שלום עכשו

מי רצח את ארלוזורוב,מי רצח רבים בסזון? יפה ששאלת אבל רצמח פוליטי נחלת אבות מפאניקית

מי שאשם ברצח ראש הממשלה ,הם שומריו האשיים,נתנו לתימני קטן להתקרב ולירות,אותם לא שפטו,קידמו

קוגרלאגר

שלום חבוב אתה לא יודע מה זה קוקלגר גם לא יודע איך לכתוב אותו נכון קוקלגר לגר זה מיסב בעברית אני מוכן להיפגש איתך ולהוכיח לך שאני תרמתי ועדין תורם לצבא ולמדינה יותר ממך לצערי אני איבדתי בן דוד במלחמת התשה וגם לפני 10 שנים איבדתי בן אחות אז מה את תרמת למדינה אני שלחתי 8 ילדים לצבא מה אתה שלחת איזה חמור למדינה לך תברח לאמריקה שם מקומך או תלך לעזה

יהודה מעבר לשקריך הינך לא חכם-קוקרלגר?מה זה:?

cage באנגלית זה כלוב=בגרמנית זה קוגאר-מיסב הנע בתוך כלוב זה התרגום= לפי מה שכתבת קוקרלאגר זה מיסב מבושל וזה נכון כשהוא מתחמם ואין נוזל חיכוך בתוכו====אבל -אתה בטח לא יכול להבין את זה מפני שאתה אטום כמו רוב המיסיונרים- ואתה מוכר מפורום דתיים לשעבר שם ירדת על כל מי שאיננו דתי כמוך=דהיינו פנאט אטום וצר מוחין, דרך אגב דינו זה שם של חמור-אתה חמור?או בלעם?

יהודה, קוקילאגר, זה מייסב, אז בטח התחלקת איתו על השכל, קורה

להנות היום מה שתפסידו למחר

יהודה מעבר לשקריך הינך לא חכם-קוקרלגר?מה זה:?

cage באנגלית זה כלוב=בגרמנית זה קוגאר-מיסב הנע בתוך כלוב זה התרגום= לפי מה שכתבת קוקרלאגר זה מיסב מבושל וזה נכון כשהוא מתחמם ואין נוזל חיכוך בתוכו====אבל -אתה בטח לא יכול להבין את זה מפני שאתה אטום כמו רוב המיסיונרים- ואתה מוכר מפורום דתיים לשעבר שם ירדת על כל מי שאיננו דתי כמוך=דהיינו פנאט אטום וצר מוחין, דרך אגב דינו זה שם של חמור-אתה חמור?או בלעם?

למה?דינו זה נראה אחלה שם איטלקי.

yes חמור

הי yes לא רק אתה חמור אלה חמור בן חמור אתה גם עוכר ישראל השכל שלך כשל ציפור לך אל החמס מקומך שם
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר