יושב לי על הלב ולא טוב לי

הגיע לי משלוח מתנה לחג, מנגל חשמלי גדול, הבת והחתן קנו לנו מתנה. השליח שהעלה את זה לביתי ברך אותי יפה לחג, חשבתי לתת לו טיפ, כי תמיד אני נותנת, ומשום מה לא תתי לו. עכשיו זה יושב לי על הלב.

אנא אל תיקחי ללב-שוכחים בלהט סידורי הפסח.את כנראה אדם טוב ומצפוני אבל גם אדם טוב ומצפוני עמוס ולחוץ ושוכח

עצה בקשי מהילדים שישלחועוד מנגל ככה יגיע שוב ותפצי אותו בלי ניפנוף! תני כפול לאיזה ניזקק וזה יעשה לך טוב

אני כך נוהגת אצלנו יש סופר שהחליף בעלים והשליח התחלף וכמובן המחיר של המשלוח, מ15 ש"ח עלה ל24 ש"ח אם יש איזה מבצע הוא הופך ללא כידאי אם ניזקקים למשלוח אבל ניחה את משלמת סכום רציני על קניה שהרוויחו עליה לא מעט ו24 ש"ח זה כבר תשלום נאה להביא איזה ארגז אחד והשליח החדש חצוף לא מספיקים לפרוק את הארגז אומר "את לא נותנתת לי משהוא?? ופעם ראשונה שהיתרגזתי ועניתי ראשית נישארתי ללא פרוטה שנית 24 ש"ח אני חושבת שזה תשלום נאה עבור הארגז אז הוא מתחיל אני לא מקבל הכול ולשאלתי כמה כן לא ענה אז אמרתי תקבל בפעם הבאה... כעס כאילו בא בחינם! הפעם הרגשתי דווקא ניפלא וכשניכנסתי לסופר ניסיתי לברר כמה מועבר לשליח שלפחות נדע והתחילו שם להיתברבש ולספר שהם יותר במספרה טיפ לא נותנים שאלתי מה זה קשור אני רוצה לדעת האם התשלום למשלוח מגיע לשליח או שזה מכסה את ההנחות הכאילו ניתנות והשליח דורש מהמשלמים שוב?? התשובה אל תשלמי לו אל תתני לו עניתי זה לא ענינכם אם אתן אבל זכותי לדעת לאן הולך הכסף מהתשלום לשליח בעצם כמובן תשובה לא קיבלתי והגיע היום לעשות באמת ברור אם השליח לא מקבל באיזו זכות לוקחים עבור משלוח והציבור מועמד במצב לא נעים והסכום לא פעוט! ולעומת זה אמש עשיתי קניה באחד מהמרכולים הגדולים שם כמו באחרים עומדת גברת או גבר לעזרה ואורזים או מסייעים באריזה לאלו אני תמיד נותנת תשר כי מגיע להם ושכרם פעוט אז אמש לאותה אורזת נחמדה הכפלתי את התשר שהגיע כעט לזה של השליח ואת שלא קיבל השליח קיבל אדם המנגן בקרן רחוב ומתפרנס מהפרוטות כך שיש לךתמיד אפשרות לתת לאדם שניזקק יותר ותרגישי טוב! חג שמיח ניפנוף נעים וספרי איך יצא הסטק האלקטרוני

אני נותנת בכייף אבל זה מחוצף לדרוש זאת

נותן משכורתו של השליח הוא הסופר או מה שלא לא יהיה והם חייבים במשכורתו הטיפ תוספת על השירות אני וחברתי נסענו פעם לטייל בנתניה וקינחנו בארוחת צהריים במדרחוב שם. קיבלנו אחלה שירות ממלצרית חמודה בהגיע את השלום הגיע לשולחננו בעל המסעדה כדי לקבל חשבון וכסף אנחנו רדפנו אחרי המלצרית לתוך המסעדה ותחבנו לה את הטיפ וחברה שלי שהיא יאמאנית עם פה מפולפל גם לא חסכה ממנו את שבט לשונה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר