30.03.05 | 13:33
האזנה לפלאפון?
שלום, האם ניתן להאזין לשיחות פלאפון באמצעות מכשיר? אם כן איך ניתן? ואיפה אפשר לרכוש מכשיר כזה? והאם רק בעל מקצוע יכול להתקין. בתודה מראש אוולין.
30.03.05 | 13:57

האזנה בלתי חוקית

אקדים ואומר ראשית כי בקשתך מתייחסת למעשה שהוא עבירה פלילית שדינה כמה שנות מאסר. אני מקווה ששאלת זאת אך ורק מתוך סקרנות ולא מתוך כוונה פלילית כלשהי. ולעצם העניין - הדבר אפשרי, טכנולוגית אולם כה יקר על כן רק הרשויות המוסמכות לכך (משטרת ישראל, שב"כ וכיו"ב) מחזיקות ציוד המאפשר זאת, וגם הן עושות זאת על פי פסיקת ואישור ביהמ"ש או שופט המאשר ביצוע האזנה בלתי חוקית שכזו. איני מכיר גורמים אזרחיים המחזיקים בציוד שכזה.
30.03.05 | 21:03

האזנה לפלאפון המשך

שלום רב, אני מודה לך על התשובה המהירה. לשאלתך האם רק הסקרנות הביאה אותי לשאלה - אז כן , וברור לא לדבר פלילי , כמו כן רציתי לדעת על אמצעי כלשהו למעקב אחרי בעלי, ולא באמצעות בלש. אודה לך על התיחסותך.
31.03.05 | 16:35

אמצעי בילוש

ראשית, מתנצל על העיכוב בתשובה איני מכיר אמצעי עיקוב מלבד אלו האנושיים. אם תמצאי מישהו עם ניסיון וידע בתחום שאינו "בלש" כפי שאת מכנה אותו - הדבר אפשרי אולם ספק אם הוא ידע לבצע המעקב באופן המקצועי וספק אם תוכלי להביא הראיות שייאספו על ידו לבית המשפט שכן אין הוא מוסמך לאסוף ראיות אם אינו חוקר. משמע המסקנה המתבקשת היא שכמעט ואין אפשרות שכזו אלא להתבסס על משרד חקירות. ולכן רצוי לערוך סקר שוק בין מספר משרדים, להתרשם ולבחור את המועדף. כמובן (המנטרה הקבועה) - חשוב שיהא בעל רישיון ממשרד המשפטים לקיום משרד חקירות ורצוי שיהא חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל.
05.11.10 | 21:46

האזנה לפלאפון?

שלום, האם ניתן להאזין לשיחות פלאפון באמצעות מכשיר? אם כן איך ניתן? ואיפה אפשר לרכוש מכשיר כזה? והאם רק בעל מקצוע יכול להתקין. בתודה מראש אוולין.

תפסתי אותה בוגדת

בעזרת תוכנה של האזנה תפסתי אותה תוך יום. קניתי תוכנת האזנה מ-spycall.co.il כנסו לאתר
04.07.12 | 23:31

את תמיד יכולה להקליט עי המכשיר טלפון הנייד שלך

אפילו לכמה שעות

אולי זה לא יצא הכי ברור

אבל

המעבדה לסינון רעשים

תעשה את השאר

www.soundclear.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: