תלונה נגד פקיד בנק - דחוף!

האם אזרח יכול להגיש תלונה אישית ו/או תביעה נגד פקיד בנק במסגרת מילוי תפקידו? והאם הבנק צריך לעמוד מאחורי אותו פקיד? במידה וכן האם הבנק צריך למנות לפקיד עו"ד מטעמו?

עוד שאלה עם גוון משפטי, אבל אנסה לענות

ראשית - יכול - יכול גם יכול, להתלונן, לתבוע לעשות ככל העולה על רוחו, לו רק יש לכך הצדקה. יש בבנק מחלקה המטפלת בתלונות הציבור ואני מניח שהיא תתמודד עם התלונה ותדון לגופה. ואם המדובר בעוולה אזרחית יכול גם לתבוע את הפקיד בבית המשפט, הכל על פי העניין. כמובן שבמידה ומדובר בדבר מה פלילי יכולה התלונה להיות מוגשת למשטרתישראל, שתטפל בעניין. האם הבנק צריך לעמוד מאחרי הפקיד ? בכל מקרה ? ואולי הפקיד חרג מתפקידו או מסמכותו ? איני מכיר את נוהלי הבנק על מנת לענות על כך בצורה עניינית ומלאה. על פי השאלה אני מבין שאתה, השואל, מהצד של "הפקיד" ולא של "האזרח". אם תפרט מהי עילת התביעה או התלונה וקצת יותר פרטים - אפשר ואוכל להתייחס אליה מעבר לכך.

שאלה לי לגיורא קציר

כתבתי הודעה כזו בפורום אקטואליה ואללה. מה שתיק פלילי אחד יכול לגרום למדינה שלמה. עקירה, גירוש,קיטוב איום ונורא בעם. התפוררות. ניצחון השמאל היהודי והאוייב הפלשתיני. ושתפנימו האוייב יודע שהוא ניצח ואתם הפסדתם במערכה. האוייב יודע ולא אכפת לו מהן הסיבות לתבוסה שלכם ולנצחון שלו. האוייב צוחק ומתכנן כבר את המהלומה הבאה. תקראו ותפנימו איך הולכתם שולל ואתם כבר בתוך החורבן.

קיבלתי איומים ממנהל הפורום

שהודעות כאלו בעתיד יגרמו לחסימתי ולסילוקי מרשימת הכותבים בפורום אקטואליה. לדעתי משהו כאן מסריח ואני מבקש הכוונה מה עלי לעשות.

יש כללים לפורום ויש הנהלה לפורומים

אינימבין מה רצונך בפורום זה.

אם אתה הולך על תביעה נגד הפקיד בנק אישית או בעת מילוי תפקידו?

אני ממליץ לך להתייעץ עם עורך דין תביעות נגד בנקים היא תעשה לך סדר בדברים ותסביר לך בדיוק מה כן אתה יכול לעשות.

עדיף לך ללכת לבדוק עורכי דין המתמחים בכל הקשור בתחומי דיני בנקאות 

הי

לפי מה שידוע לי אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ולכל אחד יש את הזכות להתלונן על נותן שירות כזה או אחר, גם אם מדובר בפקיד בבנק. מאחר ומדובר בגוף מקצועי, שרוב הסיכויים שירצה להגן על הפקידים והטלרים שלו, אני ממליץ לך בחום לפנות לייעוץ של עורך דין בנקים מקצועי לטובת העניין, על מנת שיוכל לייעץ לך ולייצג אותך לאורך כל התהליך.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר