ספרי שר הטבעות וההוביט -בגירסה קולית - האם יש מעונינים?

אני מסוגל להעלות לכם כאן ,אחת לכמה זמן את הספרים הללו , הבעיה היא שמדובר בספרי קול כבדים - כל ספר בממוצע 200 מגה, אני מסוגל להעלות לכם אותו לכאן ללוח הקבצים בחלקים - אבל אני לא אעשה את כל העבודה הזו, אם אני לא אדע שיש כאן אנשים שמעונינים , אז אם אתם מעונינים - תשאירו תגובה ,או תשלחו לי מייל (עדיף תגובה כאן בפורום) ועוד דבר , אשמח לדעת לאיזה גדול של קבצים אתם מעדיפים שאחלק את זה, ואני אראה מה אני יכול לעשות בנידון. תיזכרו - גם לי זה עבודה רבה להעלות קבצים גדולים כאלה , אבל בשבילכם אני מוכן - רק תאמרו לי. שלכם אסף פובונזק

אני מבקש שלא כולם בפורום ההומה הזה יקפצו בבת אחת....

אני חייב לציין שהפורום הזה הרבה יותר מוצלח ממה שחשבתי...

כמובן שיש מעוניינים!! *קופץ* .. רגע, או שמה זה מעוניין? :-\

טוב אני מגיב די באיחור, אני מניח.. אבל אני אשמח להזדמנות להשיג את הספרים בגרסה קולית... יכול להיות חביב ביותר.. :-) אם יהיו מספיק מעוניינים, שתעלה לפה את הקבצים, תוכל להודיע לי במייל שאני לא אפספס? ( blackice@walla.co.il ) כל הכבוד על היזמה.. blackice

אני מבקש שלא כולם בפורום ההומה הזה יקפצו בבת אחת....

אני חייב לציין שהפורום הזה הרבה יותר מוצלח ממה שחשבתי...

אוקי - אז תיראו מה נעשה,

אני כניראה בשבוע הבא - אתחיל במלאכה של להעלות את זה לפורום, אני אתחיל ככל הניראה בספר הראשון של שר-הטבעות , ואני אעלה אותו בכמה חלקים מקווצים בזיפ או ראר , ניראה. שלכם אסף פובונזק

תגיד? מה עובר עליך?

אני סתם צחקתי על הפורום הנטוש הזה... זה עובר על זכויות יוצרים - אסור לך לשים את זה!!!

אין לזה זכויות יוצרים - זה לא פירסום של מלל הספר

זה רק עידוד הקריאה של הספר בעתיד . אסף פובונזק.

נו באמת...

גם על המלל יש זכויות יוצרים. לא רק של טולקין, אלא של המקריא שלא הקריא את זה לשם שמים אלא לשם קבלת תגמול כספי.

ניראה כבר...

אני אבדוק את החלטת וואלה בנושא ,אם אני אראה שיש לי שם פירצה שמאפשרת לי לעלות את זה לכאן , יתכן ואני אעשה זאת ,הסיבה העיקרית שמונעת ממני להעלות את זה ,הוא גודל הקבצים.

אין לזה זכויות יוצרים - זה לא פירסום של מלל הספר

זה רק עידוד הקריאה של הספר בעתיד . אסף פובונזק.

אתה פשוט טועה

מה שאתה כותב כאן מוכיח אחת משתיים - או שאין לך מושג בנוגע לחוקי זכויות יוצרים, או שאתה מעדיף להתעלם מהם. אני מקווה מאד שהראשון נכון, כי את זה אתה עוד יכול לתקן - רק קפוץ לקישור למטה.

טוב נו...

אז אני לא הכי בקיא בכל הקשור לזכויות יוצרים -, כי איך שהבנתי את זה כניראה זה לא נכון, המצב של זכויות באינטרנט מתפרשן לכיוונים שונים , אין בעיה , אם אני אקבל אישור לפרסום הדברים האלה ,אני אעלה אותם, למרות שמההתחלה לא התלהבתי מהרעיון ,רק עלה לי רעיון כלשהו , אוקי , לא תקבלו אותו, גם ככה זה יותר מידי עבודה ,אין לכם מושג כמה. שיהיה לכם כל טוב , ואני מקווה והקשבתם לתוכנית ברדיו היום -ושמעתם תוכנית על טולקין . אסף פובונזק.

ספרי שר הטבעות וההוביט -בגירסה קולית - האם יש מעונינים?

אני מסוגל להעלות לכם כאן ,אחת לכמה זמן את הספרים הללו , הבעיה היא שמדובר בספרי קול כבדים - כל ספר בממוצע 200 מגה, אני מסוגל להעלות לכם אותו לכאן ללוח הקבצים בחלקים - אבל אני לא אעשה את כל העבודה הזו, אם אני לא אדע שיש כאן אנשים שמעונינים , אז אם אתם מעונינים - תשאירו תגובה ,או תשלחו לי מייל (עדיף תגובה כאן בפורום) ועוד דבר , אשמח לדעת לאיזה גדול של קבצים אתם מעדיפים שאחלק את זה, ואני אראה מה אני יכול לעשות בנידון. תיזכרו - גם לי זה עבודה רבה להעלות קבצים גדולים כאלה , אבל בשבילכם אני מוכן - רק תאמרו לי. שלכם אסף פובונזק

מעוניינת לקבל עוד מידע

שלום אסף! יש לי מספר שאלות על הספרים בגרסה הקולית: איפה השגת אותם? האם הם בעברית או באנגלית? באיזה פורמט יש לך אותם? (קובץ קול, CD קלטת...) אני מתעניינת בשביל אחי, הוא סובל מדיסלקציה והיפראקטיביות. הוא תמיד רצה לקרוא את הספרים האלו אבל מאוד קשה לו. זה יכול להיות פיתרון מצויין בשבילו!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הטולקינאים
בחר
בחר