שלום וברוכים הבאים !

הפורום "חקירות ובילוש" עלה לאויר ממש בשעות אלו בימים הקרובים נעצב אותו, נילמד אותו ונאהב אותו מכתב הפתיחה כבר בדרך ועוד הפתעות רבות ומגוונות אני מזמין אתכם להיות איתנו בימים ראשונים אלו ולתת את דבריכם בסבלנות, תרבות, סקרנות, מקצועיות ו ה נ א ה ! וכמובן תוך עמידה בחוקי המקום ברוכים הבאים

ברכות ואיחולים

בהצלחה בדרך הזו גם אם היא מקבילה לאחרות העיקר שכל הדרכים יובילו אל המטרה והיא - (לדעתי, לפחות) לרומם ולהגדיל את קרנו של החוקר הפרטי בקרב הציבור אשר בדרך כלל נחשף אל הענף רק לאחר גילוי תופעות שליליות ובלתי מקובלות, אשר ודאי שאינן משקפות את מרבית העוסקים בענף. כל טוב, אייל ואיחולי הצלחה מקרב לב!

המון תודה גיורא, ובהצלחה לך במשרד החדש

ברכות לאייל ול walla

בהצלחה עם השקת הפורום. לתשומת לבכם קריאת הסיפורים של אייל הם אחלה בית ספר. מה יהיה בפורום? לא חשוב, העיקר שיהיה משהו חדש בכל כניסה. אשמח לתרום את הגיגי מעת לעת אם כי זה כבר מסובך להיות גם בפורום הזה וגם אצל האחרים (סמי,צלי,צביקה ועוד). שיהיה לכולם רק טוב.

המון תודה גיורא, ובהצלחה לך במשרד החדש

ושוב - ברכות

ברכות לאייל ול walla

בהצלחה עם השקת הפורום. לתשומת לבכם קריאת הסיפורים של אייל הם אחלה בית ספר. מה יהיה בפורום? לא חשוב, העיקר שיהיה משהו חדש בכל כניסה. אשמח לתרום את הגיגי מעת לעת אם כי זה כבר מסובך להיות גם בפורום הזה וגם אצל האחרים (סמי,צלי,צביקה ועוד). שיהיה לכולם רק טוב.

תודה ברגר ידידי, אני איתך במאבק (חושב עלייך רבות)

חוקר שהוא קודם כל אישיות !!!

שלום וברוכים הבאים !

הפורום "חקירות ובילוש" עלה לאויר ממש בשעות אלו בימים הקרובים נעצב אותו, נילמד אותו ונאהב אותו מכתב הפתיחה כבר בדרך ועוד הפתעות רבות ומגוונות אני מזמין אתכם להיות איתנו בימים ראשונים אלו ולתת את דבריכם בסבלנות, תרבות, סקרנות, מקצועיות ו ה נ א ה ! וכמובן תוך עמידה בחוקי המקום ברוכים הבאים

ברכותי

מצטרף למברכים עלה והצלח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר