מוסך אדמונד ממליצים : מתי להחליף שמן?

מוסך אדמונד ממליצים כמו מרבית חברות הרכב להחליף את הנפט בכל 3,000 מיילים או שלוש עד חצי שנה תוך שימת לב לאיזה סגנון נהיגה אתה עושה.

ככל הנראה, מנוע אחר עם שחיקה כמעט אפסית יכול להיות בגלל שינויים בשמן של 7,500 מייל. עם זאת, כשמנוע מצטבר קילומטרים רבים, הוא זורק דלק יותר בלתי שרוף לארגז הארכובה שמחלש את הנפט. זה הופך את השמן להפרדה. כך שאם השמן לא מתחלף מספיק לעתים קרובות, אתה יכול להסתיים בבלאי מהיר יותר וכל הנושאים המוטוריים הנלווים אליו (אובדן ביצוע ומדי קילומטראז ', והרחבות הנפקות וניצול נפט).

שינויים רגילים בשמן כתכונה של תמיכה בהרתעה הם הגנה צנועה מפני שחיקה במנוע, ויבקעו לך בעקביות מזומנים על פני הנסיעות הארוכות בסיכוי שתשמור על רכב במשך יותר משלוש או ארבע שנים.

האם לא צריך לומר משהו על ערוץ ה- שמן?

כדי להקטין את הוצאות החזקת הרכבים והתמיכה, יוצרי רכב רבים מציינים כי יש להחליף את תעלת הנפט זה מזה בשינוי נפט. רוב המכונאים יגלו בפניכם שמדובר בכלכלה מזויפת.

תעלות הנפט ברוב המנועים כיום הוסווגו למשקל, עלות וחלל. הערוץ "הרגיל" בגודל הרובע שהיה פעם רגיל ברוב המנועים, הוחלף על ידי ערוץ מעט (או מעט יותר). אינך צריך להיות גאון מדעי כדי להבין כי לערוץ קטן יותר יש גבול הפרדה פחות מוחלט. ככל שיהיה שווה, התעלות הקטנות צריכות להיות מספיקות למטרות חילוף נפט של 3,000 מייל, עם זאת, עשויות להגיע לזמן קצר לפני שתחלוף נפט לאחר מכן בגובה 6,000 או 15,000 מיילים. אנו מציעים עמוק לספק את תעלת השמן בכל פעם שהחלפת נפט

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר