אחי

אחי

שבת שלום לכולם. אני מנסה כבר הרבה זמן לאתר את אחי,אשר גולדשטיין אשר עזב ליפני שנה לארצות-הברית, הוא לקח לי את רכושי המישפחתי במירמה וזייף חתימות שלי וביגללו מיתקיים נגדי תיק בהוצ"לפ,הוא הותיר אותי בחוסר כל. אני מתקיימת מיקיצבת הביטוח הלאומי נכות. אחי היה נאשוי ואב ל2 ילדים קטנים הוא כניראה ברח עים בת הזוג שלו לפלורידה נודה לי שהוא חייב הרבה כספים בארץ. הוא לקח במירמה את רכושה של סבתי אשר היה אמור להיות שלי.ביגללו נותרתי בחוסר כל. אנה הייש דרך לאותרו בחו"ל,אני לא יכולה להרשות לעצמי חוקר פרטי. בתודה וביברכה חמה

הסיפור שלך חסר פרטים ותמוה וצר לי לרפות ידיך

נניח שכבר תאתרי את כתובתו בארה"ב, נו, ומה הלאה, כיצד זה יועיל לך כאשר תביעה נגדו כרוכה בהרבה סיבוכים והוצאות גבוהות ביותר, כאשר את אומרת על עצמך שאת חסרת כסף ? תביעה "אינטרנטית" ? לא ציינת מה לאחיך ולארה"ב, האם הוא בעל אזרחות אמריקאית, מה מקצועו, ומה זיקתו אליה. אם הגיע לארה"ב באשרת תייר ל-3 חדשים ונשאר שם באופן לא חוקי, מצבו אינו שונה מעשרות מליונים שוהים בלתי חוקיים בארה"ב, אשר רשויות ההגירה חסרות אונים לגביהם, ורק יד המקרה והסתבכותו באיזו עבירה, תגרום לגירושו משם. גם איתורו ע"י משרד חקירות אמריקאי (שיגבה ממך סכום לא קטן) אינו בעל סיכויים גבוהים. אדם אשר חי בארה"ב שלא כחוק, אינו מצוי ברשימות של מקבלי תשלומים סוציאליים, עובד בד"כ בעבודה לא מקצועית וחלטורה מחוץ לרשת המיסים, חי בדירה שכורה, אולי אינו השוכר הרשום של הדירה, אין טלפון על שמו, ולמצוא אותו דומה כמו למצוא מחט בערימת שחת.בארה"ב יש למעלה מ-300 מליון תושבים. בקיצור, לא תמצאי פתרונות בפורומים, וודאי שלא בחינם. אפשר שגם אם תשקיעי עשרות אלפי דולרים, הכל לשוא. אני מניח שכבר חפשת בגוגל ולא מתפלא שלא אתרת קצה חוט.

גולדשטיין הוא שם יהודי פופולרי בארה"ב...

ואני מנחש שיש שם כמה אנשים ששמם הפרטי אשר. מאין לך שאחיך, הרמאי הנמלט, אכן בארה"ב בכלל ? ונניח תמצאי אותו, תאיימי עליו (על רמאי) שאם לא יחזיר את הגזילה, תתבעי אותו (כשאין לך כסף) ? ומדוע הכסף של סבתך רק מגיע לך ? לו לא מגיע חלק ? הסיפור שלך מאד מוזר... . נסי בספר טלפונים אמריקאי.

אחי

האנה לך תשובה: אחי אשר דיבר ליפני כמה חודשים עים בנו הבכור בטלפון ובנו שאל אותו היכן הוא גר אחי ענה לו שהוא מיתגורר בפלורידה אשר בארה"ב, אני חייבת לימצוא אותו אני אומר לך למה: יש לי עו"ד מהסיוע-המישפטי עשיתי נגדו תביעה על סיפור ארוך אחר, העו"ד אמר לי שאני צריכה לימצוא אותו קודם,אולי אפשר לאלץ אותו לחזור,אך אני מאמינה שברגע שאני אראה אותו פנים מול פנים אני אומר לו מה שיש לי נגדו ועוד דברים מסוימים [אשיים],הוא יחזור ארצה, החלום שלו זה לחיות בחוץ-לארץ,יש לי צוואה קדומה שאומרת שהכסף של סבתי שייך לי,בין אחי ובין סבתי היו תמיד מריבות אך בנתיים סבתי ניפטרה.אתה אומר סיפור מוזר זה רק חלק הקטן שבסיפור, אים היתה מכיר את כולו.... בכל אופן תודה על העצה.

אם הכל היה כל כך קל ונגיש

וניתן היה לאתר חייבים או בורחים באינטרנט או במדיה אחרת מבלי לקום מהכסא, היחיים היו יפים יותר, מצד אחד אך מצד שני הרבה משרדי חקירות היו סוגרים את העסק ומחליפים מקצוע. "עוקר הרים" ענה לך נכון ומתאים ואין לי מה להוסיף על כך שיהא לך רק טוב.

ראיתי שפרסמת שאלתך גם בתפוז

אני מודיע לך שלאור "הכרות" (מכתיבתם) של משתתפי הפורום ההוא, ספק רב מאד בעיני, שתקבלי שם עזרה מועילה. יפה שלא נואשת עדיין, אבל קבלת כאן מושג כללי (שבלי השקעת כספים רבים, שגם הם עלולים לרדת לטמיון, הסכויים למצוא את אחיך, קלושים מאד). בעיה נוספת עם נוכלים, שהם לא מכבדים פסקי דין, שאותם הם תולים בחדר הכבוד. הגשת תביעה בישראל, מסירת התביעה לאח באמריקה, ואח"כ פניה לארה"ב עם פס"ד ישראלי בבקשת אכיפה של פס"ד זר, עולה בממון רב. ספק אם זה בכלל בכוחות פרקליט העובד בחינם בסיוע המשפטי. אלה בד"כ פרקליטים מתחילים. בתפוז כתבת שאחיך הוליך אותך שולל וניצל תמימותך. את אכן תמימה מאד אם את בטוחה במידע שקבלת מבנו של אחיך. זה שהוא אמר לך שדיבר עם אביו (אחיך) שמסר לו שהוא נמצא בפלורידה, עדיין לא אומר שהבן דיבר אמת, או שאביו אמר לו אמת. זו בכלל יכולה להיות דיסאינפורמציה שמכוונת להטעות אותך. בפורום נוסף הועלתה פעם שאלה דומה, ותוכלי להתרשם מהתשובות שם (אני עניתי תחת הכינוי "גמלאי"). על מנהל הפורום שם, איני מציע לך לסמוך (למרות שכותב בשמו האמיתי).

הזהרי מלסמוך על אמונותיך ואמונתך

כתבת: "אני מאמינה שברגע שאני אראה אותו פנים מול פנים אני אומר לו מה שיש לי נגדו ועוד דברים מסוימים [אשיים],הוא יחזור ארצה, החלום שלו זה לחיות בחוץ-לארץ". אם נכשלת עם אחיך פעם אחת, כדאי לך לא לסמוך יותר על תחושות הבטן שלך. לנסוע לאמריקה (כשאין כסף) ולהסתמך על אמונות, די מסוכן.

לעוקר הרים

לעוקר הרים שלום! העו"ד שקיבלתי מהסיוע המישפטי הוא מיקצועי ביותר כיון שעבדתי איתו בעבר לכן אני מכירה אותו, את אחי אני חייבת לימצוא בכל מחיר פעם היתי תמימה כיום אני אחרת, אני יעשה הכל על מנת לימצוא אותו. אים היה קורא לך כך או שהיה לך אח כזה אני מבטיחה לך שהיתה עושה בדיוק אותו הדבר [אם לא יותר גרוע] לכן אני לא אתיאש. אני לא יודעת על איזה פורומים אתה מדבר. שהיה לך שבוע נעים.

עוקר הרים

אל תידאג אני אומר את מה שיש לי להגיד לו כשיחזור ארצה, יש לו בארץ 2 בנים קטנים הוא לא יבקר אותם מתי שהוא?. שהיה לך שבוע נעים.

ראיתי שפרסמת שאלתך גם בתפוז

אני מודיע לך שלאור "הכרות" (מכתיבתם) של משתתפי הפורום ההוא, ספק רב מאד בעיני, שתקבלי שם עזרה מועילה. יפה שלא נואשת עדיין, אבל קבלת כאן מושג כללי (שבלי השקעת כספים רבים, שגם הם עלולים לרדת לטמיון, הסכויים למצוא את אחיך, קלושים מאד). בעיה נוספת עם נוכלים, שהם לא מכבדים פסקי דין, שאותם הם תולים בחדר הכבוד. הגשת תביעה בישראל, מסירת התביעה לאח באמריקה, ואח"כ פניה לארה"ב עם פס"ד ישראלי בבקשת אכיפה של פס"ד זר, עולה בממון רב. ספק אם זה בכלל בכוחות פרקליט העובד בחינם בסיוע המשפטי. אלה בד"כ פרקליטים מתחילים. בתפוז כתבת שאחיך הוליך אותך שולל וניצל תמימותך. את אכן תמימה מאד אם את בטוחה במידע שקבלת מבנו של אחיך. זה שהוא אמר לך שדיבר עם אביו (אחיך) שמסר לו שהוא נמצא בפלורידה, עדיין לא אומר שהבן דיבר אמת, או שאביו אמר לו אמת. זו בכלל יכולה להיות דיסאינפורמציה שמכוונת להטעות אותך. בפורום נוסף הועלתה פעם שאלה דומה, ותוכלי להתרשם מהתשובות שם (אני עניתי תחת הכינוי "גמלאי"). על מנהל הפורום שם, איני מציע לך לסמוך (למרות שכותב בשמו האמיתי).

לעוקר הרים

לעוקר הרים שלום! העו"ד שקיבלתי מהסיוע המישפטי הוא מיקצועי ביותר כיון שעבדתי איתו בעבר לכן אני מכירה אותו, את אחי אני חייבת לימצוא בכל מחיר פעם היתי תמימה כיום אני אחרת, אני יעשה הכל על מנת לימצוא אותו. אים היה קורא לך כך או שהיה לך אח כזה אני מבטיחה לך שהיתה עושה בדיוק אותו הדבר [אם לא יותר גרוע] לכן אני לא אתיאש. אני לא יודעת על איזה פורומים אתה מדבר. שהיה לך שבוע נעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר