אני למשל מוותר על איך ניראת הנעל...שלה

חשוב לי יותר מה נמצא בקומה למעלה בגיל זקוק ל"מעלית"

אוי כמה אתה לא מצחיק

הי שלום לכול אולי אצל סנדלר אם יש בסביבה או בוטיק סנדלר יש צבע לבטח

ואת ספת העור לא מחדשיםאם צבע אלא אם קרם לחות ומד אבדוק כאן בגוגל אולי יש איזו עצה! לכול היותר יש המון אנשים שמוסרים סלונים במצב מצוין ואולי כאן מישהוא רוצה להחליף וימסור לך את שלו בחפץ לב ואם לא יש נידמה לי אתר הכול בפרוטה משהוא כזה עוד מעט אבדוק לך ושם אנשים מוסרים כל מה שרק תירצה ולפעמים מביאים עד הבית כך תוכל להחליף את הסלון או הספה אם היא כבר במצב שלא ניתן לתיקון! או שהפתרון הוא לרכוש כיסוי סלון מבד וכך לא יראו את המצב של הספה כלל זה לא יקר ושווה כל גרוש. לצבוע אסור כי הצבע ירד לך ולאורחיך על הבגדים!

אפרופו סנדלרים - לתל אביבים שביניכם

ככר דיזנגוף-פינסקר - החנות השניה או השלישית מצד שמאל - סנדלר של פעם ומחירים סבירים.

האם כאן החברים יכולים לתת לי חברה שמוכרת צבע לעור?

קיבלתי 4 זוגות נעליים חלקם בצבע חום וחלקם בשחור במצב משביע רצון רק עלי לצובעם ואז יהיו כחדשות, באם אשיג זאת אתקן את מערכת הישיבה שקיבלתי לפני שנתיים שהינה גם מעור שחור שנשחק עם השנים אודה לה"ה מראש ושתהיה שבת שביעה וחמימה

באשר לצבע לנעלים,

אני מאמינה שבכל סנדלריה הראויה לשמה , לא אצל החאפרים שיושבים בקרנות רחוב. אולי גם בחנויות נעלים. מערכת ישיבה אינני יודעת אם הייתי מנסה לצבוע . היות ויושבים עליה ,הצבע צריך להיות מאיכות מעולה, כדי שלא יעבור לבגדים. בכל מקרה שיהיה בהצלחה, ותדווח מה עשית ואיך יצא.

וכאן הקישור לאתר הכול באגורה-אפשר בגוגל לכתוב הכול באגורה

http://www.agora.co.il/toGet.asp?searchType=subCategory&dealType=1&iseek=70030 בעברית להגיע יש שם כל מני הצעות בלא תשלום של הכול מיכול שאנשים מוסרים ומקבלים מי שרוצה למסור הם יקחו ברצון. כנס ותיראה מי יש שם להציע אפשר להירשם ויש גם באזור חיפה נידמה לי שם אתה גר?? ובכל הארץ! שבת שלום JHHUL

כל הכבוד לך חייכנית.

אני שולחת לך זר שושנים על היוזמה וההתנדבות. אם היו עוד כמותך המדינה היתה נראת אחרת.

אוי כמה אתה לא מצחיק

רגליים חטובות לאישה, חלום של כל גבר, בלי צחוק

להנות היום מה שתפסידו למחר

ובמיוחד שהחטיבה שעברה דרכן חיטבה אותתן חהחהחה

כל הכבוד לך חייכנית.

אני שולחת לך זר שושנים על היוזמה וההתנדבות. אם היו עוד כמותך המדינה היתה נראת אחרת.

איך יהיו כשכמוני רודפים כי אני מקלקלת עיסקאות של מיליונים-אפשר בחנים

מה זה מיצבן החיתוך הזה של המילים- הסוף

היה כשאפשר בחנם!!! יודעים למה יש צרות במדינה? כי אם לא יהיו איך יתפרנסו כך עורכי הדין השוטרים השופטים ואחרי כן כל הפעילים שרצים לכנסת לחוקק חוקים לדברים המקולקלים ואז ועדות ממנים וחוקרים ושוטרים ועורכי דין ושופטים ויש פשיטות רגל ויש מינויי עורכי דין שלוקחים יותר מהחוב של החברה הפושטת רגל ויד וככה יש פרנסה לכל חברינו שעבורה משלמם הון עתק ומיליארדים זורמים בצינורות אז באים כמה כמוני ומקלקלים את הפארנוסה ואת רוצה עוד כאלו.. אני פעם הצעתי לתת לכל הפושעים עזרהלפרק את בתי הסוהר שלא רק עולים הון עתק למם המיסים ולהחזיק אולי אחד לרוצחים פדופילים ודומהם לשאר לתת וילות כסף עבודה אז מי ילךלפרוץ לגנוב גרושים?? אמרו לי מה יעשו הסוהרים והשוטרים אמרתי להם(אמרו לי אז אמרתי-השיר.. דן דינו דה) אמרתי יעבירו את הזקנות רחוב יעזרו לתלמידים לקשישים כולם יאהבו אותם איש לא ישנא לא יכעס רק ממה יתעשרו עורכי דין ושופטים הייתה הבעיה....וכן הלאה וכן הלאה... אז יהיה טוב ורק שכל אחד יושיט יד בסביבתו הקרובה כבר יהיה לנו עולם יותר טוב! תודה על הזר או העציץ

ובמיוחד שהחטיבה שעברה דרכן חיטבה אותתן חהחהחה

בצבא היית פקידה פלוגתית

האם כאן החברים יכולים לתת לי חברה שמוכרת צבע לעור?

קיבלתי 4 זוגות נעליים חלקם בצבע חום וחלקם בשחור במצב משביע רצון רק עלי לצובעם ואז יהיו כחדשות, באם אשיג זאת אתקן את מערכת הישיבה שקיבלתי לפני שנתיים שהינה גם מעור שחור שנשחק עם השנים אודה לה"ה מראש ושתהיה שבת שביעה וחמימה

תודה לכול ה"ה קניתי ספריי צבע שחור מט ב18.5 ש"ח וריססתי בשחור יפה לשנה לפחות

בצבא היית פקידה פלוגתית

לא ! כי מה חשבת שהדברים מנסיון? מכירה גברים בעלי ניסייון כזה

תודה לכול ה"ה קניתי ספריי צבע שחור מט ב18.5 ש"ח וריססתי בשחור יפה לשנה לפחות

אני מתה לראות את הספה המרוססת בטח כל מי שישב ידבק אליה לנצח!

תצרו דייט, בהצלחה

אלו נעליים אבל גם אפשר לצבוע ספה ישנה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר