חוקר פרטי בגידות

גם אני הייתי בסיטואציה הזו ולא ידעתי מה קורה ועם אשתי בוגדת בי? מסתבר שהחששות מוצדקות, פשוט הייתי חייב הוכחות שאני יודע על מה אני מדבר. פניתי למשרד חוקר פרטי בגידות רונן גולן הוא צילם לי תמונות שלה עם גברים, לא יתואר כמה זה רע ההרגשה הזו. אבל כל כך טוב גם לדעת שההרגשות שלי לא מטעות אותי.

מכיר את זה אישית...

אני שכרתי את שירותיו של משרד חקירות שבדקו לעומק והביאו לי הוכחות שנתנו לי את הכח בגירושין.

תודה על ההמלצה פניתי לרונן גולן חוקר פרטי לבגידות הוא עושה עבודה מדהימה.

הי חברים

תודה לכולם על ההמלצות. אני עבדתי במשך כמעט שנתיים עם חוקר פרטי נהדר על מקרה מסוים, והוא הצליח לאושש את החשדות שלי בסופו של דבר. מהניסיון שלי חשוב מאוד לפני שבוחרים חוקר פרטי לבחון את הניסיון שלי בתחום המבוקש ובתיקים דומים לתיק שלכם, אבל לא רק. חשוב גם שיהיה מאוד נוח ונעים לעבוד עם האדם, חשוב שהאינטרקציה בינכם תהיה טובה, וחשוב שתרגישו איתו בנוח, אל תתפשרו על הבחירה! 

לא תאמינו איזו בגידה חוקר פרטי תפס את בעלי שחי לו עם אשה אחרת מבלה איתה ואפילו חוגגים באירוע משפחתי ביחד, לא האמנתי הוא הביא לי תמונות שלו ושלה מאולם אירועים קליספרה בראשון לציון שזה ממש קרוב לחולון אני לא מאמינה איך היה לו אומץ.כרגע אנחנו נמצאים בהליכי פרידה.

אין ספק!

לבדיקת בגידה צריך חוקר פרטי בגידות מקצועי

אני ממליץ בפה מלא על משרד חקירנט שנעזרתי בו ואין לי ספק שהוא משרד חקירות שנמצא בחוד החנית!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר