איך לדעת מה אנשים מדברים מאחורי גבי

אני חושד שיש אדם שפנה לחוקר פרטי שיאסוף ראיות נגדי לבית משפט. אני חושד בעקבות שיחת טלפון ששמעתי אותו מדבר ומעלה את הנושא באופן חלקי. מהשיחה שמעתי בעזרת האוזניים בלבד, שהוא מדבר על הנושא עם אישתו כל בוקר בבית על כוס קפה. איזה דרכים חוקיות יש לגלות מה הם מדברים? מה חוקר פרטי עלול להציע לי? מה מקובל בדרך כלל ומה הטווח מחירים? אני רוצה עוד היום להגיע למשרד חקירות , מחר אין לי אפשרות לעשות את זה אז אשמח לתשובה היום, וגם בבקשה לכתוב פה תתשובה. מובן לי שהאזנות סתר לא חוקיות אבל מטרת השאלה היא לדעת איזה דרכים חוקיות כן יש או איזה דרכים שמעתם שמשתמשים, בשביל לדעת שלא מרמים אותי

קצת קשה לי להסביר...אני מציע פניה למשרד חקירות

לא נראה לי שאפשר בעזרת הפורום להסביר...

שלום

מה לגבי בדיקות פוליגרף אתה ממליץ על הכיוון?

איך לדעת מה אנשים מדברים מאחורי גבי

אני חושד שיש אדם שפנה לחוקר פרטי שיאסוף ראיות נגדי לבית משפט. אני חושד בעקבות שיחת טלפון ששמעתי אותו מדבר ומעלה את הנושא באופן חלקי. מהשיחה שמעתי בעזרת האוזניים בלבד, שהוא מדבר על הנושא עם אישתו כל בוקר בבית על כוס קפה. איזה דרכים חוקיות יש לגלות מה הם מדברים? מה חוקר פרטי עלול להציע לי? מה מקובל בדרך כלל ומה הטווח מחירים? אני רוצה עוד היום להגיע למשרד חקירות , מחר אין לי אפשרות לעשות את זה אז אשמח לתשובה היום, וגם בבקשה לכתוב פה תתשובה. מובן לי שהאזנות סתר לא חוקיות אבל מטרת השאלה היא לדעת איזה דרכים חוקיות כן יש או איזה דרכים שמעתם שמשתמשים, בשביל לדעת שלא מרמים אותי

זה קל

יש מכשיר שמאתר האזנות

יש מכשיר שמאתר האזנות

יש מכשיר שמאתר האזנות תקנה מחנות לחוקרים יש חנות לחוקרים פרטיים בצפון הארץ

היום יש המון שיטות שאפילו חוקיות (לדעתי) כמו אוזניות קטנות שאתה שם על הצווארון בחולצה, במכנס וכו..חוקריםפ בעיקר משתמשים עם זה..זה דומה למערכות אזעקה לעסק שמאתרות דברים חשודים , אותה המידה אתה תוכל לאתר בשיחה הנשמעת דברים שנאמרו עליך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר