תעזרו לי בבקשה.

תעזרו לי בבקשה.

אנחנו שם בגיל השלישי, שנינו בני 65, רוצה לדבר על המין בגיל הזה. הוא רוצה ואני כבר לא, והוא רוצה הרבה, ואני לא רוצה בכלל. כל פעם שהוא מנסה להתקרב אני דוחה אותו, תשאלו למה? אני :ראשית אספר שאני אוהבת אותו, אנחנו נשואים 45 שנה, נשואים טובים ומאושרים, כשהיינו צעירים היינו חיות מין, לא היה גבול למספר הפעמים. היום הוא נוטל תרופות וגם אני, יכול להיות שהתרופות דיכאו לי את החשק, התיעצתי עם הרופא , אין לו פתרונות קסם. הוא: חתיך בגילו מקסים ומפתיע, אך במיטה מה שלקח לנו פעם 20 דקות לוקח היום שעות ולי אין סבלנות לחיכוך הבלתי פוסק שגם מכאיב לי וגם לא מהנא אותי. כאשר אני מסרבת לו אני מסתובבת ימים שלמים עם רגשות אשמה. ואני יודעת שזה לא בסדר מצידי להיות סרבנית מין, אז מה עושים איך פותרים את הבעיה?

הולכים לטיפול זוגי

תשכבי על הגב ותחשבי על המולדת

כל הכבוד לפטריוטיות שלך אתי1

אבל אני אדם שקצת נבוך במצבים אינטימיים. התוכלי לעזור לי ולרמוז, מה עושים עם הידים והרגלים, בזמן שחושבים על המולדת. תודה למפרע כל טוב ושבוע טוב.

תעזרו לי בבקשה.

אנחנו שם בגיל השלישי, שנינו בני 65, רוצה לדבר על המין בגיל הזה. הוא רוצה ואני כבר לא, והוא רוצה הרבה, ואני לא רוצה בכלל. כל פעם שהוא מנסה להתקרב אני דוחה אותו, תשאלו למה? אני :ראשית אספר שאני אוהבת אותו, אנחנו נשואים 45 שנה, נשואים טובים ומאושרים, כשהיינו צעירים היינו חיות מין, לא היה גבול למספר הפעמים. היום הוא נוטל תרופות וגם אני, יכול להיות שהתרופות דיכאו לי את החשק, התיעצתי עם הרופא , אין לו פתרונות קסם. הוא: חתיך בגילו מקסים ומפתיע, אך במיטה מה שלקח לנו פעם 20 דקות לוקח היום שעות ולי אין סבלנות לחיכוך הבלתי פוסק שגם מכאיב לי וגם לא מהנא אותי. כאשר אני מסרבת לו אני מסתובבת ימים שלמים עם רגשות אשמה. ואני יודעת שזה לא בסדר מצידי להיות סרבנית מין, אז מה עושים איך פותרים את הבעיה?

אני מציע גב. פורצלן שתחפשי אבר מין זכרי מגרניט יבנתי

ואם לא תרצי לבגוד למה מסוכן תשלחי אותו לרופא שירשום לו סילאס רק תשגיחי שלא יעשה חור במזרון אם תרצי אורגזמה יפה אנא מלאי חצי כוס עראק עם מי קרח מלאי הכוס ותשכחי איך קוראים לאמא שלך מההנאה

אל תתני לנכדייך הקטינים לקרוא זאת

"החליפו תפאורה, לכו על סקס במקלחת, במכונית*, בסלון או במטבח. נכון, אתם כבר לא בני 16, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להפתיע גם את עצמכם. זו גם ההזדמנות לאלתר תנוחה" אחרת". *מקווה שהמכונית שברשותכם אינה מכונית מיני ו..נשארה בכם מעט גמישות גופנית ואם לא יעזור, בקשי מבין הזוג שיביא לך כדור נגד כאב ראש, שקר לבן מוניע ריב

להנות היום מה שתפסידו למחר

הולכים לטיפול זוגי

את הרגלים זורקים לצדדים

ואת הידיים שמים מתחת לראש.

מגעילים, לא יפה ככה לענות לאשה במצוקה. כאילו

שאצלכם זה אחרת.

גברתי את בטח לא צעירה ואם תעשי כך בחוף הים יחשבו כי יש לוויתן שמת בחוף

בחוף אולגה המבוגרות יושבות בקפה משלקות רמי אבנים המעיזות הינם החטובות והיפות אפילו חברתי קנתה בגד ים שלם למרות כי הינה מעט שמנמנה בגיל כמעט 60 ועם תחתונים וחזיה ניראת יפה בלי ורידים ברגליים ודי חטובה

מגעילים, לא יפה ככה לענות לאשה במצוקה. כאילו

שאצלכם זה אחרת.

לי נראה שזה מתחזה עלוב

לא מאמין שאשה תכתוב דבר כזה

כל הכבוד לפטריוטיות שלך אתי1

אבל אני אדם שקצת נבוך במצבים אינטימיים. התוכלי לעזור לי ולרמוז, מה עושים עם הידים והרגלים, בזמן שחושבים על המולדת. תודה למפרע כל טוב ושבוע טוב.

היא כמו שאמרתי צריכה להיות על הגב - שהוא יעשה ת'עבודה

אל תתני לנכדייך הקטינים לקרוא זאת

"החליפו תפאורה, לכו על סקס במקלחת, במכונית*, בסלון או במטבח. נכון, אתם כבר לא בני 16, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להפתיע גם את עצמכם. זו גם ההזדמנות לאלתר תנוחה" אחרת". *מקווה שהמכונית שברשותכם אינה מכונית מיני ו..נשארה בכם מעט גמישות גופנית ואם לא יעזור, בקשי מבין הזוג שיביא לך כדור נגד כאב ראש, שקר לבן מוניע ריב

וראבק אם סקס על השולחן אחרי ארוחה טובה אז לא במסעדה - לא יתנו לכם להיכנס לשם יותר

הית מוכנה ליישם את הרעיון

אומרים אם נולדים תוך כדי טיסה, מקבלים כרטיס חופשי לכל החיים אולי תקבלי באותה מסעדה אוכל חינם לכל החיים?

להנות היום מה שתפסידו למחר

אוכל חינם? אחרי שמשרד הבריאות יסגור אותם?

תעזרו לי בבקשה.

סליחה שאני מתערב בשיחה לא לי,

אבל הרשי לי, גברת פורצלן , לתקן לך מושג . מה שאת מכנה חיכוך, רשום במילון הארנבות, חפירות ארכיאולוגיות. שהרי זה מה שהגברים המבוגרים עושים, חופרים וחופרים ורק לעיתים רחוקות מאוד מגיעים לאיזה מציאה ישנה, ענתיקה כבר אמרנו?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר