הוצאת דרכון לילד = האב לא גר בארץ

אני גרושה וילד לנו ילדים קטנים, אני צריכה לחדש דרכון לילדים , אנחנו נוסעים לבקר את האבא באוסטרליה, הוא קונה את הכרטיסים ושלח לי מכתב חתם בפני עורך דין באוסטרליה שהוא מאחר לי להוציא דרכונים לילדים

הייתי במשרד הפנים והם בקשו שהוא ילך לקונסוליה בקנברה אבל יש בעיה הוא גר במלבורן, והאפשרות השניה לגשת לבית משפט לעינייני משפחה ולקבל אישור.

השאלה היא: איך מתבצעת הפרוצדורה, אני יכולה לגשת ללא עו"ד, כי יש לי אישור חתום ממנו ואפשר גם לתקשר אליו וקבל אישור. האם אני צריכה לכתוב מכץב לשופט? האם אני מגיעה ויכולה לקבל אישור במקום?

אודה להדרכה בנושא

 

תודה רבה

בוקר טוב לך איובי!

נתחיל אחד אחד:

1. הדבר הכי חשוב הינה התחייבות האב בשבועה וגם נתינת התחיבות כספית כערבון שלא יעכב בתום הביקור את יציאת הילדים!מאחר ואין לדעת מה בראש בני אדם כשיראה את הילדים ואולי כבר הכין צו עיכוב יציאה נגדם כך שאותך ישלחו חזרה לארץ והיה וחס וחלילה זה יקרה ללא הילדים ולא תוכלי להישאר ולא לקחתם ומלחמה יכולה להימשך עד שיתבגרו והוא עלול למנוע את כניסתך לאוסטרליה ולכי תילחמי-אז ראשית דאגי שיפקיד וישלך עותקים  ערבון ונתחייבות שלא יוציא לילדים ו או לך שום צו  כי גם אתך עלול לעכב -איני יודעת את כל הפרטים והיו כבר דברים מעולם ותישארי ברחוב ואת הילדים יעלים וכו..אז אולי כדאי שתגשי לעורך דין ותסדירי הכול אל תסמכי על המזל והאמונה וכו'...

2. על פי חוקי מדינת ישראל היום אם לא ניזקקת כלל לאישור אב להוצאת דרכון מה עוד שהוא כלל אינו תושב ישראל ואתם גרושים ואת האפוטרופוס אני מבינה של הילדים!

האם אישרו לך בבית משפט בעת הגרושין שאת האפוטרופה הבלעדית של הילדים??

אם לא רצוי שהעורך דין יסדיר לך את זה למנוע כל בעה לבאות.

מי שמגדל את הילדים ואםוטרופוס שלהם בלעדית זכאי להוציא דרכון לכל ילד  והגרוש אינו יכול למנוע זאת!

אני נילחמתי בזמנו על הנושא הזה והוא נחקק ותוקן כך שאב שעוזב לא יוכל להוציא דרכון ולהעלים את הילדים.  אולי תפני למשרד החוץ לברר או לאחד מחברי הכנסת  או לשר הפנים שאמור לדעת או חפשי בחוקיקה. לבטח יש את החוק אצל עורכי הדין ולא ברור לי לשם מה שלחו את גרושך לקונסוליה באוסטרליה כשאת האפוטרופה ואת רוצה לצאת אם הילדים-אולי עשו זאת שיתחייב שם שלא יעכב אותכם או יפקיד ערבות גם זה יתכן כי היו כבר תקדימים והם רוצים שיהיה לכם הכול טוב!

3.את יכולה הכול לבד אבל הייתי ממליצה לך להשקיע קצת ולגשת לעורך דין המתמחה בעניני משפחה שהכול יהיה מסודר שלא יהיו לך בעיות!

כתבי מה ניגמר!

שיהיה בהצלחה ובילוי נעים!

 

 

 

עורך דין אופיר לב – רמאי שעוקץ אנשים תמימים בעלי חובות, וגם חברות ועסקים כנסו חובה קריאה ושיתוף!
כל מי שמכיר את עורך דין אופיר לב יודע שמדובר בנוכל גנב ושקרן שמציע לאנשים בעלי חובות "עזרה" להיחלץ מהחובות שלהם אבל בשורה תחתונה אחרי שמשלמים לו הוא פתאום מסנן בטלפון ומשחק אותה "שהוא עמוס" ואחרי תקופה של כמה חודשים שהוא מסנן אתכם, אתם מגלים שלמעשה שילמתם לנוכל אלפי שקלים כדי שיעזור לכם לצאת מהחובות, ולמעשה הוא רק מכניס אתכם לחובות יותר גדולים וממלא את הכיס שלו! הנוכל משתמש ב-2 כתובות אימייל:

ofirlevlaw@gmail.com
djofirlev@gmail.com

ובאתר האישי שלו ששם הוא מציע לכם להיחלץ מהחובות שלכם:

http://www.ofirlev-law.com/

תעודת זהות של הנוכל 040833816
הפלאפון של הגנב 050-5100510
טלפון במשרד: 09-7415737

הכתובת של הנוכל : בן סרוק 2 , הרצליה 4649078

עוד עוקץ קטן של עורך דין אופיר לב, שהוא מפיל חברות ועסקים – בזה שהוא שולח אימיילים לעסקים ולחברות ומבקש להירשם לרשימות התפוצה שלהם וכשהם מתחילים לשלוח לו מיילים ישר הוא תובע אותם על ספאם, למרות שהוא נרשם במתכוון וביקש פרטים!!! ככה הוא תבע למעלה מ-300 עסקים בחיפוש קל בגוגל של "עורך דין אופיר לב" תוכלו לראות את כל הכתבות שפרסמו על הנוכל הזה!
שתפו בדחיפות בפייסבוק וברשתות החברתיות ותזהירו אחרים!

מופיע בגוגל בביטויים כמו:
עו"ד אופיר לב טל' 09-7415737
טלפון: 050-5100510
09-7415737
050-5100510
עו"ד אופיר לב
עורך דין לב אופיר
עורך דין אופיר לב
משרד עורך דין אופיר לב
משרד עו"ד אופיר לב
משרד עו"ד אופיר לב - אודות המשרד
משרד עו"ד אופיר לב - יצירת קשר
עו"ד אופיר לב תובע ספאם סדרתי בעלי עסקים וחברות
אפליה וסלקציה במועדונים - עורך דין אופיר לב
ofirlevlaw
ofirlev
פסקי דין אופיר לב: כל פסקי הדין עבור אופיר לב
עו"ד אופיר לב, הרצליה
שיחה עם אופיר לב
אופיר לב עורך דין
אופיר לב ספאם
אופיר לב הרצליה
וכמו שהוא כותב על עצמו הנוכל:
"המשרד עוסק בתיקי הוצאה לפועל, גביית חובות, מלחמה מול הרשויות, שליחת מכתבי התראה לחייבים וטיפול ספציפי בחייבים אשר ברחו מחוץ לארץ.
לנו הידע והניסיון בגביית החובות שלכם ותפיסת החייבים, עיכוב יציאה מהארץ וקשיים נוספים לגופים חייבים.
מנהל המשרד אופיר לב, בעל ניסיון בתיקי הוצל"פ, דיני מחשבים, זכויות יוצרים,קניין רוחני, גביית חובות, חוזי מכר/רכש, דירות, מיסוי מקרקעין, אגודות שיתופיות, אפליה בכניסה למועדונים, דיני צרכנות, ליטגציה אזרחית ומסחרית ודואר זבל.
נשמח לקבוע פגישה מסודרת במשרדנו על מנת להכיר ולתת חוות דעת מקצועית."
תיזהרו ותזהירו אחרים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר