חוקר ששיקר

שלום, ברצוני לדעת מה יש באפשרותי לעשות כאשר חוקר פרטי נתן תצהיר שקרי וטען שסירבתי לפתוח את הדלת כדי למסור לי דואר רשום. . אני חסרת אונים מה עוד שזה מעולם לא היה וגם מי ששלח אותו קיבל פס"ק בהעדר תגובה לי זה נודע מהעו"ד רק לפני כשבועיים. אודה על תשובתכם.

הדרך הנכונה לפעול...

היא לא לנהל מלחמה דון קישוטית בחוקר השקרן (דבר שלא יועיל לך בביטול פסה"ד), אלא להגיש במהירות רבה לביהמ"ש בקשה לביטול פסה"ד, ולהודיע כי כאשר יתקבל כתב התביעה, יוגש כתב הגנה. לבקשה יש לצרף תצהיר המאמת טענותיך, כי מעולם לא סרבת לפתוח את הדלת ועד קבלת פניית עוה"ד, לא ידעת על הגשת התביעה. זאת יש לעשות מיד, ולא לחלום או לשקוע בתסכולים. יתקיים דיון שאליו יוזמן החוקר ותוכלי לחקור את החוקר על תצהירו. אם למשל יש לך הוכחות שבאותו יום לא שהה איש בבית (למשל הייתם בחופשה, יש לצרפן לתצהיר). יש להניח בוודאות כמעט גמורה שפסק הדין יבוטל.

וגם את תחקרי על תצהירך התומך בבקשה לביטול...

חוקר ששיקר

שלום, ברצוני לדעת מה יש באפשרותי לעשות כאשר חוקר פרטי נתן תצהיר שקרי וטען שסירבתי לפתוח את הדלת כדי למסור לי דואר רשום. . אני חסרת אונים מה עוד שזה מעולם לא היה וגם מי ששלח אותו קיבל פס"ק בהעדר תגובה לי זה נודע מהעו"ד רק לפני כשבועיים. אודה על תשובתכם.

תודה רבה רבה!!!!!!!

האם אני צריכה לעשות תצהיר אצל עו"ד או שאני יכולה לבד. אני כזו קטנה כדי לחקור חוקר שהוא מפולפל בריבוע מה לעשות? תודה תודה על תשובתך.

אני באמת לא רוצה להעליב אותך...

לפני שבועיים נודע לך מהעו"ד שהגיש נגדך תביעה כי ניתן נגדך פסק דין, ומאז שקעת בדכאון, לא עשית דבר, חלמת, הרגשת חסרת אונים, ואת מרגישה קטנה ? מותק, ככה לא בונים חומה ! רוצי מהר, מחר בבוקר לעו"ד. אם אין לך כסף, רוצי לסיוע המשפטי (חפשי בספר טלפונים). לא מחרתיים, מחר בבוקר ! אנשים כמוך מעצבנים אותי !!! חוץ מזה, מאיפה לקחת שהחוקר כזה מפולפל ? בד"כ רק אדיוטים מבצעים מסירות אישיות.

אם הוא בכלל חוקר . . .

לא העלבת אותי עשית לי טוב שכתבת שרק אידיוטים עושים מסירה אישית, עכשיו יש לי הכח להלחם. אגב לא ישנתי, עברתי ניתוח לא פשוט!!!!!!!!!!!!

אני בהחלט שמח שעשיתי לך טוב

וגרמתי לך להאמין בעצמך. בלי אמונה בעצמך, לא תגיעי לשום מקום. ממש ממש במקרה נפלת עלי ועל התשובות שלי. אבל ככלל, בעיות כאלה לא פותרים בפורומים. זו היתה טעות איומה לשבת בחוסר מעש (ועוד לפנות לאינטרנט בתקווה לעזרה) במשך שבועיים תמימים. שתהי בריאה.

והערה אחרונה...

לא כתבת דבר על התביעה כנגדך, ע"י מי הוגשה, ואולי אינך יודעת דבר על התביעה. אז אולי כדאי שקודם תגשי לתיק ביהמ"ש ותצלמי אותה ותראי מדוע בכלל נתבעת והאם התביעה מוצדקת. כי אם התביעה מוצדקת, לא כדאי להלחם כי אם תנהלי קרב מוצלח נגד פסה"ד ותצליחי לבטלו, בסופו של דבר תפסידי במלחמה על התיק, והוצאותיך רק יגדלו. לכן, כל הנושא הזה של "החוקר השקרן" והאם התביעה נמסרה לך כדין, הוא הנושא הטפל, ולא העיקר. העיקר הוא מדוע נטפלו אליך בתביעה, והאם את חייבת כסף למישהו

חקירות

אולי צריכים לשלוח חוקר שיבדוק את פרשת האם המרעיבה כי זה ממש מוזר מה שקורה שם חבל ש וולטר קרונקייט לא בחיים הוא היה עושה כבר כתבת תחקיר מעמיקה על הנושא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר