בקשר לבעלי..

בקשר לבעלי..

צהריים טובים

בבדיקות האחרונות שבעלי עשה גילו לו רמות גבוהות של הכולסטרול הרע, בעלי לא אוהב ליטול תרופות ובטח לא באופן קבוע, רציתי לדעת האם יש כאן מישהו שגם סובל מאותה בעיה ומטפל בה בדרך טבעית כלשהי? או מכיר?

תודה לעונים ויום טוב

לפי הרופאים ,אין תחליף לסיבסטין

לפי הרופאים יש תרופה ללא מרשם רופא ניאצין

לפי הרופאים זה מעלה הכלסטרול הטוב,לא מוריד הכולסטרול הרע

מצד שני אפשר פשוט לאכול יותר ירקות חיים ומבושלים ופחות מאכלים מטוגנים

ועיקר שכחתי - להוריד קצת במשקל

צהריים טובים

בבדיקות האחרונות שבעלי עשה גילו לו רמות גבוהות של הכולסטרול הרע, בעלי לא אוהב ליטול תרופות ובטח לא באופן קבוע, רציתי לדעת האם יש כאן מישהו שגם סובל מאותה בעיה ומטפל בה בדרך טבעית כלשהי? או מכיר?

תודה לעונים ויום טוב

כולוסטרול רע מתאזן לטוב בפעילות גופנית,בהתאם ליכולת, הדרך הטובה להורידו , לא עוזר? רק תרופות ע"פ מירשם

להנות היום מה שתפסידו למחר

אני חוזר בי לקחתי ניאצין חודש שלם והכולסטרון עלה ב-30%

והכולסטרול הטוב לא עלה, הכל שקר ,רק לוקחים כסף,רמאות

השוויתי לעומת סיבסטין שזו תרופה מעולה ביותר,

ירקות ופרות אם אוכלים טונה ביום לא יורד הכולסטרול ידידה למשקל אנורקסית לא מורי'ד כולסטרול,

אנשים כותבים לך שטויות שהעתיקו מהאינטרנט, אם בעלך יש לו כולסטרול גבוה

רק סטטינים יורידו את זה

אם לא יקח הכדורים,יתכן ויצטרך צנטור או נתוח מעקפים שאת שניהם עשיתי,ויתכן ארוע מוחי

לא ירידה אנורקטית אבל מצד שני להוריד את הכרס ואיזה 15-20 קילו בקטנה, כמובן לאלה ששוקלים יותר ממה שצריכים לשקול.

ואגב ירקות פניני אתה יכול לשים בצד טונה וביצה או רבע עוף, וחזה הודו או עוף, זו ממש לא ארוחה אנורקטית

אני במקרה בלי כרס ,שוקל 80 קילו גובה180

אני לוקח סיבסטטין, ואת הגוף היפה שלי השגתי בזכות נתוח מעקפים

לפני 14 שנים, אילו ידעתי לפני שלושים שנה מה אני יודע היום על סטטינים,היה נמנע נתוח המעקפים,

הנתוח לא כואב,אחרי שבועים אפשר לעשות הכל,אבל למה???

בפעם הבאה שאני אהיה בחיפה אני אחפש קשיש עם 180 גובה ו-80 קילו ואנפנף לו לשלום.

מהי בדיוק ניאצין?

ומה לגבי טיפולים טבעיים? הוא מתחיל להקפיד עכשיו על תזונה נכונה, אבל האם יש תוספי תזונה או משהו שיכול גם לעזור?

ניאצין זה ויטמין e  לפי הרופא זה מעלה הכולסטרול הטוב

לא מוריד את הרע, אני נוכחתי זה לא זה ולא זה

קראתי באינטרנט שהכי יעיל זה לקחת עם סטטינים וזה מה אני עושה

אין טפול טבעי שמוריד כולסטרול

בפעם הבאה שאני אהיה בחיפה אני אחפש קשיש עם 180 גובה ו-80 קילו ואנפנף לו לשלום.

שלא תקבלי פחד גבהים

להנות היום מה שתפסידו למחר

אני התכוונתי לעזור לך לשכנע את בעלך לקחת סטטינים,

ולך בראש שמשהו מנסה לדפוק אותך,אז תגרזי,אל תתרגזי

מהי בדיוק ניאצין?

ומה לגבי טיפולים טבעיים? הוא מתחיל להקפיד עכשיו על תזונה נכונה, אבל האם יש תוספי תזונה או משהו שיכול גם לעזור?

תראי,

בתור אחד שסובל מכולסטרול גבוה, תורשתי או לא.. אין לי מושג.. אבל אני כן יכול להגיד לך שהרופא אמר לי לשמור על תזונה נכונה והמליץ לי לקחת את הכדורים שמורידים את הכולסטרול. אני החלטתי ללכת בדרך הנכונה, והטבעית כי גם אני לא מסוגל לקחת כדורים כמו בעלך. לאחר הרבה שאלות, וחפשתי בפורומים שונים והתייעצתי עם נטורפתית, אני שינתי את התזונה שלי, הורדתי מאכלים עשירים בכולסטרול ושומן וגם אני לוקח תוסף שנקרא פוליקוסנול של סוגלאר שעוזר להפחית את הכולסטרול. אבל חשוב מאוד שהוא יתמיד בבפעילות גופנית, שיהיה פעיל, וכמובן שישמור על דיאטה. זה מאוד חשוב.

חפשתי לך בגוגול על התוסף הזה, ולא מצאתי משהו מיוחד אבל כן מצאתי איזה פוסט שמישהי כתבה על כך שירדה במשקל ועל הטיפול בכולסטרול. יכול לעזור לך להבין טוב יותר, כי היא שמה קישורים שם למקומות שונים בשביל עוד מידע.

חיים רק פעם אחת!

זו פרסומת זולה ושקרית,

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר