look for...

look for...

השבוע פנחס ולרשטיין לקח אותי טרמפ (ראש מועצת מטה בנימין וחבר מועצת יש"ע) ולמרבה הזעזוע הוא סיפר לי כי השמועות על כל השינויים בכבישי גב ההר נכונות!! זאת אומרת שמנהלת גדר ההפרדה הגישה תוכניות לאישור הממשלה אודות "המעבר הבטוח" וכיו"ב בתוכניות: חיבור אלון מורה ואיתמר לבקעה וסגירת הציר מצ. החטיבה לכיוון רחלים (ז"א סגירת חווארה לנסיעת יהודים וכן סגירת צומת תפוח לנסיעה ערבית בלבד!!!) סגירת הכביש בין שילה לעפרה (ז"א שעלי ושילה יצטרכו לסוע לעפרה דרך פ"ת!) וכו' וכו' עד דרום הר חברון! במקרה מועצת יש"ע עלתה על הנושא לפני שהוא נחתם ונסגר! מפרדים פה ישובים שהמרחק בניהם 5 דקות נסיעה שיהפוך לשעה ויותר! אנשים יאבדו מקומות עבודה!!! חונקים אותנו עד שנמות לאט לאט!!!

דמעות של קוזאק נגזל-די נמאסתם

קץ עידן ההתנחלויות!!!

מה שמסתמן בצורה ברורה שאנו מתקרבים לקיצו של עידן ההתנחלויות במתכונתו הנוכחית. הגוש הפוליטי שמסתמן בבירור אינו דבר מזדמן של צירוף מקרים אלא רצון כנה של מרבית האוכלוסיה "השפויה" במדינה. אי-לכך אין הדבר תלוי במנהיג בודד כפי שניסו לצייר בשוליים הסהרורים אלא הדבר מסמל (מעיד סוף סוף על בגרות ובשלות) תפיסה פוליטית וערכית מגובשת. למתנחלים שבינינו ברצוני להושיט יד ולקרוא לכם להפנים את הדברים ולנהוג כאנשים אחראיים ופראגמטים. יש להפסיק עם המגמה המשיחית ולחבור לקונזנסוס. הדבר היחיד שיכול להפסיק את התהליך המדיני הינו הקץ - ארמגאדון בלעז. כולי תקווה שעד לכך "תמות נפשי עם פלישתים" - לא תרצו להגיע. מאת אזרח איכפתי וציוני

look for...

השבוע פנחס ולרשטיין לקח אותי טרמפ (ראש מועצת מטה בנימין וחבר מועצת יש"ע) ולמרבה הזעזוע הוא סיפר לי כי השמועות על כל השינויים בכבישי גב ההר נכונות!! זאת אומרת שמנהלת גדר ההפרדה הגישה תוכניות לאישור הממשלה אודות "המעבר הבטוח" וכיו"ב בתוכניות: חיבור אלון מורה ואיתמר לבקעה וסגירת הציר מצ. החטיבה לכיוון רחלים (ז"א סגירת חווארה לנסיעת יהודים וכן סגירת צומת תפוח לנסיעה ערבית בלבד!!!) סגירת הכביש בין שילה לעפרה (ז"א שעלי ושילה יצטרכו לסוע לעפרה דרך פ"ת!) וכו' וכו' עד דרום הר חברון! במקרה מועצת יש"ע עלתה על הנושא לפני שהוא נחתם ונסגר! מפרדים פה ישובים שהמרחק בניהם 5 דקות נסיעה שיהפוך לשעה ויותר! אנשים יאבדו מקומות עבודה!!! חונקים אותנו עד שנמות לאט לאט!!!

המתנחלים טובלים ושרץ בידם - עובדי אלילים המתחזים ליהודים

לאורך כל ההסטוריה ידע העם היהודי קבוצות סהרוריות שכרסמו בגופו אולם המתנחלים עלו על כולן. רק טפול שורש חסר פשרות יציל אותנו מהצרה הזו.

תשובה ללפת.....lifet

אני לא חושב שאתה מבין באיזה מדור אתה...... קח את השנאה שלך כמו את הראיה המפוקחת שלך (שוודאי רכשתה אותה מהסתכלות על החיים דרך חור המנעול ) כי היא ממש רחבה.... ביני לבינך,הטיפול שאתה זקוק לו טרם הומצע....אם אתה לא אוהב יהודים כאלו או אחרים אני רוצה להגיד לך שיש לך אלטרנטיבה וזה מעבר לקישקושים האלו שאתה כותב כדי שהעולם ידע אליך.אותי הבורות וחוסר ההבנה שלך די עצבנו ולהוכחה בזבזתי 10 דקות לכתות תשובה למישהו שבואדאי לא יבין את התזה...

תגובה ליוסי4

איך זה שכל מי שלא מסכים עם מעשיהם של המתנחלים ומוחה, מיד מקוטלג כשונא יהודים? אי אפשר ללמתוח ביקורת על המתנחלים ובכל זאת לאהוב יהודים? בחיי שאני לא מבינה את זה.

ליוסי וללוינסון אין כמו התשובה שלכם לחיזוק דברי

אתם אפילו לא מעוררים בי כעס. רק חמלה וצער. איני מאמין שניתן לגרום לכם להציב סימני שאלה מול דעותיכם, וחבל. תנסו לבדוק אם באמת יד אלוהיכם בדבר... שבוע טוב.

יפיןף

אני לא אדם דתי אפילו לא קרוב תחוב את היגיים שלך עמוק לאש תראה אם תישרף אחר כך תירשום את עמדתך אחרי שתנסה ואל תשחק אותה בחוכמה זולה דרך אגב נסה להבין אותם גלה אמפטיה גם אם אתה לא מסכים לדרכם תהיה אדם גוש תתתתתת

תגובה ליוסי4

איך זה שכל מי שלא מסכים עם מעשיהם של המתנחלים ומוחה, מיד מקוטלג כשונא יהודים? אי אפשר ללמתוח ביקורת על המתנחלים ובכל זאת לאהוב יהודים? בחיי שאני לא מבינה את זה.

מירלי

איך זה שכל אוהבי ישראל סליחה אהבי העם היהודי נהיו ידענים גדולים גם בקורות ארץ ישראל פיתחו סיפרי היטוריה תנך ותבינו שכולם שונאים אותכם בעולם כי אתם יהודים תוציאו את האצבע מהתחת ותיראו את העולם האמיתי מוכרים אתכם ואתם גם אומרים אחלה ממליץ לכם ליראות את הסרט איילנד זה בשלב מסןום יהיה חלקנו אם נמשיך לידלוף את הראש לאדמה ולישמוע את השטויות של כולם

קץ עידן ההתנחלויות!!!

מה שמסתמן בצורה ברורה שאנו מתקרבים לקיצו של עידן ההתנחלויות במתכונתו הנוכחית. הגוש הפוליטי שמסתמן בבירור אינו דבר מזדמן של צירוף מקרים אלא רצון כנה של מרבית האוכלוסיה "השפויה" במדינה. אי-לכך אין הדבר תלוי במנהיג בודד כפי שניסו לצייר בשוליים הסהרורים אלא הדבר מסמל (מעיד סוף סוף על בגרות ובשלות) תפיסה פוליטית וערכית מגובשת. למתנחלים שבינינו ברצוני להושיט יד ולקרוא לכם להפנים את הדברים ולנהוג כאנשים אחראיים ופראגמטים. יש להפסיק עם המגמה המשיחית ולחבור לקונזנסוס. הדבר היחיד שיכול להפסיק את התהליך המדיני הינו הקץ - ארמגאדון בלעז. כולי תקווה שעד לכך "תמות נפשי עם פלישתים" - לא תרצו להגיע. מאת אזרח איכפתי וציוני

ממליץ שתיקרא את הערה בא ובע את שכתבתי למירלי

יפיןף

אני לא אדם דתי אפילו לא קרוב תחוב את היגיים שלך עמוק לאש תראה אם תישרף אחר כך תירשום את עמדתך אחרי שתנסה ואל תשחק אותה בחוכמה זולה דרך אגב נסה להבין אותם גלה אמפטיה גם אם אתה לא מסכים לדרכם תהיה אדם גוש תתתתתת

ויכוח "אידאולוגי"

אתם כולכם דוחים בסגנון בויכוח ובביטויים בהם אתם משמתמשים. משני צידי המתרס, אפשר להתבטא גם אחרת, גם כשנגד וגם כשבעד. אני מאמינה שאתם אנשים מבוגרים שמחנכים דור של בני נוער בגילאים שונים. יגיע רגע שתאמרו "הנוער של היום זה לא הנוער של פעם...". ואתם תובילו אותם לכך, עם גסות הרוח, חוסר התרבות וחוסר הכבוד כלפי אנשים שחושבים אחרת. פוי.................

סליחה לגברת הניכבדה

בושי לך איך את יכולה לומר את דבריך המכובדים הרי מי הם מורי הנוער אם לא אנו ההורים שגדלנו על בירכי תרבות על מה הנוער הישראלי גדל על מסיבות טראנס או על בירכי תרבות אחרת מה לו ולארץ ישראל חישבי היטב וחיזרי אלי אם תשובה ראויה אודה לך

כל הכבוד אסתר

סליחה לגברת הניכבדה

בושי לך איך את יכולה לומר את דבריך המכובדים הרי מי הם מורי הנוער אם לא אנו ההורים שגדלנו על בירכי תרבות על מה הנוער הישראלי גדל על מסיבות טראנס או על בירכי תרבות אחרת מה לו ולארץ ישראל חישבי היטב וחיזרי אלי אם תשובה ראויה אודה לך

אדון לווינסון

על מה ולמה תרתח איך שתשתול עץ הוא יגדל השאלה היא שאלה קיומית אידאולוגית אפשר לנהל גם ויכוח בסופו של דבר אנו עם אחד אוייבינו לא מכירים בדיעה פוליטית .אידיאולוגית של אף אחד מאיתנו האוייב לא שואל אותך לדעתך

אדון ניכבד או גברת ניכבדה

הכל נכון פיתגמים או לא יש לנו ארץ אחת שזוהי מדינתנו היחידה מדינת היהודים ולא משנה איך אנו רוצים שהצביון שלנו יראה אנו יהודים רובנו בכל אופן ואם לא נשמור על הקיים נחזור במקרה הטוב לחיות כל אחד מהיכן שהגיע
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר