האם כאן החברים יכולים לתת לי חברה שמוכרת צבע לעור?

קיבלתי 4 זוגות נעליים חלקם בצבע חום וחלקם בשחור במצב משביע רצון רק עלי לצובעם ואז יהיו כחדשות, באם אשיג זאת אתקן את מערכת הישיבה שקיבלתי לפני שנתיים שהינה גם מעור שחור שנשחק עם השנים אודה לה"ה מראש ושתהיה שבת שביעה וחמימה

הי שלום לכול אולי אצל סנדלר אם יש בסביבה או בוטיק סנדלר יש צבע לבטח

ואת ספת העור לא מחדשיםאם צבע אלא אם קרם לחות ומד אבדוק כאן בגוגל אולי יש איזו עצה! לכול היותר יש המון אנשים שמוסרים סלונים במצב מצוין ואולי כאן מישהוא רוצה להחליף וימסור לך את שלו בחפץ לב ואם לא יש נידמה לי אתר הכול בפרוטה משהוא כזה עוד מעט אבדוק לך ושם אנשים מוסרים כל מה שרק תירצה ולפעמים מביאים עד הבית כך תוכל להחליף את הסלון או הספה אם היא כבר במצב שלא ניתן לתיקון! או שהפתרון הוא לרכוש כיסוי סלון מבד וכך לא יראו את המצב של הספה כלל זה לא יקר ושווה כל גרוש. לצבוע אסור כי הצבע ירד לך ולאורחיך על הבגדים!

חזרתי אז ככה-מצורף לינק לחברה המתמחה בספות עור טוב לכולם

http://fix-leather.co.il/undefined שלחתי להם מכתב ובקשה אם יש להם ספת עור מחודשת שלא צריכים אולי יתרמו לך ואת שלך יקחו יתקנו וימסרו כשיהיה עוד מישהוא שיזדקק איני יודעת מה תהיה התשובה אולי יכנסו כאן לאתר ויכתבו לך,ביקשתי גם עצה לגבי הנעלייםנקווה שנקבל! מסתבר שיש המון אפשרויות לתיקון ספות עור. אפשר להיכנס ולראות ש ולקרוא! עוד מעט אשלח עוד עצות מאתר אחר תיקרא תחליט! שבת שלום ומבורך

אז מסתבר שדרך הלינק הזה לא ניתן להגיע אליהם -מצאתי אותם בגוגל

בחיפוש חידוש עור קוראים להם אומן בעיר _404_ אומנים בחידוש ספות עור שלחתי להם מכתב והם כבר השיבו שיחזרו אלי וניראה מה יהיה להם לומר אעביר לך.

צרפתי עוד עצות וכתובת של חברה אחרת תיקא ותראה אם עוזר לך!

יש למטה כתובת אתר החברה וטלפון חינם לשאלות! הכונה בסוף למטה! http://www.a-designer.co.il/newsFull.asp?newsid=3425&MainCatId=5 עיצוב הבית > חדשות וחידושים > חדשות ריהוט, רהיטים ספות עור - טיפים שימושיים לניקוי ושמירה. איך נשמור על הסלון מעור לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו מנשנשים או סועדים מול המסך – גם אם הבטחנו לעצמנו שהסלון הוא `מחוץ לתחום`. עתה,לקראת חג הפסח, הגיע הזמן לנקות את הספות מכל הג`אנק שהצטבר. אבל איך עושים את זה נכון? אלון סגל, מנכ"ל caliaitalia ישראל מעניק טיפים שחשוב לשים לב אליהם ולנקוט באמצעי זהירות בכל הקשור לשמירה על ניקיון ספות ואורח חייהם • מומלץ לא לחשוף את העור למקור חום חזק (כמו תנור חימום) או לשמש ישירה - דברים העלולים ליצור דהייה בצבעו של העור. • בימים גשומים ולחים מאוד, מומלץ לאוורר את החדר כדי לאפשר לעור מערכת הישיבה "לנשום". • מדי כמה שבועות מומלץ לנגב את ספות הסלון עם מטלית רכה כדי לנקותו מאבק, גרגרים, פירורים וכו`. • אין לנקות עורות בחומרים המכילים חומרים כימיים (דוגמת אקונומיקה) בשום פנים ואופן. כמו כן אין להשתמש `בספוג הפלא`- הדבר יגרום לשפשוף ולקילוף צבע העור ויפגע במרקם העור. • בבואכם להשתמש בחומר ניקוי חדש, הקפידו תחילה לעשות ניסוי במקום קטן ומוסתר כגון: דופן הפונה לקיר, גב הספה למטה וכו`. כל תוכלו לבחון את השפעת החומר על הספה ולחסוך עוגמת נפש אם מדובר בחומר לא ראוי. • חשוב לדעת שעורות טבעיים מופיעים עם מרקם של "שריטות" ושפשופים. עובדה זו מוסיפה ליופיו של העור ומעניקה לו מראה טבעי ונעים למגע- לכן אם לעיתים נראה לכם שיש `כתם` על הספה – בחנו זאת שוב היטב לפני שתנסו להסירו מספתכם. • לניקוי כתמי דיו מומלץ להשתמש בצמר גפן עם אלכוהול , לשפשף בעדינות ולייבש עם מייבש שיער על הדרגה הנמוכה ביותר בזהירות. • לא כל חומר ניקוי, יקר ויוקרתי ככל שיהיה- מתאים לספה שלכם ויעלים את הכתמים, לפעמים מגבונים לחים פשוטים יעשו את אותה העבודה. כן מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי לעור מתוצרת `color glo`- תוצרת ארצות הברית. • לניקוי יסודי של ספות ניתן להשתמש במטלית בד לבן טבול בשמן זית וחומץ לבן. על מנת להסיר את השמנוניות לאחר מכן, יש להשתמש במגבת נייר פשוטה מן המטבח. במקרים קיצוניים מומלץ להשתמש בממסי שומן המיועדים במיוחד לעור. • במערכות סלון עם ספות בעלות שני צבעים ומעלה – `עורות מעוננים` אין להשתמש בשום חומר ניקוי אף פעם! הדבר יגרום לירידת צבע מהעור. במקרה של כתם במערכת מסוג זה ניתן להשתמש במטלית לחה בלבד. • זכרו! במקרה של כתמים חריגים או תופעות יוצאות דופן, מומלץ לפנות ליועצי השירות או לאנשי מקצוע מומחים בתחום. חבל להרוס את הספה האהובה שלכם, אחרת איפה תוכלו גם לאכול וגם ליהנות בו בזמן ? פרטים נוספים ניתן לקבל באתר החברה www.calia.co.il או בטלפון 1-800-28-28-26

וכאן הקישור לאתר הכול באגורה-אפשר בגוגל לכתוב הכול באגורה

http://www.agora.co.il/toGet.asp?searchType=subCategory&dealType=1&iseek=70030 בעברית להגיע יש שם כל מני הצעות בלא תשלום של הכול מיכול שאנשים מוסרים ומקבלים מי שרוצה למסור הם יקחו ברצון. כנס ותיראה מי יש שם להציע אפשר להירשם ויש גם באזור חיפה נידמה לי שם אתה גר?? ובכל הארץ! שבת שלום JHHUL

האם כאן החברים יכולים לתת לי חברה שמוכרת צבע לעור?

קיבלתי 4 זוגות נעליים חלקם בצבע חום וחלקם בשחור במצב משביע רצון רק עלי לצובעם ואז יהיו כחדשות, באם אשיג זאת אתקן את מערכת הישיבה שקיבלתי לפני שנתיים שהינה גם מעור שחור שנשחק עם השנים אודה לה"ה מראש ושתהיה שבת שביעה וחמימה

בכל סופרמרקט מצוי יש מה שנקרא משחת נעליים, מה הסיפור שלך?

וכאן הקישור לאתר הכול באגורה-אפשר בגוגל לכתוב הכול באגורה

http://www.agora.co.il/toGet.asp?searchType=subCategory&dealType=1&iseek=70030 בעברית להגיע יש שם כל מני הצעות בלא תשלום של הכול מיכול שאנשים מוסרים ומקבלים מי שרוצה למסור הם יקחו ברצון. כנס ותיראה מי יש שם להציע אפשר להירשם ויש גם באזור חיפה נידמה לי שם אתה גר?? ובכל הארץ! שבת שלום JHHUL

חיוך - כל הכבוד על ההתגייסות לעניין!!!

אתר אגורה עובד יפה, לפי נסיוני. מדובר באנשים שרוצים להיפטר מחפצים טובים, ולא רוצים להתעסק עם מכירתם, אלא רק שמישהו יואיל לקחת מהם את הדברים ויהנה מהם. אני מכירה אנשים שעשו שימוש באתר משני הכיוונים, לשמחת שני הצדדים... בהצלחה ושבוע טוב

תודה ! אני מילדותי פעלתי למעון נוער ציבור וקהילה בצורה כבדה אאז זה פינטס

בהתנדבות כל חיי!

בכל סופרמרקט מצוי יש מה שנקרא משחת נעליים, מה הסיפור שלך?

מורגש כי אביך לא היה סנדלר

צבע לעור זה לא משחת נעליים, המשחה באה לשמור על מראה הנעל, בדיוק וכאשר פוליש ווקס לא מיועדים לצביעת המכונית, אם תצבעי את ספת הסלון במשחת נעליים, חפשי יועצים כדי להוציא כתמים אלה מבגדי האורחים והבגדים של בני הבית קיימים בשוק צבעים מיוחדים לעור ואז יש לנהוג ליישם זאת ע"פ הוראות היצרן

להנות היום מה שתפסידו למחר

אני לא יודעת במה צחצחה נעליים אימך

אצלנו צחצחו נעליים במשחת נעליים וכן הנעליים שלי דאז היו מעור, עוד לא היו תחליפים. וההוא מחפש משחה ל-4 זוגות נעליים.

אני למשל מוותר על איך ניראת הנעל...שלה

חשוב לי יותר מה נמצא בקומה למעלה בגיל זקוק ל"מעלית"

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתי,הרגת אותי עכשיו.צחקתי צחוק בריא מתגובתך למוכר הנעליים

הי שלום לכול אולי אצל סנדלר אם יש בסביבה או בוטיק סנדלר יש צבע לבטח

ואת ספת העור לא מחדשיםאם צבע אלא אם קרם לחות ומד אבדוק כאן בגוגל אולי יש איזו עצה! לכול היותר יש המון אנשים שמוסרים סלונים במצב מצוין ואולי כאן מישהוא רוצה להחליף וימסור לך את שלו בחפץ לב ואם לא יש נידמה לי אתר הכול בפרוטה משהוא כזה עוד מעט אבדוק לך ושם אנשים מוסרים כל מה שרק תירצה ולפעמים מביאים עד הבית כך תוכל להחליף את הסלון או הספה אם היא כבר במצב שלא ניתן לתיקון! או שהפתרון הוא לרכוש כיסוי סלון מבד וכך לא יראו את המצב של הספה כלל זה לא יקר ושווה כל גרוש. לצבוע אסור כי הצבע ירד לך ולאורחיך על הבגדים!

אפשר לשיםםכיסוי יפיופי על הספה ואז כחדשה.

תודה ! אני מילדותי פעלתי למעון נוער ציבור וקהילה בצורה כבדה אאז זה פינטס

בהתנדבות כל חיי!

כל הכבוד.מי שמתנדב ראוי לכל שבח

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר