שלום התחתנתי לפני חודש וחצי.ותהילכי גירושין בחודש 11

גיליתי גבר כעסן.עצלן.אלים.משפחתו התערבה לנו בחיים ללא הפסק במיוחד אמא שלו עד שגרמה לנו להתגרש. מה עליי לעשות?עזבתי את הבית וגרה אצל הוריי כרגע.הוא פתח תיק בבית דין הרבני לגירושין. האם אני זכאית לתבוע את כסף הכתובה?למי עליי לפנות.איזה סוג עורך דין רצוי לבחור גבר או אישה?מה עליי לשעות בהמשך ?אנא עיזרו לי אני מבולבלת ולא מבינה בתחום הזה. והאם כדאי לקחת עורך דין מהסיוע משפטי או עורך דין פרטי?והאם יש המצלות על מישהו מסויים?

למה לדרוש את הכתובה? תלכו איש איש לדרכו

לא טוב לכם יחד, למה ללכלך אחד על השני, למה לחפש סיבות כדיי לקבל ממנו את הכתובה,?? נפרדתם בלי ילדים שיפגעו , שלום שלום, ותסתכלי על העתיד, לא על העבר

תשובה לקליאופטרה מלכת מצרים

הענה לשאלותיך מבלי להתיחס לסדר השאלות אין חשיבות אם עורך הדין יהיה גבר או אישה, עורכי הדין עושים עבודתם בנאמנות ללקוחותיהם כחלק מהיותם מקצועיים ללא קשר למינו ש המיוצג, כך ז צריך ליהיות ואני מאמין שהכן זה כך. לעניין יצוגך ע"י עו"ד מהסיוע המשפטי. אין פסול בכך כלל וכלל ואין אמת בדיעה הרווחת אצל חלק מהציבור כי "עו"ד מהסנגוריה הציבורית אינו טוב" אני אישית מכיר מספר עורכי דין מהבנגוריה הציבורית שהם עורכי דין מהשורה הראשונה במערכת המשפט בישראל שעושים עבודתם נאמנה, במסירות ובמקצועיות רבה, השאלה העומדת על הפרק היא לא אם תפני לקבל ייצוג מהסיוע המשפטי אלא אם את זכאית לסיוע שכזה מאחר וישנן תנאי סף שאם לא תעמדי בהם לא תיהיא זכאית לסיוע שכזה מהמערכת. כן, את זכאית לתבוע כתובתך בנוסף לזכאויות נוספות שאת יכולה לעמוד על זכותך לקבלן, הבתאם לנסיבות, כל מקרה לגופו. פנייתו של בעלך לבית הדין הרבני לא צריכה להוות בעייה עבורך, כמובן אם אין רכוש משותף ואין ילדים. מלבד כל אלה מגיעים לך מזונות אישה עד לגירושין ואולי גם השתתפותו של בעלך בהוצאות שכ"ד, אך אלו דברים שצריכים להבדק לגופו של כל עניין ועניין לחוד בכבוד רב שמעון לוריה עו"ד

תשובה מתוקנת לקליאופטרה מלכת מצרים

לשאלותיך. אין חשיבות אם עורך הדין יהיה גבר או אישה, עורכי הדין עושים עבודתם נאמנה כחלק מהיותם מקצועיים ללא קשר למינו של המיוצג, כך זה צריך ליהיות ואני מאמין שאכן כך הם פני הדברים. לעניין יצוגך ע"י עו"ד מהסיוע המשפטי. אין פסול בכך כלל וכלל, ואין אמת בדיעה הרווחת אצל חלק מהציבור, כי עוה"ד מהסיוע המשפטי אינם טובים, אני אישית מכיר מספר עורכי דין מהסיוע המשפטי שהם עורכי דין מהשורה הראשונה במערכת המשפט בישראל, שעושים עבודתם נאמנה, במסירות ובמקצועיות רבה, השאלה העומדת על הפרק היא, לא אם תפני לקבל ייצוג מהסיוע המשפטי ?, אלא אם את זכאית לסיוע שכזה ?,זאת מאחר וישנן תנאי סף שאם לא תעמדי בהם לא תיהיא זכאית לסיוע שכזה מהמערכת. כן, את זכאית לתבוע כתובתך בנוסף לזכאויות נוספות שאת יכולה לעמוד על זכותך לקבלן, הבתאם לנסיבות, כל מקרה לגופו. בכבוד רב שמעון לוריה עו"ד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר