אחרי שראיתי את נפוליון 24 שעות ביממה (הייתי בפריז)

התעוררה אצלי השאלה איך היה הולך דראפט של מצביאים. בחירה ראשונה חייבת להיות אלכסנדר מוקדון. אבל מי הולך שני? חניבעל, נפוליון, הגנרל המוסלמי שכבש את העולם (איך קוראים לו?)

קודם כל, הרשה לי לומר לך שאתה דפוק

אבל באמת דפוק. ברמות היסטריות. לשאלה עצמה - לי תמיד היתה חיבה לחניבעל. חוץ מזה, מה עם ג'ינגיס חאן? מי יהיו הסליפרים שלך?

קורטז (למרות שהוא ספשל טים) נראה לי יכול לתת תפוקה

ג'ינגיס חאן באמת נשמט לי. סיבוב ראשון צריכים ללכת: 1.אלכסנדר 2-4. חניבעל, נפוליון, ג'ינגיס חאן (לא בטוח על הסדר בין השלושה האלה). 5-8 יוליוס קיסר, קארל גוסטאב, שארלמאן, ויליאם הכובש גם צריכים להישקל: רומל, ולינגטון, סקיפיו הסדר גם תלוי בשיטת הניקוד: מה נחשב יותר נצחון בקרבות או יכולת לשמור על הישגים?

ומה עם ליגת העגלות של זה, איפה הולך דן חלוץ?

מקום ראשון הגנרל הבריטי ב1776. איזה

ג'ינגיס חאן באמת נשמט לי. סיבוב ראשון צריכים ללכת: 1.אלכסנדר 2-4. חניבעל, נפוליון, ג'ינגיס חאן (לא בטוח על הסדר בין השלושה האלה). 5-8 יוליוס קיסר, קארל גוסטאב, שארלמאן, ויליאם הכובש גם צריכים להישקל: רומל, ולינגטון, סקיפיו הסדר גם תלוי בשיטת הניקוד: מה נחשב יותר נצחון בקרבות או יכולת לשמור על הישגים?

שכחת את איאסו טוקוגאווה. וג'ינגיס חאן צריך להיות מדורג ביחד עם אלכסנדר מוקדון, אם לא יותר גבוה

המונגולים יישמו את כל העקרונות של איך עושים מילחמה נכון - תנועה מהירה, לוגיטיקה, חיילים טובים... גם מלך ספרטה שעם 300 חיילים עצר 200000 פרסים בקרב תרמופילי צריך להיות מדורג גבוה. גנרל לי מפקד צבא הדרום במילחמת האזרחים גם מדורג גבוה - הדרום הפסיד לא באשמתו. ולא לזלזל ברבין ווייצמן על מילחמת ששת הימים.

הניקוד הכי גבוה צריך להיות על כמות זיונים בלילה לפני קרב

ובזה קורטז (וחיים רביבו...) היה תותח על. השלישיה הפותחת שלי זה: אלכסנדר הגדול - גמר את הקריירה בגיל 33 כמו כל ראנינג בק ריצ'רד לב הארי - זה שם של גבר! קרייזי הורס - בממוצע לנשיאה הוא המצביא הכי טוב אי פעם בהגנה: גנדי.

מקום ראשון הגנרל הבריטי ב1776. איזה

הגנרל הבריטי ששלח את הבריגדה לתוך התותחים הרוסים במילחמת קרים אפילו עוד יותר מוצלח

אבל המדורג ראשון בליגת העגלות הוא נפוליון השלישי על על 1870. בעצם, כמעט כל מצביא צרפתי ב500 שנה האחרונות חוץ מנפוליון, ז'אן דארק ודה-גול...

שכחת את איאסו טוקוגאווה. וג'ינגיס חאן צריך להיות מדורג ביחד עם אלכסנדר מוקדון, אם לא יותר גבוה

המונגולים יישמו את כל העקרונות של איך עושים מילחמה נכון - תנועה מהירה, לוגיטיקה, חיילים טובים... גם מלך ספרטה שעם 300 חיילים עצר 200000 פרסים בקרב תרמופילי צריך להיות מדורג גבוה. גנרל לי מפקד צבא הדרום במילחמת האזרחים גם מדורג גבוה - הדרום הפסיד לא באשמתו. ולא לזלזל ברבין ווייצמן על מילחמת ששת הימים.

אני פחות מעורה במזרחיים

בכלל יש כל מיני תת-קטגוריות. מה עם גודריאן, למשל? ואדמירלים? האם צריך לקחת סגנים, ואם כן, מי הסגנים הבאמת שווים?

הגנרל הבריטי ששלח את הבריגדה לתוך התותחים הרוסים במילחמת קרים אפילו עוד יותר מוצלח

אבל המדורג ראשון בליגת העגלות הוא נפוליון השלישי על על 1870. בעצם, כמעט כל מצביא צרפתי ב500 שנה האחרונות חוץ מנפוליון, ז'אן דארק ודה-גול...

יש גם את וארוס - האדם שהצליח לשכנע את הרומאים להפסיק את הכיבושים

בר כוכבא - גם הצליח להביא נזק מדהים, והקיסר הרומאי שרצח את מפקד הצבא שלו ועצבן את הגותים ב402

לא שכחתם מישהו?

יהושע בן נון חברים. הבנאדם כבש ארץ שלמה אחרי 40 שנה במדבר. זה גבר. ואם כבר אז גם משה רבנו נתן בראש לעמלק רק ע"י החזקת ידיו גבוה באוויר.

וזאוס נתן בראש לטיטאנים

אחרי שהוא שלף את האחים והאחיות מהבטן של אבא שלו

קודם כל, הרשה לי לומר לך שאתה דפוק

אבל באמת דפוק. ברמות היסטריות. לשאלה עצמה - לי תמיד היתה חיבה לחניבעל. חוץ מזה, מה עם ג'ינגיס חאן? מי יהיו הסליפרים שלך?

הסליפר שלי זה אריק שרון. אני חושב שהוא הוכיח את היכולות שלו כסליפר כבר 9 חודשים...

אבל ברצינות, ת'אמת שהוא גם היה מצביא תותח.

אתם כולכם דפוקים בראש ברמות

ת'רד ענק

אחרי שראיתי את נפוליון 24 שעות ביממה (הייתי בפריז)

התעוררה אצלי השאלה איך היה הולך דראפט של מצביאים. בחירה ראשונה חייבת להיות אלכסנדר מוקדון. אבל מי הולך שני? חניבעל, נפוליון, הגנרל המוסלמי שכבש את העולם (איך קוראים לו?)

רוצה טיפ של אלופים?

תרים את אתא-טורכ,וצאלח א-דין מהוויברס, אתה לא תצטער
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר