זה רק אני או ש...

אני רוצה לדעת אם יש פה עוד אנשים שיצאו ברגשות מעורבים מ-TT.

ניראה לי, כי אני חשבתי שהו מהממם, כל רגע ריגש אותי בצורה אחרת, מופע קולנועי,קסום ומרגש עד הסוף לדעתי, והם עשו את גולום בצורה גאונית-במיוחד הדיאלוג\מונולוג שלו-גם אל עצמו כדמות אחרת וגם אלינו. מדהים.

לא נראה לי שהייתי ברור מספיק...

TT או יותר נכון TTT = The Two Towers. על משקל FOTR ו-ROTK. כשאמרתי רגשות מעורבים התכוונתי שמצד אחד הסרט מדהים והכל, ללא ספק הפקה מדהימה, ומצד שני השינויים מהספר בשלב מסויים פשוט צרמו. מילא לא הכניס פרקים שלמים מהספר, זה בסדר. ברור שאי אפשר להכניס את כל הספר לסרט. אבל פרטים מסויימים שלא מופיעים בכלל בספר, כן להכניס?. פרטים שיכולים לשנות לחלוטין את רצף האירועים?.

תיראה הדברים הללו נעשו כדי לתת יותר זמן מסך לכמה שחקניות שאמורות להביא קהל

קהל שהוא לאו דווקא חובב טולקין או פנטסיה ויגיע רק עבורם. הסרט עדיין צריך למכור , אני מסכים שאני אישית והגיוני שכל אחד שקרא את טולקין ירצה שזה ילך בדיוק כמו המקור, בכלל הריי יש ביקורת רצינית על הסרט השני בסדרה -כי לא ניתן לראותו כסרט ניפרד , ואתה חייב לזכור את הקודם ,לנו חובבי הפנטסיה ,והטולקינאים ,זה ממש לא קשה ,אנחנו חיים ונושמים את זה, אבל אחרים שפעם ראשונה רואים את הסיפור ,יתבעסו מידי, מבחינתי -לא איכפת מי מהקהל שלא מכיר טולקין -כי בסופו של דבר ככל שמנסים להתחבב על אותו קהל זה מוריד את איכות הסרט ,אבל יש רמה מסויימת שחייבים להתחבב עליו כי אחרת הסרט פשוט לא יימכור מספיק. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

זה רק אני או ש...

אני רוצה לדעת אם יש פה עוד אנשים שיצאו ברגשות מעורבים מ-TT.

זה לא רק אתה

גם לי היו רגשות מעורבים בנושא, למשל הנפילה של ארגורן, שאני חושבת שפשוט נועדה להכניס את ליב טיילר גם לסרט הזה, למרות שהיא לא אמורה. חוץ מזה, חיכיתי נורא לסצינה של המלחמה של העצים (לא האנטים), שבאו לעזרת תיאודן, והסצינה המפוארת הזאת הושמטה. אני מקווה שבסרט השלישי יושלמו הסצינות מסוף הספר השני - העכבישה, והמפגש עם מרי ופיפין באיסנגרד.

כל מי שאוהב וזוכר את הספר יצא בצרימה קלה

הויתור על רוב הדמות של איאומר הפיכתו של אלרונד לבן לילית מריר ונקמני, הפיכת תאודן לאחוז דיבוק פיזי ואחר כך פחדן ומיואש ומה כל הטקע עם ארגורן וארוון - כן בטוח לט בטוח היא כן לא - ביטחון מלא ותקווה מלאה אני כבר לא מדברת על השינוי הלא ברור של החלטת האנטים אם יש את הכינוס למה שיחליט נגד מלחמה וישנה דעתו אחר כך? הרבה בעיות חלקים גדולים חסרים - איפה 3-4 הפרקים האחרונים בכל חלק - במקום הקטע הלט ברור ומיותר שמשחיר את דמותו של פארמיר. יש דברים רבים וטובים בסרט וצפיות חוזרות ובגירסה המלאה (שתצא בDVD עוד חצי שנה או שנה) ירככו את המכה אבל בניגוד לאחרים לדעתי הסרט הראשון היה מוצלח יותר. תמי

דבר ראשון...

אני שמח לשמוע (או לקרוא יותר נכון), שאני לא היחיד שחושב כך. מחברים ומשפחה שקראו את הספר וראו את הסרט קיבלתי לא יותר מהרמת גבה... לפי דעתי, השינוי הגדול ביותר והמשמעותי ביותר הוא מפגש פרודו עם הNazgul המכונף על חומות העיר. מפגש כזה היה משנה לחלוטין, לפי דעתי, את רצף הפעולות של Sauron (עכשיו הוא מבין שהטבעת קרובה למורדור משחשב, לכן עליו להפנות כוחות נוספים לשם, בסופו של דבר כל מחשבותיו ומעשיו מכוונים לטבעת), ועלול היה לשנות את סוף היצירה כפי שאנו מכירים!. אמנם זה ברמה הפילוסופית וקצת פלצני אבל אלה מחשבותיי. לדעתי אפשר לסלול לג'קסון (חבר שלי...) על השמטת פרקים, או דחיית פרקים לסרט הבא (הופעתה של Sheolb האימתנית). אי אפשר להכניס את כל הפרקים לסרט אחד. להמשך דעותיך אצפה ואודה...

שלום!

רק רציתי לשאול אם אתה משתתף בפורום שני המגדלים כי אתה מזכיר מישהו שכותב שם...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הטולקינאים
בחר
בחר