קייטרינג לאירועים קטנים מומלץ ומדהים!

קייטרינג לאירועים קטנים, אשר מציע קייטרינג ברמה גבוהה לכמות אורחים מצומצמת יחסית שיחסוך מכם את כל כאב הראש של הארגון ויאפשר לכם להתרכז בדברים אשר באמת חשובים- הפאן!

קייטרינג לאירועים קטנים נועד לאירועים אשר מספר האורחים נע בין 20 ל-200 אורחים והוא יחסוך מכם המארחים את כל הטרחה הכרוכה באירוח מסוג זה. מעבר לאוכל ולכיבוד הוא יהיה אחראי גם על עריכת המקום, עיצובו וגם לניקיונו. הוא ידאג לכל מה שצריך מא’ ועד ת’ ויגרום לכם להרגיש כמו אחרון האורחים באירוע.

אני ממליץ על קייטרינג לאירועים של נועמ'ס.

קייטרינג מצויין ומומלץ בכל רחבי הארץ.

מנות מעולות ושנים של ניסיון בתחום האירועים מבטיחים מקצועיות מירבית.

קייטרינג לאירועים קטנים של ג'ירף הוא קייטרינג מעולה ממש!

ממליץ בחום לכל מי שהולך לערוך אירוע קטן.

ממליץ להוסיף לקייטרינג גם מגשי אירוח.

מגשי אירוח של גבינות המשק מדהימים ומוסיף רבות לאיכות האירוע.

אני מחזק פה את ההמלצות. אני רוצה להמליץ על קייטרינג לאירועים הכי טוב שיש בתחום.

קייטרינג לאירועים של נועמ'ס. מוביל בתחום המזון לאירועים.

אוכל מצויין, שירות אדיב ומחירים נוחים.

קייטרינג לאירועים קטן מגניב ומשתלם בטירוף!! שווה לבדוק :))

אני רוצה להמליץ על קייטרינג לארועים בירושלים - קייטרינג ליאב.
לפני כמעט שנה התחתנו בגן האירועים עין יעל שבירושלים, חתונה מהממת! עיצוב מעלף!
והקייטרינג היה שווה כך שקל שהושקע ואף מעבר!
עד היום כולם מדברים על החתונה שלי :)

ממליץ על Easywed כבחירה לכל אירוע, עקב השירות המעולה והארגון הנכון לאירוע מושלם.

אני רוצה להמליץ לכם על חברת ארטייסט,

קייטרינג חלבי כשר המציע מגשי אירוח לכל אירוע - ברית, הרמת כוסית, מסיבת רווקות, ועוד...

אני אישית הזמנתי מגשי אירוח לכבוד חנוכת הבית.

קיבלתי המון פידבקים טובים.

ממליץ בחום!

יש אפילו אירועים קטנים שאפשר לערוך בבית. אני מכיר קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בבית שאיתו אפשר לארח בבית אירוע בקלות ולחסוך המון כסף בלי להתפשר על האיכות.

אם את מעוניינת בקייטרינג אסאדו איכותי ברמות אני ממליצה בחום את שף בטבע

אני ממליצה לכם על קייטרינג בתל אביב איכותי וברמה מאוד מאוד גבוהה! השתמשנו בשירות שלהם כבר 3 פעמים וכל הזמן מרוצים!

אני ממליץ בחום על פודקראפט - קייטרינג לאירועים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר בחברה שאני עובד בה השתמשמנו בשירותים שלו הוא בנה לנו תפריט שכל הערב לא הפסקתי לאכול היה טעים מאוד 

לא הרבה יודעים אבל הולי בייגל הם לא רק מסעדה, הם גם מציעים שירותים של קייטרינג כשר למהדרין חלבי. יש להם סניפים בהמון ערים בארץ ככה שזה ממש נוח, ויש להם מבחר מטורף של מנות חלביות שמגיעות במגשי אירוח (וממש ממש טעימים).

מומלץ!

שלום רב, אני רואה שישנם כאן הרבה תגובות על המלצות אבל מחירים לא באמת שמענו, כולם אומרים ששלהם הכי טוב. ובכן אני יספר לכם על אירוע הקייטרינג שאני קיבלתי, היה לנו עמדת אסאדו, עמדת סושי, עמדת שווארמה, עמדת מאפים ומלא מאכלי גורמה בחתונה צנועה שחגגנו, בחתונה היו 150 אורחים וכל המנות המדהימות של שף וולפנג קרוזו היו מעל המצופה, סך כל המחיר לא היה יקר ועלה 7500 ש"ח שזה מעט אבל יש גם תפריטים יותר כבדים באתר של השף. סך הכל שווה את המחיר וליקקנו את האצבעות. כמובן שבסוף האירוע ארזו לנו את כל מנות האוכל שנשארו - 30 מנות ( עדיף מאשר לזרוק ), זוהי נקודה חשובה כי באולמות אירועים מסתירים מנות ורק אם תבקש יתנו לך מגש קטן או שניים. האתר של קייטרינג קרוזו https://cateringcaruso.co.il/

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - המלצות
בחר
בחר