לקרניבורים אמיתיים בלבד:

נעים מאוד לכולם , אני מארגן רשימה של קרניבורים אמיתיים לקונספט חדש שאני בונה. ההצטרפות לא עולה כסף ולא שום דבר - אני יכול רק להבטיח שאני רוצה לארגן חוויה שלא תשכחו שכוללת המוןןן בשר איכותי, חידושים וריגושים. הקונספט עצמו יישמר בסוד עד בסמוך למועד ע"מ למנוע מאנשים סתם להצטרף. מעבר לזה - תקבלו מקום אחד שיאכלס את כל "סודות הבשר" (איזה נתחים מתאימים ל... איפה לקנות, איך להכין,מתכונים, מסעדות וכו') מי שמעוניין - שישלח לי הודעה למייל הבא בלבד: realcarnivors@yahoo.com כאשר: |הדגש| בנושא אנא כיתבו: קרניבורים אמיתיים ובתוך המייל: 1)שם מלא 2)מין 3)גיל 4)עיר מגורים 5) את השם של 3 מסעדות הבשרים הטובות ביותר בארץ לפי דעתכם 6) מה הדבר המשוגע ביותר שעשיתם בשביל לספק את היצר לבשר (אם יש). לדוג' נסעתי שעתיים מחיפה לב"ש וכד'. |סדגש| חשוב שתדעו! כאשר הקבוצה תגיע לסביבות ה 100 איש ואולי אף פחות (וזה יהיה מהר) - כנראה שהיא תיסגר ומצטרפים חדשים לא יוכלו עוד להירשם! תישקל האפשרות שכל המצטרפים לאחר המצטרף ה 100 יכנסו לרשימת חדשה וכאשר נגיע ל 100 נרשמים חדשים - תיסגר סופית קבוצה ב' וכן הלאה. הסיבה לכך היא שלא ניתן לארגן חויית בשרים אמיתית ואיכותית ליותר מ100 איש.
הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בשר וטלה