שלא תהיינה אי הבנות אני לא מצדיקה רצח לא של ההורים ולא של תינוקות

קצת רקע אמוץ - מעולם לא הייתי בהפגנת שמאל ובטח שלא בבילעין. והלוואי והיינו חיים כאן קצת יותר בשקט וללא פחד מפיגועים אבל כן קצת יותר חורף. אני אוהבת חורף ושוב שבוע טוב ושקט

אחותי לרגע לא חשבתי...

שאת תומכת ברצח של יהודים גם אם הם מתיישבים ומותר להפגין בבילעין ובכל מקום אחר - אבל יש הבדל בין הפגנה להתפרעות. ואני אומר זאת כאזרח בעל ניסיון ניכר בהפגנות - לאו דווקא למען ארץ ישראל... ואין אחד שאוהב את החורף יותר ממני במיוחד בארץ הקיץ הניצחי שבה אני חי... כמו שאני אוהב לשמוע על הפקקים במרכז תוך כדי נסיעה בכבישי האיזור השוממים... סתאאאאאאאאאאאאאם שבוע מבורך ובשורות טובות לכל עמישראל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אתי

נראה שאת קוראת לערבים לרצוח יהודים את שמחה שרצחו יהודים בדם קר מה קשור ללמוד עברית את מלומדת עורך דין בעד לרוצח יהודים נשים וילדי בושי לך כלבה

יהודה,יקר.אתה קצת חוטא בהבנת מה שכתבה אתי

לא משתמע בכלל תמיכה במרצחים

הנקמה הכי כואבת ברוצחים השפלים באיתמר - חיזוק ההתישבות

כל מילות הנחמה שבעולם לא יספיקו כדי לנחם את מי ששרדו רצח מזוויע ונתעב כמו שהיה הלילה באיתמר. למען הגילוי הנאות - בני ורעייתו עברו לגור שם רק השבוע, אבל שלום להם, תודה לאל !!! ונכון, ברגעים שכאלה מתחשק להכנס לישוב הערבי הקרוב ולירות לכל הכיוונים - אבל : ראשית - לא נרד לרמה שלהם. שנית - מי שמוכן לרצוח את אישתו או את בתו או אחותו רק משום שפזלה לעבר בנו של השכן - יתרגש מעוד אי אילו הרוגים / נרצחים מבני עמו ??? אם יש משהו שמטריד את האויב הערבי זה לראות בית יהודי עומד על אדמת ארץ ישראל ואם יש משהו שעוד יותר מכאיב לו מזה - זה לראות את מי שמחזיקים עצמם כבעלי הקרקע (בסיוע נמרץ שך יהודונים מבית מדרשם של שלום עכשיו ובצלם) - מוצאים את הדרך אל מחוץ לגבולות הארץ. יהי זכר הנרצחים ברוך ובבניין הארץ ובישובה ננוחם !!!

אין בכלל מילים לתאר את הזוועה והזעזוע.

אבל... בשבוע שעבר נהרגו בכבישי ארצנו 5 אנשים. מחודש ינואר נהרגו למעלה מ-70 איש. וזה עבר בשקט. מי מדבר על זה בכלל. זה מזעזע לא פחות. אנחנו הורגים את עצמנו במו ידינו. לא קשור למיקום בארץ. לא קשור למגזר זה או אחר. כולם קורבנות של הקטל בכבישים. ואין פוצה פה ומצפצף. למה בעצם??

יהודה,יקר.אתה קצת חוטא בהבנת מה שכתבה אתי

לא משתמע בכלל תמיכה במרצחים

ליונה, יהודה, כמו פניני ועוד אי אל ימיניים, [לא כולם כמובן], כשרואים שמאלן

מגיבים כמו פר לסדין אדום. הם לרוב קוראים את הכותרת, ואת הסיפא מדמינים מה בראש שלהם, ולפי זה עונים. בין מה שאתי כתבה, ומה שיהודה ענה, אין כל קשר. נ.ב. כשאין איך ומה לענות לגופו של ענין , תוקפים את גופו של הכותב.

ליונה

שלום חברי היקר זה לא תג מחיר לשחוט ילדים והורים חסרי ישע במיטתם ילדה בגיל 4 חודשים לשחוט איפה צדק לאורך כל השנים רגו יהודים בשואה בשנת 1936 שחטו יהודים בחברון אז לא היות מתנחלים יהודים שלא הרשו להם לעלות יותר ממדרגה השבעית במערת המכפלה אישה הזאת עוכרת ישראל אומרת תג מחיר איפה הצדק שמלאנית רקובה אין לה מקום בארץ הזאת

הנקמה הכי כואבת ברוצחים השפלים באיתמר - חיזוק ההתישבות

כל מילות הנחמה שבעולם לא יספיקו כדי לנחם את מי ששרדו רצח מזוויע ונתעב כמו שהיה הלילה באיתמר. למען הגילוי הנאות - בני ורעייתו עברו לגור שם רק השבוע, אבל שלום להם, תודה לאל !!! ונכון, ברגעים שכאלה מתחשק להכנס לישוב הערבי הקרוב ולירות לכל הכיוונים - אבל : ראשית - לא נרד לרמה שלהם. שנית - מי שמוכן לרצוח את אישתו או את בתו או אחותו רק משום שפזלה לעבר בנו של השכן - יתרגש מעוד אי אילו הרוגים / נרצחים מבני עמו ??? אם יש משהו שמטריד את האויב הערבי זה לראות בית יהודי עומד על אדמת ארץ ישראל ואם יש משהו שעוד יותר מכאיב לו מזה - זה לראות את מי שמחזיקים עצמם כבעלי הקרקע (בסיוע נמרץ שך יהודונים מבית מדרשם של שלום עכשיו ובצלם) - מוצאים את הדרך אל מחוץ לגבולות הארץ. יהי זכר הנרצחים ברוך ובבניין הארץ ובישובה ננוחם !!!

רצח מתועב-אין ספק-אך התגובה של המיסיונר מקוממת

מאחר וזה לא פורום פוליטי לא אכנס לוויכוח בין שמאל לימין הרצח הינו מזעזע ויש לכך פתרונות שלא כאן המקום לכתוב עליהם אך תגובתו של המטיף האומלל יהודה דינו מקוממת לטנף את לשונך יהודה דינו ולקלל כאן כותבים זה לא יתכן לך תמכור את הסחורה שלך במקום אחר אני מציע למי שנפגע מתגובות דינו לפנות לאביטל ולבקש לסלקו מכאן לך יהודה ולמד מפניני מה היא אמונה ולחימה על עקרונות יוס

היי yes,מזמן לא ראינו לך.

הרבה בריאות ורק טוב, שושן.

ליונה

שלום חברי היקר זה לא תג מחיר לשחוט ילדים והורים חסרי ישע במיטתם ילדה בגיל 4 חודשים לשחוט איפה צדק לאורך כל השנים רגו יהודים בשואה בשנת 1936 שחטו יהודים בחברון אז לא היות מתנחלים יהודים שלא הרשו להם לעלות יותר ממדרגה השבעית במערת המכפלה אישה הזאת עוכרת ישראל אומרת תג מחיר איפה הצדק שמלאנית רקובה אין לה מקום בארץ הזאת

יהודה,את הרצח מבצעים ערבים ולא שמאלנים יהודים

ומסתבר שגם בקרב הפלסתינאים הפעם יש גינוי לרצח-לא של אבו מאזן שאולי יוצא ידי חובתו אלא של אנשים ברחוב,בשכם במקרה זה אולי גם הם מתחילים להבין אני חושבת שצריך להעמיש את מי שעשה את הרצח המתועב הזה ולא אתת כל סביבתו

מאחר וזה לא פורום פוליטי לא אכנס לוויכוח בין שמאל לימין הרצח הינו מזעזע ויש לכך פתרונות שלא כאן המקום לכתוב עליהם אך תגובתו של המטיף האומלל יהודה דינו מקוממת לטנף את לשונך יהודה דינו ולקלל כאן כותבים זה לא יתכן לך תמכור את הסחורה שלך במקום אחר אני מציע למי שנפגע מתגובות דינו לפנות לאביטל ולבקש לסלקו מכאן לך יהודה ולמד מפניני מה היא אמונה ולחימה על עקרונות יוס

ואתה באמת חושב שהוא מבין על מה אתה מדבר?

אתי

את כלבה

בוא נאמר ש"כלבה" מבחינתי זה לא עלבון

יש לי כלבה ובא נאמר שהיא עולה עליך אלף אלפי מונים היא גם חכמה יותר ממך - לא שומעים ממנה שטויות

מסיונר

הי yes כנראה אתה מסיונר שאתה אומר שיהודים שותים דם ערבים האם רצח משפחה מצדיק את הגישה תג מחיר בוש לכם אתה וההי שאומרת שהמתנחלים מציקים לערבים זה מצדיק לפי דעתך לרצוח נשים וילדים ומשפחות אתה ועמיתך מעודדים את הרוצחים שמפגינים כל יום ששי ליד הגדר בושו לכם יפי נפש

יהודה דינו, האם אתה קורא מה כותבים לך.

ואם אתה קורא, האם אתה גם מבין. והאם אתה קורא את מה שאתה כותב לאחרים, והאם אתה מבין מה אתה כותב.אם משהו לא ברור אין זו בושה לשאול, ואז להגיב לענין. אני , למשל לא מתבישת לשאול אותך, איפה מצאת את המשפט ש yes אומר שיהודים שותים דם ערבי. והיכן קראת שמישהו הצדיק את הרצח? אז בבקשה ממך. הצטרפת אלינו, התאם עצמך לפורום ואל תדרוש מאיתנו לעבור לדום לפי השטויות שאתה כותב ימי "נעשה ונשמע" עברו וחלפו להם. תקרא, ובשתדל להבין, אם יש לך מה להגיב , הגב, אחרי שתבין מה כתבו האחרים. אבל בראש וראשונה הבן מה כותבים לך, ויותר מכך,הבן מה אתה כותב.

ליונה, יהודה, כמו פניני ועוד אי אל ימיניים, [לא כולם כמובן], כשרואים שמאלן

מגיבים כמו פר לסדין אדום. הם לרוב קוראים את הכותרת, ואת הסיפא מדמינים מה בראש שלהם, ולפי זה עונים. בין מה שאתי כתבה, ומה שיהודה ענה, אין כל קשר. נ.ב. כשאין איך ומה לענות לגופו של ענין , תוקפים את גופו של הכותב.

תגובה מאוחרת כי עכשיו הבנתי את המשפטםתגובה לשושן

אני בשום אופן לא מסיתה לא לכן ולא לכן דעותיהחברתיות הן שמאל שבשמאל ובפוליטיות קשה לי למצוא את עצמי-לא שונאת איש בדרך כלל

יהודה דינו, האם אתה קורא מה כותבים לך.

ואם אתה קורא, האם אתה גם מבין. והאם אתה קורא את מה שאתה כותב לאחרים, והאם אתה מבין מה אתה כותב.אם משהו לא ברור אין זו בושה לשאול, ואז להגיב לענין. אני , למשל לא מתבישת לשאול אותך, איפה מצאת את המשפט ש yes אומר שיהודים שותים דם ערבי. והיכן קראת שמישהו הצדיק את הרצח? אז בבקשה ממך. הצטרפת אלינו, התאם עצמך לפורום ואל תדרוש מאיתנו לעבור לדום לפי השטויות שאתה כותב ימי "נעשה ונשמע" עברו וחלפו להם. תקרא, ובשתדל להבין, אם יש לך מה להגיב , הגב, אחרי שתבין מה כתבו האחרים. אבל בראש וראשונה הבן מה כותבים לך, ויותר מכך,הבן מה אתה כותב.

שושן בזבזת מילים לריק - הטמבל אין לו מושג על מה את מדברת

מסיונר

הי yes כנראה אתה מסיונר שאתה אומר שיהודים שותים דם ערבים האם רצח משפחה מצדיק את הגישה תג מחיר בוש לכם אתה וההי שאומרת שהמתנחלים מציקים לערבים זה מצדיק לפי דעתך לרצוח נשים וילדים ומשפחות אתה ועמיתך מעודדים את הרוצחים שמפגינים כל יום ששי ליד הגדר בושו לכם יפי נפש

יהודה דינו אתה מוזהר בזאת ש.....

אם תקרא את מה שכתבתי הרי שכל מה שכתבת שאמרתי בכלל לא קיים עובדה זו הינה בסיס להוצאת דיבה ותלונה על כך תוגש נגדך לפי החוק מערכת וואלה תתבקש מעורך הדין שלי לקבל את פרטיך והשאר יטופל בערכאות המתאימות בנוסף אפנה במייל בדרישה להנהלת וואלה לחסום אותך מהפורום הזה קצנו כאן בדבריך וכן אתה מיסיונר-בדוק במילון את הפירוש-קרא מה שאתה כותב ואולי תבין לא בכבוד אלא בגועל נפש משכמוך יוס
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר