זה קרה - אברהמי נפל לבצלים המקורמלים. אני יכול לפרוש מהוקי בשקט.

ואני כמעט הפסדתי לגאוי.......

וייבגני מלקין - נשמה

תמיד אני מפסיד על קולות הימאים

לא נורא, עדיין אני משייט בדרך הבטוחה לפליאוף

ואני כמעט הפסדתי לגאוי.......

וייבגני מלקין - נשמה

אני מנצח את משה אבל נראה לי שהחרא לא נכנס לקבוצה שלו מאז הדראפט

וגם את הדראפט עשה לו הרובוט.

כן זה המקום אולי להתנצל על העניין הזה

זו הייתה שטות מבחינתי להסכים להצטרף - אני פשוט לא מסוגל להשקיע בזה זמן. אני יודע עד כמה זה מעצבן שיש בליגה קבוצות כאלה ולכן אני מתנצל כאן באופן רשמי...סורי. מי שבכל זאת משתוקק להפסיד לאיפריה היהודית יצטרך לעשות את זה בליגה בפוטבול או בבייסבול.

אם אתה רוצה, צרף אותי לקבוצה

לא שיש לי זמן וסבלנות ואני גם לא מבין בהוקי אבל ההזדמנות לכסח את רועי פרידמן נראית לי כמו משהו שאסור לוותר עליו

מצטרף לדבריו של משה, גם אני לא מצאתי את עצמי בזה, הכוונה היתה טובה , הביצוע.... לא משהו

לא שיש לי זמן וסבלנות ואני גם לא מבין בהוקי אבל ההזדמנות לכסח את רועי פרידמן נראית לי כמו משהו שאסור לוותר עליו

אי אפשר

I want winners. I want people that wann'a win

LOLOLOLOLOL

מה שמזכיר לי שאתה מה-זה התלהבת ממר תחת שעיר כשהוא התחיל לאמן את הניינרס

התקבלת. תגיד לי מה המייל שלך ואני אשלח לך הזמנה

אם לא לקבוצה של משה אז לקבוצה אחרת. חבל שאנשים פה לא רציניים. תכלס זה הפנטזי הכי כיפי. אין כמו לקום בבוקר ולראות שקיבלת הרבה נקודות כי שחקן שלך הלך מכות וניזרק מהמישחק.

יש סיבה שרוב חברי הפורום לא מתחברים לפנטזי הוקי

חוסר המגוון האתני, או במילים אחרות המחסור בשחקנים ובמאמנים אפרו-אמריקנים, גורם למרבית החברים פה להרגיש שלא בנח.

LOLOLOLOLOL

מה שמזכיר לי שאתה מה-זה התלהבת ממר תחת שעיר כשהוא התחיל לאמן את הניינרס

מודה בעובדות

למרות שצפריר שנא אותו מהרגע הראשון חשבתי שיש לו סיכוי לא רע להיות מאמן מצויין - אולד סקול כזה שיוכל לבנות קבוצה כמו שצריך. הגנה, ריצה, סמאת' מאות', אין יור פייס כזה. לא קבוצת אומואים של 7000 יארד באויר. גם דיבר אלי מאוד היציאה שלו על ורנון דייויס שהתנהג לפי מודל הכושי האפס מההוד שחוגג TD כשהוא בפיגור 30 ודופק על החזה כמו מטורף אחרי תיקול על ה-RB היריב בפירסט דאון. זה היה כ"כ נכון. במקום לאסור על חגיגות באנדזון הליגה צריכה לאסור על חגיגות עד האנדזון. שבאנדזון הכושים יעשו מה שבא להם. זה רק טוב למשחק. בכל מקרה בסוף יצא דיבורים כמו חול ורק חרא לאכול. הפסדים, מונינג, ריבים ושאוהדי הניינרס יסבירו מה ולמה אם בא להם. לא ממש עקבתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר