עשו חשבון, היכן זול יותר לחיות בגיל המתאים? בבית אבות ואו במלון לזוג?

החשבון הינו ל 3 ואו 2 ארוחות ליום, בידור, ניקיון, החלפת מצעים, שמירה וחברה יש לי חישוב, יגיע בקרוב

להנות היום מה שתפסידו למחר

זה לא ענין לכסף, הבעיה שהמוסדות לא נותנים למות בכבוד ,מחזיקים אתך חי עם חתולים ופצעי לחץ

לכן הפתרון,להשאר בבית ולקחת עזרא שתתפל בך,ותתפלל שתלך לשון ותקום מת אחרת תעריך מתי הסוף ותזרזו בכוחות עצמך

בית אבות זה לא מוסד סיעודי, כוונתי לחיות ולחיות טוב, איך תעשה זאת הכי טוב, אסביר בהמשך

פניני תתבייש ותפסיק עם ההשמצות החולניות שלך

זוגתי מנהלת סיעוד במוסד גדול-לו היית רואה איך היא מצילה מטופלים שחוזרים מבתי חולים עם פצעי לחץ היית סוגר את פיך- לו היית רואה איך ובאיזה מצב נראים המטופלים אצלה,היית מתפלל להגיע למקום כזה- לא כל המוסדות המאכלסים קשישים הם רעים- יש כאלה נכון אך לזרוק רפש על כולם? יוס

יוס תבקש מהגברת סידור לפניני משהו טוב ליד השירותים

האמת שאין להכליל, יש טובים ויש גרועים, הייתה פעם כתבת תחקיר, לי לא עשה טוב

נתפלל שלא נגיע אולי רק לבית אבות טוב ואו...לנפוש במלון בארץ ובחו"ל

יוס תבקש מהגברת סידור לפניני משהו טוב ליד השירותים

משה אל תרגיזו עכשיו חזר מפסטיבל יווני וטוב לו על הלב, חזר למכחול(בלי כוסית)

פניני תתבייש ותפסיק עם ההשמצות החולניות שלך

זוגתי מנהלת סיעוד במוסד גדול-לו היית רואה איך היא מצילה מטופלים שחוזרים מבתי חולים עם פצעי לחץ היית סוגר את פיך- לו היית רואה איך ובאיזה מצב נראים המטופלים אצלה,היית מתפלל להגיע למקום כזה- לא כל המוסדות המאכלסים קשישים הם רעים- יש כאלה נכון אך לזרוק רפש על כולם? יוס

כנראה יש לך אובססיה ועוות ,אני אמנם לא פרטתי,אבל במחלקה של התשושים

אנשים ובדרך כלל נשים משתמשים בחתולים,לא יכולים לרדת מהמיטה והכי גרוע זה כשן חולות,מיד משנעים אותם לבית חולים,רק השינוע הזה מקצר חייהם בסבל,ולכן רק אני המעוות הכי גדול בעולם ,רוצה למות בבית

בית אבות זה לא מוסד סיעודי, כוונתי לחיות ולחיות טוב, איך תעשה זאת הכי טוב, אסביר בהמשך

אם אחת נכנסת לבית אבות נגזר עליה לחיות עד מותה בצואה שבחיתוליה

זו האמת ואין בלתה,ובכל בית אבות ,גם היוקרתי ביותר זה הנמצב ,עד למוות

לא יודיע מאיין סיפורך ההזוי בחלקו

אבל בית אבות זה לא בית אבות חולים סיעודיים, האמת שלא מאחל לאף אחד להיות בסיעודי, אבל בתי אבות יוקרתיים יש ויש גם כאן, בארה"ב במדינת פלורידה מלאה בכאלה ברמה של 5 כוכבים

כרגיל,אינך מבין מה אני כותב,אז עכשו תקרא ותבין,זה לטובתך

בית האבות אלף כוכבים רק רוצה להרוויח כסף,בכל בית אבות יוקרתי יש מחלקה סיעודית ,או שהוא קשור למחלקה כזו,הדרך המובטחת להגיע למחלקה זו היא דרך המחלקה היוקרתית, כלומר ברגע שאתה נופל למשל ושובר ולא יכול ללכת,אפילו עם מוחך מתפקד אתה מעבר למחלקה סיעודית ,שמים עליך חיתול ואת שוחה בצואתך,

משה אל תרגיזו עכשיו חזר מפסטיבל יווני וטוב לו על הלב, חזר למכחול(בלי כוסית)

לדעתי אין תחליף לנוחות של הבית..וראיתי הרבה מקומות של דיור מוגן

כרגיל,אינך מבין מה אני כותב,אז עכשו תקרא ותבין,זה לטובתך

בית האבות אלף כוכבים רק רוצה להרוויח כסף,בכל בית אבות יוקרתי יש מחלקה סיעודית ,או שהוא קשור למחלקה כזו,הדרך המובטחת להגיע למחלקה זו היא דרך המחלקה היוקרתית, כלומר ברגע שאתה נופל למשל ושובר ולא יכול ללכת,אפילו עם מוחך מתפקד אתה מעבר למחלקה סיעודית ,שמים עליך חיתול ואת שוחה בצואתך,

אז מה אתה מציע כדי להינצל מיכך?

מה שבטוח עכשיו אתה עושה חיים וחזרת מהגליל העליון לשמוע יוונית, תגיד האוטו סחב בעליות או נסעת באוטובוס? בטח נהינת ע"ח ועד העובדים בבנק ואולי מסובסד, כיאה למקום יפה שעבדה רעיתך

לא נסעתי באוטובוס,ירדתי לדחוף, ואני קונה לאשתי מרצדס 500, שיטוס בעליות

הפעם לא דרך הבנק,לקחתי מבצע,3100 שקל שני לילות,

באילת 3 לילות הכל כלול 1500 ש"ח

רק תכין את התחת לנסיעה של 5 שעות לשם

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס