ציטוטים לסלולרי... דחוף!!!

חברתי ואני עובדות באותו מקום ולשתינו יש נייד ששיך לחברה בה אנו עובדות. האם איש הקשר של החברה יכול לבקש מחברת הסלולר את תמליל השיחות שלנו האם יש בכלל הקלטות של שיחות בחברת הסלולר? תודה מראש .

אין חיה כזו !

חברות הסלולר אינו מבצעות הקלטות שיחות של מנוייהן הכי רחוק שניתן להעלות על הדעת הוא שבעל המכשיר יבקש ויקבל פרוט שיחות שבוצעו ממכשירים שבבעלותו אך לא ניתן לקבל תמלילים מהשיחות. תרגיעי.

ובפירוט שיחות שלי

ניתן לגלות רק שיחות יוצאות או גם שיחות נכנסות? תודה מראש (שוב).

גם נכנסות ומלבד שהם מאותה חברה כמדומני

וגם לא חסומות לזיהוי

אם כבר נודניקית...אז עד הסוף...

ואם אני מדברת במכשיר פרטי שלי ושל חברתי שייך לחברה. האם החברה יכולה לראות את השיחות הנכנסות או רק היוצאות? ואם אני מתקשרת ממספר חסום, יכולים לדעת שזו אני? סליחה על הבורות... אבל הענין דחוף מאוד. תודה מראש למשיבים המקצועיים.

פרוט שיחות

פרוט שיחות הניתן על ידי חברות הסלולר (וגם חברות התקשורת הקווית, למעשה) הן אך ורק (אני מדגיש - אך ורק) שיחות יוצאות, וכל השיחות היוצאות, גם אם חסמת אותן מראש ב"כוכבית-לא-זוכר-איזו". פרוט שיחות נכנסות ניתן להפיק בחברות התקשורת ברמה הטכנית, אולם הדבר יבוצע רק על פי הוראת\צו בית משפט ותמורת עלות לא מבוטלת, ולא לפי דרישת או בקשת בעל הקו, וגם אז הפרוט כולל את כל השיחות, בין אם הן יצאו מקווים מזוהים או חסומים. מקווה שהתשובה מפורטת. חג שמח

שיחה נכנסת

האם יש שיטה אחרת שמאפשרת חשיפה של שיחה נכנסת חסומה?

שיחות נכנסות

יש אפשרות חשיפה של שיחות נכנסות חסומות אולם רק "קדימה" ולא "אחורה" כלומר מהתקנת מערכת מסויימת שיושבת על הקו (ככמעט כל משרד חקירות מכיר את המערכת הזו, כמדומני) אפשר להתחקות אחר השיחות הנכנסות, להקליטן ולחשוף את מקור יוזם השיחה אולם שוב, אני מדגיש, רק מעת התקנת המערכת וקדימה, אבל לא לאחור.

אולי תגידי ממה את חוששת וזהו?

אם את חוששת שיגלו שאת וחברה שלך מדברות שעות בטלפון אחת עם השנייה, במקום לעבוד, וחוששות שיגלו את זה, אז יש לבוס מספר רב של דרכים לעלות על זה. קודם כל, גם בלי הוכחות בפועל על קיום אותם שיחות, הוא יכול לפטר את שניכן בגלל שהוא לא מרגיש שאתן עושות את העבודה כמו שצריך. הוא יכול גם להביא "עדויות" של חברים למשרד שיגידו שאתן מדברות כל הזמן. הוא גם יכול פשוט לעבור ליד החדש של אחת מכן. הוא יכול לאיים על אחת מיכן שתסגיר את השניה. פתרון: לעבוד כמו שצריך, ולהפסיק לפטפט בטלפון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר