להגיע לבית משפט ללא עורך דין עדיף מאשר עם אחד גרוע

אם מגיעים לבד ,בית הדין אולי מתחשב בעובדה שהאדם אינו בקיא בשפה המשפטית.ואולי יציע מינוי הגנה מטעם המדינה או ידריך את האיש.. מנסיוני.המר..רבים מאוד עורכי הדין הגרועים (ואני אתן המלצות את מי לא לקחת באיזו חיפה והקריות.למי שירצה יתקשר אלי למייל.) שהופעתם בבית משפט היא ביזיון שעולה ביוקר. כאשר אחד כזה מיצג אותך אתה בצרה גדולה.משום שגם שילמת לו וגם תבוזה ותפסיד. אני תבעתי עורך דין גרוע והוא אולץ להחזיר לי את שכר הטירחה.ואני לא מציע לאחרים לעבור את אותו תהליך.. הצרה היא שקשה לדעת מי טוב ומי גרוע..רק בדיעבד התברר לי כמה היצור המסויים שנפלנו איתו המכנה את עצמו עורך דין מנוסה.לא סתם.היה גרוע וחסר מקצועיות.וזה אחד שיש המון כתבות עליו בעיתונות החיפאית.כלומר הוא יחצן של עצמו.כולל כתבות שהוא תולה במשרדו.זה עושה רושם וזה בולשיט..אבל עד שלמדתי את זה לקח זמן כסף והמון עצבים..

בסירה אחת - אנא פרט

אני בסירה דומה לשלך ומעוניין לתבוע את העו"ד שייצג אותי ופעל נגדי ולמען כיסו. היכן ואיך תבעת את העו"ד? האם עשית זאת לבד?

עורך הדין הגרוע ביותר שאני ניתקלתי בו.עובד בקריית חיים ובחיפה.אפשר לבדוק לפני שפונים ולשאול מאיפה הוא.

גרוע באופן שקשה להאמין..מציג את עצמו כמומחה ומנוסה.ובפועל הוא גמגמן מביך ביותר שכל הופעה שלו בבית משפט פשוט מביכה .השופטים משפילים מבט ממבוכה כשהוא מגמגם ומנסה להציג את דבריו. להזהר ממנו כמו מאש.חוץ מזה שהוא עלוב הוא גם נוכל ורמאי..שלאחר שכבר קיבל את הכסף יתחיל לדרוש כל מיני כספים נוספים בטענות שונות ומשונות. אני תבעתי אותו וזכיתי .אפשר לקרא את התיק בבית המשפט בחיפה.לא אוכל לצערי לציין את הפרטים..אבל הבית שלו בקריית חיים ויש לו גם משרד בחיפה בנביאים.

גם ברמת גן יש נוכל לא קטן

ובכן,צרת רבים חצי נחמה. האמנם? גם ברמת גן קיים נוכל מדופלם בעל שם מכובד שעושה הכל למען עצמו. חמדן, שקרן ופועל אך ורק למען אינטרסיו האישיים תוך ניצול מצוקת הלקוח. שמו יפורסם בעתיד לאחר שאגיש נגדו תלונה ואוודא שרישיונו העו"ד שלו נשלל ממנו.

לגבי עורכי דין נוכלים.יש רבים רבים .וקשה לאתר לפני שנופלים ברשת.להזהר כמו מאש..

ולגבי דבריך לגבי שלילת רשיונו.. קשה מאוד להשיג דבר כזה. המצב לגבי עברות של עורכי דין על הפנים. כמו בתחום הרפואי.הם מגינים על עצמם.בתי המשפט מקלים בעברות של עורכי דין.ונוטים לטובתם.כמו אחוות קולגות. ולישכת עורכי הדין על אחת כמה וכמה.גוף שלרוב לא עושה כלום בנידון. צריך להגיע לבית משפט עם הוכחות ברורות שחור לבן.אחרת הכף תיטה לטובת עורך הדין גם אם ברור שהוא לא כשר..מנסיון.וממה שלמדתי מפי עורכי דין ההגונים שבהם..וכאלה קשה למצוא. עורכי דין רבים הם סוג של עברינים מתוחכמים שפנו לתחום במקום לפלילים ומממשים את נטיותיהם במסווה החוק..מצב קשה ומסובך..והצרה היא שכל כישלון כזה מתברר רק בדיעבד.לאחר שהכסף שולם ונגרמו הנזקים..

הנוכל מרמת גן

גם אני נפלתי ברשת נוכל מרמת גן אשלח לך את שמו . איך ניתן לתבוע אותו? תודה

גם אני נפלתי עם אחד כזה

לצערי גם אני נפלתי עם אחד כזה מאזור תל מונד עורך דין פלילי אבל בנתיים התלונני עליו במס הכנסה ובלשכת עורכי דין , נכון משם קיבלתי תגובה אחת שהתיק הגיע והם יטפלו בו והם כותבים כך "קיבלתנו את התלונה, נבדוק אותה אבל תרופת פלא אין לנו" אני נבדוק את תלונתכם ואם יהייה משהו נעדכן אותך. אבל זהלא הסוף אני הולכת לתבוע אותן בתביעות קטנות ואני יעשה לו שם רע איפה שרק אפשר שילמתי לו סכום לא מבוטל והוא רימה אותי ולא רותה להחזיר לי את כספי "היה לך כסף והיום אין לך" נבזה ממש....

ייש קבוצה של בוחרים באור יהודה לבושים כמו דתיים לא לשלם להם תשלום מראש קנו את התעודות שלהם הרבה פקאפקא אפס מקצועיות. התחננו לעורך דין הנגדי שיסגור את התיק כבר בחוץ. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר