מי מכיר את מכללת רידמן וקמפוס ברושים?

שלום, הייתי רוצה לדעת איך רמת הלימודים המכללת רידמן ובקמפוס ברושים ובאיזה מכללה עדיף ללמוד אשמח לקבל תגובות

קמפוס ברושים

אומנם חדש כמקום פיזי, אבל אנשי המקום הם האנשים שהיו במדיסין עד לפני שלוש שנים, כך שיש להם ניסיון בכל הקשור לניהול ביה"ס. ממליצה ללכת לפגישת ייעוץ ולבדוק מה הם מציעים, כמו גם ברידמן. אם תרצי עוד מידע- אשמח אם תפני אליי במייל המצורף: info@sinit.co.il

מכללת רידמן או קמפוס ברושים

מזה מספר שנים, אני מכיר קצת את נושא הרפואה המשלימה: על מכללת רידמן שמעתי רק דברים טובים. זו מכללה ותיקה עם צוות מורים טוב ואוירה נעימה זו מכללה נחשבת - כדאי ללמוד בה! לעומת זאת מי שהקים את מכללת ברושים (הגרעין) אלו עריקי מכללת מדיסין, מכללת מדיסין עברה בחמשת השנים האחרונות תהפוכות שינויים פרסונליים ושינויי בעלויות. דבר המעיד על יחסים לא ברורים במערכת בלשון המעטה. (יצא לי לדבר גם עם מייסד מכללת מדיסין- לא אפרט!) קמפוס ברושים הוא תוצר של מכללת מדיסין במהדורה חדשה.

היכן עדיף ללמוד מכללת מדיסין או רידמן?

מבחינת האוירה הקושי והרמה בלימודים? וגם מה עם תואר?איזה תואר מקבלים? מה זה n.d האם כל בוגר מקבל תואר כזה?

תגובה לאורניטה 100

מבחינת האוירה, תלוי מי מנהל את המכללה ואיך מערכת היחסים הפרסונלית. הקושי ורמת הלימודים תלויה במורים. מורים טובים גורמים להנאה בלימודים ומסייעים להצלחת התלמיד. תלוי מה את/ה רוצה ללמוד? אשמח להמליץ בהתאם על מקומות ראויים. N.D. זה נטורופט דוקטור ולפי השאלה אני מניח שאינך מכיר/ה את מקצועות הרפואה המשלימה. כדאי להכיר את המקצועות ולהחליט מה רוצים ללמוד ורק אז ניתן יהיה למקד את התשובות.

קמפוס ברושים כמקום פיזי חדש ?!?

מומלץ לקרוא את - מכללת רידמן או קמפוס ברושים של jams4

מכללת רידמן או קמפוס ברושים

מזה מספר שנים, אני מכיר קצת את נושא הרפואה המשלימה: על מכללת רידמן שמעתי רק דברים טובים. זו מכללה ותיקה עם צוות מורים טוב ואוירה נעימה זו מכללה נחשבת - כדאי ללמוד בה! לעומת זאת מי שהקים את מכללת ברושים (הגרעין) אלו עריקי מכללת מדיסין, מכללת מדיסין עברה בחמשת השנים האחרונות תהפוכות שינויים פרסונליים ושינויי בעלויות. דבר המעיד על יחסים לא ברורים במערכת בלשון המעטה. (יצא לי לדבר גם עם מייסד מכללת מדיסין- לא אפרט!) קמפוס ברושים הוא תוצר של מכללת מדיסין במהדורה חדשה.

אילמה מכללה לרפואה משלימה ברוח היהדות

אשמח לקבל פרטים נוספים על מכללת אילמה שמשלבת לימודי רפואה סינית שיאצו ולימודי רוחניות יהודית ורפואה וקבלה. שמעתי שהרב יובל הכהן אשרוב ראש המכללה מומחה יחודי בארץ לטיפול בדיקור ראש.

מי מכיר את מכללת רידמן וקמפוס ברושים?

שלום, הייתי רוצה לדעת איך רמת הלימודים המכללת רידמן ובקמפוס ברושים ובאיזה מכללה עדיף ללמוד אשמח לקבל תגובות

מכללת מדיסין קולג' בית ברל

שמי מיכל ואני לומדת במדיסין קולג' בית ברל , נכון היו תהפוכות במכללת מדיסין , אבל בשבע שנים האחרונות מנהלת את המכללה בבית ברל ד"ר יהודית קופרשטיין .והיא עשתה שינויים רבים במכללה. היום מדיסין היא מוסד ציבורי ולא מוסד פרטי. אני לומדת במגמת אקופונטורה , כרגע אני בסטאז אני יכולה לומר לכם, על רמת הלימודים והמרצים ברמה גבוה, ממליצה מאוד מאוד מאוד . תבואו ותראו

אני למדתי ברידמן רפואה סינית ולא ממליץ בכלל

רמה מקצועית נמוכה 

רידמן זה המכללה ברמה הכי גבוהה,בכל מה שקשור לרפואה משלימה,הרפואה סינית שם ברמה מאוד גבוהה,אני למדתי שם נטורופתיה..ומכירה סטודנטים מהסינית

אני כרגע סטודנטית לשנה א לרפואה סינית ברידמן. ההמלצה שלי היא לבדוק טוב טוב לפני שאתם נרשמים כיוון שבמכללה הם נהדרים בשיווק אך בפועל יש להם המון תקלות. חומר שנעלם מהמערכת לסטודנט שלהם..(קרה לי באופן אישי יום לפני מבחן מסכם באנטומיה פיזיולוגיה)

תקלות בהעלאת ציונים. "נמחקים מהמערכת" שוב קרה לי באופן אישי.

מה גם שכשמשלימים שיעורים (אם החסרת עליך להשלים עם המתרגלים של המכללה בתשלום כמובן) "שוכחים להזין את ההשלמות" - ואז שולחים הודעה שאינך זכאי לסיים את הקורס בשל חיסורים, למזלי אני צילמתי את דפי ההשלמחת עם החתימה והוכחתי להם שאכן הושלמו והם איבדו את דפי ההגשה. המון תקלות כאלו שגוררות בירוקקטיה אינסופית. ותיסכולים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , חסוויי
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר