מסעדה רומנית בירושלים

המלצה על מסעדה שנפתחה ברצוני להמליץ לכל האוכלוסיה הרומנית הגרים בירושלים וכל אלה שאוהבים להתענג על המאכלים הרומניים עם הריחות ....... של אמא והסבתא שבישלו את האוכל. שם המסעדה: לה קאסה כתובת: יואל סלומון 23 נחלת שבעה ירושלים טלפון: 02-6246740 מומלץ לבקר שם ולהמליץ לשאר שיבקרו. תודה נושא הפניה:

אם אתם כבר באזור כדאי שתכירו את מסעדת פולי. פולי היא מסעדה כשרה בירושלים המציעה לכם תפריט איטלקי לצד אווירה קסומה.

אם אתם כבר בקטע של מסעדות אותנטיות, כדאי שתבקרו במסעדת יאסאס. מסעדה בירושלים המעוצבת בסגנון היווני הידוע ובעלת תפריט מסורתי, כמובן שתיהנו גם מערבי טברנה מקפיצים. שווה בדיקה!

וואו ירושלים! בירת המסעדות.. (ולא לא תל אביב!)
יצא לי להיות בכל כך הרבה מסעדות טובות - שקשה לי להמליץ על אחת.. אז אמנה פה כמה מהם שיצא לי להיות

קודם על יש את מסעדת בין הקשתות - אין ספק אחת המסעדות המומלצות בירושלים וצריך להזמין שם מקומות מראש מרוב שמפוצץ!

יש את מסעדת מונטיפיורי - שסניף אחד שלה זוהי מסעדה חלבית בשכונת משכנות שאננים. בהחלט אם אתה מחפשים מסעדה רומנטית בירושלים - זהו מקום מושלם!
וסניף בשרי שזה בעצם המסעדה שנמצאת ממש בכותל. 
2 הסניפים אגב הן מסעדות כשרות בירושלים 

בנוסף יש את מסעדת מרקש - מסעדה לאירועים.  אוכל משובח ומקום אותנטי! 

ואחרון חביב, אני יכול להמליץ על מסעדת ריקוטה - מסעדה איטלקית בירושלים. שפה אין כלל ספק שאם אתם מחפשים מסעדות חלביות בירושלים - זו ה-מסעדה! אוכל איטלקי פשוט מדהים! אני חושב שזו המסעדה האיטלקית הטובה ביותר שהייתי בה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מסעדות ובתי קפה
בחר
בחר