תודה רבה על הייעוץ.אפשר עוד שאלה?

אם במידה וכן אהיה זכאית לסיוע משפטי האם עדיך לקחת גם טוענת רבנים?במחינת הלכות לקבלת כתובה וכו?האם זה יעזור או מספיק עורך דין והאם שווה להשקיע 17 אלף בעורך דין תותח.? אין לנו ילדים יחד.ולא רכוש משותף יחד. האם מזונות אקבל בטוח?ומה הסיכויים לקבל את הכתובה? האם שווה להשקיע 17 אלף בכך ולא ידוע אם אקבל כספי הכתובה? וגם בעלי לא איש אמיד.ואפילו יש לו חובות קצת.האם יתחשבו בכך?ויגידו לו לא לשלם לי? אני מאוד מבולבלת ולא יודעת מה להחליט. הנקודות הראשיות שאני רוצה:כספי כתובה.מזונות. ולמרר לו את החיים שיבין מה עשה. האם נירא לך ש אעמוד בכך?

אין רכוש אין ילדים,אל תתבעי ממנו כלום,

למה להתעשר על חשבונו? למה מגיע לך מזונות? לכי לעבוד! תתרכזי בעתיד ולא בעבר, לא טוב לכם יחד. תפרדו לשלום, אל תחפשי עורכי דין תאבי בצע שיעודדו אותך לתבוע את הכתובה. תמשיכי הלאה, תתגרשי מהר ותוכלי למצוא בן זוג חדש

גם אני רוצה לדעת

אני מתגורר כרגע בדירה שכורה בנווה צדק. הקירות שבבדירה לבנים וסויידו רק אלחרונה. העניין שאני רוצה להביא צייר קיר מקצועי שיצייר דברים מעניינים על הקירות. האם יש לי את הזכות לצייר מה שבא לי בתנאי שאני אצבע את זה חזרה במידה והדייר הבא לא ירצה? או שאני חייב לשמור על הצבא האותנטי של הדירה? הייתי מצייר\צובע בעצמי, אבל עסוק מדי בלימודי להיות רופא שיניים.

עדיף לך להיות בשקט, אחרת תקבלי גם חצי מהחובות

אחרי קריאת השאלה שלך, אני כבר לא יכול לעצור את עצמי מלנזוף בך (הינך מוזמנת להפסיק לקרא כאן, אם נפשך שברירית ועדינה). האם היית בתולה ביום הנישואים שלך? אם לא, אז אני מניח שבעצם, טקס הנישואים היה רק "בכאילו" בשבילך, ולא באמת לקחת ברצינות את התפילות והברכות הקשורות בנישואים (את בכלל שומרת כשרות?) אני רואה שאת שואלת הרבה שאלות הפורומים של קוראים במספרים ומזלות, לידיעתך, זה לא בדיוק הולך בקנה אחד עם היהדות. אז אני ממליץ לך להפסיק לנסות לתחמן את המערכת, ולגנוב מבעלך את מה שלא הרווחת, כי עם יש לו טיפה של שכל, הוא יבקש חלוקה שווה של הרכוש, ואת תקבלי חצי מהחובות שלו. עדיף לך להיפרד ממנו כפי שפגשת אותו, כל אחד עם שק העצמות שלו, וזהוא. וסתם שאלה קטנה, איך זה שהוא האמין לאימא שלו, ולא לך? האם ניסית להסביר לו מה היתה האמת, ואיך שאימו שיקרה? או שבעצם, היא לא באמת שיקרה? בהצלחה לך בהמשך דרכך ולאחראי הפורום, אני ממש לא אפגע עם תמחוק את ההודעה הזו, אי אפשר להגיד שאני גאה לכתוב אותה (אבל אני בכל זאת הולך ללחוץ "שלח").

חחחחח - תרגיש נוח אייל

על זה אומרים מצא מן את מינו ולכל סיר יש מכסה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר