איך לטפל בעייפות דרך רפלקסולוגיה

אני מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה מעוניינת לשמוע על טיפול מוכח וגם טיפים על טיפול בעייפות

עייפות וכו'

איילת שלום רב. ראשית את בוודאי יודעת שחשוב לזהות את הגורם האמיתי לעייפות כדי לתת מענה טיפולי מתאים. רצוי לשלול פתולוגיות קליניות ורק אח"כ להיתמקד באיבחון מדוייק של הבעייה. אני מניח שמיומנותך מספיקה לך כדי לבצע איבחון טיפולי ברפלקסולוגיה , שיטה יעילה ומוכחת. חשוב כמובן לבצע שינוי תזונתי בהתאם למנימצאים ואף לשקול טיפול בצימחי מרפא. ככל שתעמיקי לזהות את המקור - כך טיפולך יהיה אפקטיבי לאורך זמן. בהצלחה והמשיכי להפיץ את הרפלקסולוגיה כאשת מיקצוע מכובדת . נבו.

עיפות - ורפלקסולוגיה

מובן כי יש לחפש את מקור הבעיה ע"י אבחון כלל האיברים יתכן מאוד כי תמצאי את הכבד בחוסר , כך שתנועת הדם לאיברים עשויה להיות איטית ובעקיפין תגרום לעייפות . אך יתכן גם כי תמצאי קיבה ומערכת עיכול בכלל בחוסר המעידה על עבודת יתר של מערכת זו הגורמת גם היא לעייפות . מובן כי ישנם גם סיבות נוספות כמו לחץ מתח וכדומה המתישים את האדם וגורמים לעייפות יתכן גם כי מערכת הדם אינה מתפקדת כראוי ועוד ...

שלום רב לך איילת,

אני אומנם לא מטפלת ובטח שלא מוסמכת לענות לך בוודאות איך ניתן לטפל בעייפות באמצעות רפלקסולוגיה

אך אני מכירה שכנה שלי שהיא מטפלת נדירה ואני שומעת רק מילים טובות על הקלינקיה המיוחדת שלה קליניקת מרגוע לרפלקסולוגיה

אני ממליצה לך לדבר עם שמרית, גברת כל כך מקסימה שתשמח לענות לך בחום ואהבה ולעזור בטיפול בעייפות

תרגישי טוב, ורק בריאות

ליאור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: galvalla0, , vddv
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר