קללה\עין רעה

קללה\עין רעה

לא מרמינה שאני שואלת את זה אבל אני די בטוחה שזה לא טיבעי. האם יש עלי משהו ? מאם משהו שם עלי קללה ? אני היום מתחילה לעבוד על נוגדן כללי אבל אני אשמח לעוד פרטים אפ תוכלו לתת לי. yael_rozentsweig@walla.co.il

יעל כנסי בבקשה

יש אתר www.kabalai.com כנסי אליו תיצרי קשר אם המסטיקאי יצחק שחר כל התשובות לשאלות שלך בהצלחה אני נעזרתי בו תנסי רומי

תגובה לרומי

תודה על ההפניה אבל אין 250 שקל כרגע, אחרת כבר מזמן הייתי הולכת למקצוע. כסף היא אחת מהמכות. אני לא רוצה לפרט יותר מידי בפומבי בצורה כזו. אבל אני פשוט חוטפת מכל הכיוונים. ויש סימן מובהק אחד שמראה על בעיה מהסוג הזה!!!

סליחה על הבוטות , אבל כלכך לא מאמינה בשטיות האלו.

והרי גם המאמינים אומרים שעין הרע "עובדת" רק על מי שמאמין . ואם אתה לא מאמין אז היא לא יכולה לגעת בך. סביר יותר להניח שנכנסת ללופ של ויברציה שלילית ואת לא ממש יודעת איך לצאת ממנו, ולכן סף הרגישות שלך גבוה ,ולכן כל מילה שלילית שמישהו אומר תופסת עליך כיוון שאנרגטית את חלשה . הדרך לצאת משם היא קודם כל לשבור את המעגל ולעבוד קוגנטיבית על החשיבה. אם את צריכה "טקס " כלשהו שיעזור לך סבבה. לכי לים (או תערבבי ליטר וחצי מים עם כוס מלח גס) תשטפי את החדר או הבית שאת גרה בו עם המים . תוך כדי שאת עושה זאת בקשי בלבך שכל הארגיות הרעות שעטפו אותך יעלמו. וכאשר את מסיימת את השטיפה ( ותזהרי זה מחליק) תתחילי בהודיה . תוקירי תודה על הדברים הטובים שיש בחייך (ממש תפרטי ) והמשיכי בהודיה על הדברים שאת רוצה לייצב בחייך ורוצה שיהיו לך (כאילו הם כבר שלך) בסוף הקפידי לשפוך את המים מחוץ לבית ואמרי לעצמך שאת משליכה את כל האנרגיות השליליות ממך . ומעצימה את הדברים החיובים בחייך. כנסי למקלחת ושתפי את עצמך באותם מים שהשארת לעצמך (מה שנקרא "הכינותי מראש") ומארי לעצמך שאת בתהליך יצירת שפע בחייך . האושר והעושר זורם לחייך וכ"ו. ובסוף כמובן שטפי במים רגילים. אחרי שתסיימי את הטקס את תראי שתרגישי הקלה עצומה. אבל לא בגלל עין רעה רעה וחרטות שכאלו. אלא בגלל שמחשבה בוראת מציאות וכרגע מלבד ששטפת את הבית , שטפת לעצמך גם את המוח במחשבות חיוביות . ולכן עשית לעצמך מערך הגנה אנרגטי , את תראי שתוך שבוע דברים יתחילו להראות אחרת. ככל שתתמקדי בהודיה על הדברים הנפלאים בחייך , השיפור יהיה משמעותי יותר. יאללה , הוציאי עצמך מזה....... (ותודי שדפקתי נאום מכשפתי משהו למרות חוסר האמונה....חחחחחח.......) סוף שבוע נפלא.

תגובה

עין רעה - לא חייבת להיות המשמעות הדתית-יהודית שמכירים. זו (בשבילי בכל אופן) צורת התבטאות לומר שמשהו קורה ואני חייבת לבדוק מה ולמה. ומנסיון אני יודעת שהפורום הזה בדרך כלל יותר מקצועי וריאלי מאחרים וכן פניתי אלכם ולא לאחריפ. היום לפני כשעה נשבר גב הגמל. טז הינה אני שופחת לכם הכל שתשפטו אתם. לפני כשלושה חודשים שכרתי דירה חמודה בקרית אונו. שבועיים אחר כך שברתי את הגל בצורה נוראית שהצריכה ניתוח עם פלטה וברגים ולשהות אצל הורי חודשיים ולשלם שכר דירה.לפני שבועיים הודיעו לי שאין לי מה לחזור למקום עבודתי ושאתחיל לחפש עבודה אחרת. ביטוח לאומי איבד תפסים שלי. היום הייתי בתאונת שרשרת דחפו אותי מאחור על רכב. והעייניים שלי מגרדות וצורבות כבר כמה זמן. ויש עוד כמה דברים "קטנים". דעתכם ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אור
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר