שינויים בתחום המקצועי בגיל המבוגר

מאמרים+צילומים של כף היד המתארים שינויים בתחום המקצועי בגיל המבוגר ניתן לקרוא ב: 

http://gila1.com/?p=993

בברכה, גילה

בית המשפט קבע כי אפשר לדחות את הפרישה ככל שרוצים, כך שרעיונך כבר לא רלוונטי, בכל מקרה אני פרשתי בין 55 וממשיך בהצלחה עם ילדי בעסק משפחתי, את עודף הכסף מחלק לילדי ונכדי, כאשר מומלץ לכולם שעדיף לתת כאשר היד חמה ולא קרה, מה גם שקריאת כף היד מתאימים למי שמאמים שקריעת ים סוף הייתה מציאות.

בכל אופן נסי גם בקריאה בקפה, יש הרבה קליינטים, שלא יאלצו להגיע לטייבה ולפרדיסemo_01.png

להנות היום מה שתפסידו למחר

לדעתי כך היד לא יכולה לנבא כלום

לעומת זאת צורת פיזור השערות בתחת ,קובעת גורלות

לדעתי כך היד לא יכולה לנבא כלום

לעומת זאת צורת פיזור השערות בתחת ,קובעת גורלות

כף היד לא מנבאת כלום אבל מהצד האחר ע"פ מחקר כל הגברים מאוננים ונהנים  emo_01.png

יש גם קריאה בבדיל !! מחממים בדיל ושופכים על מקום קר ולפי הפיזור רואים מי אותו טיפש המאמין בזה

אולי כדי לספר קוריוז על כך יום אחד לחצו עלי ללכת לעיר בני ברק (פיג איילנד) כי שם יש מומחה לעופרת טוב רציתי פעם בחיים לראות במה מאמינים התור היה מכאן עד להודעה חדשה יושב אדם צנום עם זקן תייש שופך את העופרת והחל להסתובב סביבה כשהוא ממלמל מילים טוב בסוף הוא סיפר לי מה הבעיה שלי והציע לפתור אותה בדרך הטובה איך אתם שואלים אז טוב: " קח אגוז המלך חתוך אותו בזהירות לשתיים רוקן אותו תטפוס יתוש חי !! ותכניס אותו לקליפה ותסגור מיד שלא יברח ! ולהדביק ובלילה בחצות ללכת לים או נחל פעיל ולזרוק את האגוז מעבר לכתף כלומר לא להביט כשאני זורק נו..... בזה מאמינים אנשים!!

YYY איזה מגעילים אתם בפורום הזה.

רק קריאה בקפה,המתאים ביותר עלית

בעצם גאון כמוך יכול להמשיך לעבוד בפרוייקטים לבניה, מיכוון שלמדת גם לצייר אתה יכול לשלב ציורי קיר ואז יהיה לך במה לגמור את החודש, ללא סיוע מהאישה שמרוויחה כפול ממך

תקנא,אני מבזבז כסף כל יום קונה מאכסן משחק זורק ושוב קונה,לא מצליחמ לגמור הכסף

כל חודש נכנסת לי בוכטה,

גם בהשקעות עשיתי כמה מאות אלפים,

מפעיל ארבעה מזגנים יום ולילה,מסתובב קייצי בבית

אני מקווה שאתה לא קופא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר