איתור מקום על פי הנייד

אנא עזרתכם: האם ניתן לאתר מיקומו הפיזי של האדם בזמן מסויים על פי המכשיר הנייד שלו?

איתור מקום לפי מקום הנייד

אם כן מדוע לא ציינת כיצד ניתן לעשות זאת

אסביר כעת

שיחה סלולארית מתבצעת כיום ע"פ לקיחת ערוץ שידור מאנטנה סלולארית, פעם מאנטנה אחת היום מיותר מאחת מה שאגב הופך האזנה בסקאנר למשל לבלתי אפשרית. לכל אנטנה יש "כתובת" במיפוי האנטנות וכך ניתן לפי שיחות או בדיקת המס ע"י המערכת לקבל מיקום מדוייק. זה הסבר קצר, בלתי מחייב אבל מראה "בגדול" איך העסק עובד. אני חשבתי שהתכוונת אם ניתן לאתר בענף שלנו...עניתי שכן וכוונתי היתה בשתיקתי, פני למשרד חקירות יעזרו לך ללא בעיה...

ועוד עניין בלתי חשוב

האיכון אינו מדוייק במטרים וסנטימטרים... . האיכון הזה יכול להפריך גרסת "אליבי" של נאשם או חשוד הטוען כי ביום מסויים היה בצפת או בבאר שבע, בזמן שהוא חשוד כי ביצע עבירה בתל-אביב. או להוכיח כי היה בשכונה מסויימת, ולא אחרת. המידע הזה, היכן אדם מסתובב במשך היום ועם מי הוא משוחח בטלפון הנייד, הוא אחד מהעניינים הכי שמורים וסודיים הנוגעים לצנעת הפרט, ושום חוקר בלופר אינו מסוגל להשיג מחב' הטלפוניה. אבל יש עבריינים המתפרנסים מהמקצוע הזה, וטרם נתפסו, המטמינים אביזרי מעקב במכוניות של "אובייקטים" שאחריהם הם עוקבים. כשיתפסו, יאבדו רשיונם לצמיתות להתפרנס מחקירות. לא באמצעות הטלפון הנייד !!!

בהחלט, אפשר לשאול כל שאלה, אבל...

לא כל שאלה בהכרח תענה, ולי מותר גם להתעלם, להתחמק, להעלם, וסתם לא לענות, בהעדר ידע, בהעדר רצון להפגין את הידע, או בהיות השאלה פולשנית לפרטיותי.

התשובה שלי היתה מכוונת לפוזיטה

תשובה לאיש ההרים היוקד

לאחר כל ההסברים הטכניים שלך (שאפשר ויש בהם משהו ואפשר שלא, זה לא משנה כלל וכלל) האם חשבת אולי על האפשרות (טכנית בלבד) שניתן להשיג את האינפורמציה הזו של איכון משתמש הסלולר מחברת הסלולר ? (איני מתייחס לעניין החוקי אלא לאפשרות הטכנית) לאט לך עם ההשמצות והתארים הרבים שאתה קושר לאייל, אתה עשוי לעבור את הגבול של הטעם הטוב, ובוודאי שלא תרצה שהודעותיך יימחקו.

סליחה, איך צ"ג יכול לקבל מידע על המיקום של מנוי סלולארי

מחברת הטלפון בלי עמידה בתנאי החוק ? תשלום שוחד ? התחברות פיראטית למרכזיה ? הסכמת צ"ג (הנעקב) שהמידע ימסר לכל דיכפין ? אייל סברו ענה שכל משרד חקירות יכול לאכן בקלות טלפון סלולארי ... . אם כל אחד יכול, גם הוא יכול ! הוא לא יכול, ושום חוקר אינו יכול, בלי הסכמה מפורשת של בעל המכשיר, וספק בעיני אם היכולת הטכנית התיאורטית של החברות, תתורגמנה לשפת המעשה והן תענינה בחיוב, לכל בקשה. הפסק להיתמם !!!

איזה מזל שכאן יש רקורד לכל הנאמר

בשום מקום אייל לא אמר שכל משרד חקירות יכול בשום מקום אייל לא אמר שהוא יכול. פעם אחת הוא ענה - "בהחלט כן" ולא פרט ובשניה ענה - "אני חשבתי שהתכוונת אם ניתן לאתר בענף שלנו...עניתי שכן וכוונתי היתה בשתיקתי, פני למשרד חקירות יעזרו לך ללא בעיה..." שים לב היטב לניסוח, ובחן מחדש את התייחסותך לעניין. כתבת: "אייל סברו ענה שכל משרד חקירות יכול לאכן בקלות טלפון סלולארי ... אם כל אחד יכול, גם הוא יכול !" זו הסקה לא נכונה שלך והבנה מעוותת של הנקרא. בשום מקום אייל לא התרברב ולא טען שהדבר ביכולתו ולעניות דעתי מגיעה לו התנצלות גדולה ממך !

התשובה שלי היתה מכוונת לפוזיטה

היי תודה,רציתי במייל אם אפשר

איזה מזל שכאן יש רקורד לכל הנאמר

בשום מקום אייל לא אמר שכל משרד חקירות יכול בשום מקום אייל לא אמר שהוא יכול. פעם אחת הוא ענה - "בהחלט כן" ולא פרט ובשניה ענה - "אני חשבתי שהתכוונת אם ניתן לאתר בענף שלנו...עניתי שכן וכוונתי היתה בשתיקתי, פני למשרד חקירות יעזרו לך ללא בעיה..." שים לב היטב לניסוח, ובחן מחדש את התייחסותך לעניין. כתבת: "אייל סברו ענה שכל משרד חקירות יכול לאכן בקלות טלפון סלולארי ... אם כל אחד יכול, גם הוא יכול !" זו הסקה לא נכונה שלך והבנה מעוותת של הנקרא. בשום מקום אייל לא התרברב ולא טען שהדבר ביכולתו ולעניות דעתי מגיעה לו התנצלות גדולה ממך !

ועוד, מההיבט החוקי

רק הראש הקרימינולוגי שלך הוא זה שהעלה את העניין הבלתי חוקי בהשגת המידע - רצוי שתדע שלא כל דבר שקשה להשיגו, הדרך הבלתי חוקית היא היחידה להשגתו. יצירתיות, דמיון ותעוזה הם חלק מכללי המשחק של החוקרים (הטובים) וכל עוד הם נעשים במסגרת החוק - הם אפשריים. ואני ממתין להתנצלות. בחנתי שוב את מילותיך בכל ההודעות שלך ויש בהן הרבה מסוג הוצאת לשון הרע - אם לא תתנצל במהלך השעות הקרובות הנך חשוף לתביעת דיבה ! זכור !

ועוד, מההיבט החוקי

רק הראש הקרימינולוגי שלך הוא זה שהעלה את העניין הבלתי חוקי בהשגת המידע - רצוי שתדע שלא כל דבר שקשה להשיגו, הדרך הבלתי חוקית היא היחידה להשגתו. יצירתיות, דמיון ותעוזה הם חלק מכללי המשחק של החוקרים (הטובים) וכל עוד הם נעשים במסגרת החוק - הם אפשריים. ואני ממתין להתנצלות. בחנתי שוב את מילותיך בכל ההודעות שלך ויש בהן הרבה מסוג הוצאת לשון הרע - אם לא תתנצל במהלך השעות הקרובות הנך חשוף לתביעת דיבה ! זכור !

מר קציר, אני לא אתנצל ומקבל עלי את הסיכון הזה ברצון !!!

חוץ מזה, הפכת לשופרו ודוברו של מר סברו ? שידבר הנער בעצמו בלי מתווכים ויסביר עצמו, כיצד ניתן בלי בעיה, ובהחלט, לפנות למשרד חקירות ולאכן טלפון נייד. אשמח מאד להחכים מהסבריו.

מר סברו, רווח לי ועשית לי את היום (לא ישנתי בלילה)

לא "עוקץ הרים" אלא עוקר הרים (ביטוי עתיק יומין שלא אפרשו). לפי דעתי, ועפ"י אמות ההתנהגות המקובלות כיום, וגם עפ"י נטייתי האישית, את פרויד היו מעמידים היום לדין משמעתי ושוללים רשיונו לעסוק ברפואה, בגין התנהגות בלתי הולמת, שימוש לרעה ביחסי מטפל מטופל, ניצול מצוקתם הנפשית של לקוחותיו, ולעניות דעתי (יש רבים המתנגדים לה, אך יש לה תומכים בין אנשי המקצוע), את כל התיאוריות שלו, היו צריכים להשליך לזבל. עם קצת לחץ ועידוד כמו שקבלה המתלוננת נגד רמון מקצינת המשטרה, אפשר מאד והיה מוכנס לכלא בעוון תלונות הרבה יותר גרועות מאשר סתם נשיקה צרפתית. איני מכירך אישית (וגם לא את קציר, למרות שאותו כנראה פגשתי, איני זוכרו) וכל כתיבתי אינה מכוונת אל האנשים, אלא אל תוכן כתיבתם. אתה עומד על דבריך, ואני עומד על דברי. מכל מקום, לא הוספת נימוק יחיד ל"הסבר" שלך, אשר אינו מסביר דבר, כיצד משרדי חקירות, יכולים לאכן מכשיר נייד ולהתגבר על הקשיים הטכניים והחוקיים האוסרים על פגיעה כה קשה בפרטיות. מי שרוצה להאמין למעשי ניסים והוקוס פוקוס, ויכולותיהם של חוקרים פרטיים לבצע את הבלתי אפשרי כמו בסרטים (mission impossible), ומעדיף את ההסבר שלך על פני ההסבר שלי, אינו מסוג האנשים הרציונאליים שאני מחבב ומעדיף חברתם, ושיבושם לו. אין סודות במקצוע הזה (ומי שמסתיר, יש לו סיבות טובות מאד להסתיר, מאימת החוק) וגם אם אתן הרצאות כיצד אני חקרתי, בלי להסתיר דבר, לא כל אחד מוכשר לבצע את המלאכה באותה רמת מיומנות. לא המיכשור אלא הרמה האנושית היא זו שקובעת בסופו של יום. לא ניתן לאכן מכשיר נייד, והדבר לא חוקי. נקודה, נקודה, נקודה.

למרבית הפלא - רווח גם לי - וגם לי עשית את היום

ברוך בואך לכאן, גימלאי (או הגיון צרוף, אם תרצה) שהרי טביעות אצבעותיך בסגנון ובמהות כתיבתתך אינן ניתנות להסרה ומתחת לכל אדרת בה תתכסה ניתן יהא לזהותך. ובאשר לכותרת - כוונתי כנה ואמיתית ושמח אני על שכיבדת אותנו בנוכחותך כאן. כל עוד תקפיד לשמור על כללי המשחק במגרש זה בטוחני שתוכל לתרום רבות להנאת הגולשים, העשרתם והחכמתם, שזו מהות הפורום, ותו לא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר