שאלות רדודות" זו בריחה מאחריות בדיוק כמו בדוגמא שלי מלמעלה, להגיד לחבר הרוצה "להרוג" את הבוס שלו: "אני לא רוצה לדבר אתך שאתה עצבני ומדבר ככה" - זו בריחה. דווקא כאן, בשאלות הרדודות הקוראים צריכים אותנו יותר. הם הכי במצוקה והחכמה היא לא לענות על השאלה, אלא לשאול שאלות מכוונות להבין את הבעיה ולבסוף לשאול את השאלה הנכונה ולענות עליה.

ומה עם שאלות כמו

האם האקס שלי מאוהב בחברה החדשה שלו? יש מפרשות שעונות על שאלות כאלה זה לא רכילותי?

תמי יקרה - דבר ראשון יש וכדאי להשתמש בהגיון..

ולנתח כל מקרה לחוד.. דבר שני - רשמתי לך כבר הערה - שאת לא חייבת להעיר כל הזמן, את יכולה לזרום עם הדברים, יש פה שלושה אנשים שעושים את העבודה: מיכל שגיא ואני.. לגבי הבעיות הקיימות. אם יש לך בעייה מסויימת עם שאלה מסויימת, את יכולה ליצור קשר ולשאול. מציעה לך גם לא להתנהג בתקיפות גדולה אלא לנסות להבין את השואל ואת הבעייה שלו... אין צורך "לחפש" את ההתנהלות הלא טובה, אלא לשפר את הדרך שלנו, המפרשים בתגובות שלנו להם.. לא לחנך את השואלים אלא לדעת לעבוד איתם נכון יותר... בהצלחה לך הלני

שגיא קיבלתי את הערתך

על כך שלא צריך לפרוס פעמיים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר