האם יהיה זה נכון עבורי

לעבוד שם? S.O.S פריסת קלף 1# תשעה מטבעות קלף 2# שמונה חרבות קלף 3# עשרה גביעים רקע: אתמול הייתי בראיון עבודה למקום הזה. עדיין לא קיבלתי תשובה אבל נראה חיובי.. יחד עם זאת ישנו מקום נוסף שאני מגישה אליו מועמדות אבל להתקבל לשם זה כבר פונקציה ארוכה של זמן, אז השאלה אם נכון עבורי בנתיים לעבוד שם?

ברגע שתשתחררי מההגיון שלך שעובד שעות נוספות

וגורם לך לחשוב עשר פעמים ואם זה ככה או לא ככה , יקירתי תשתתחררי קצת ותלכי על המקום הזה יהיה לך טוב שם ברגע שתלמדי לא לחשוב יותר מידי ועשר פעמים על כל דבר תזרמי יותר ונראה שתיהיה לך טוב שם.

את חושבת גלו'ש? כי אני הרגשתי כאילו הקלפים

מנסים להגיד לי להמשיך להאבק על העבודה שאני רוצה (ההיא שלוקח זמן להתקבל אלייה) וששם יהיה לי ממש ובאמת טוב.. טוב, כנראה שכל אחד רואה מה שבא לו לראות

זה לא מה שבא לי לראות יקירתי

זה מה שאני מרגישה מהפריסה אבל בכל מקרה חומד אם את לא שלמה מהתשובה את מוזמנית לבקש חוות דעת נוספת מהלן או ממיכל...

סבבה, תודה רבה גלי! אשמח לחוות דעתן של הלן או מיכל גם

הי חוה והי גלי

השאלה שלך היא בדיוק הדוגמא ללמה צריך לשאול באמת את מה שרוצים או את מה שרוצים באמת . אני לדוגמא לא ידעתי שיש איזה עבודה שאת שואפת אליה ולכן באמת הייתי נותנת לך תשובה דומה לגלי. הפוטנציאל סבבה עם העבודה הזו. את פועלת מהפחדים והמחשבות ולא זורמת ולכן את צריכה לשחרר וזה יסתדר. אבל את בעצם רוצה משהו אחר לדעת לא ? את רוצה לדעת האים לחכות לעבודה הנכספת לא? אז קודם כל נכון היה פשוט לשאול זאת. דבר שני אחרי שאני יודעת מה היתה השאלה האמיתית שלך בעצם , אני בהחלט מסכימה איתך. הפריסה באמת אומרת לך להסיר דאגות , הכל בסדר, תתמקדי במה שאת רוצה ולא במה שלא , אל תתפשרי על בערך, תוכלי לקבל מה שאת רוצה , יש רווח להשקעה שלך , ועוד מעט יגיע זמן קטיפת הפירות. תיהי סבלנית ותוכלי לקבל את מה שאת באמת רוצה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר